mpech
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2013, 13:39

Re: Co teraz czytacie?

25 paź 2013, 13:45

Ja właśnie czytam "Bieguni" Olgi Tokarczuk. Doskonała i bardzo kobieca literatura. Naprawdę wciągająca opowieść.

ona .

Re: Co teraz czytacie?

27 paź 2013, 20:39

Obecnie "Wyspę tajemnic" Denisa Lehane.

katkow
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 05 lis 2013, 23:44

Re: Co teraz czytacie?

05 lis 2013, 23:55

Ja korzystam czasem tzn zaglądam. Ponieważ mam doła to czytam teraz same rozrywkowe rzeczy czyli kryminały, thrillery, romanse. Ostatnio dostałam od koleżanki książkę Sylvi Day "Wyznanie Crossa" - niezły romans;) Może sobie kupię po wypłacie kolejne części.

katkow
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 05 lis 2013, 23:44

Re: Co teraz czytacie?

13 lis 2013, 00:14

Niedawno skończyłam Dotyk Crossa i miałam ochotę na więcej tego typu rozrywkowej literatury. Sylvia Day nie zawiodła mnie i jej nowa książka "Rozkosze nocy", którą właśnie czytam, jest równie dobra jak poprzednie. Wciągnęła mnie po pierwszych kilku stronach! Pomimo, że powieść ma w sobie wątki fantastyczne jest bardzo "ludzka". Bohaterowie nie są idealni, mają swoje wady i pozwalają się lubić, czytając książkę nie miałam wrażenia "cukierokowatości" postaci jak to w przypadku innych romansów czasami bywa.

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

Re: Co teraz czytacie?

14 lis 2013, 15:05

Ja uparcie kończę "Sagę o ludziach lodu". To już sprawa honoru żeby dotrwać do końca :)
W sensie, że całą? Bo to chyba długie jest....

W sumie ostatnio niewiele czytałam, ale przerobiłam fajną książkę popularnonaukową o urodzie w kulturze i społeczeństwie i ogólnie o dyskryminacji ze względu na urodzę. "Przetrwają najpiękniejsi" - jak kiedyś się natkniecie w bibliotece to polecam, daje do myślenia.

karina45
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2013, 12:45

Re: Co teraz czytacie?

18 lis 2013, 12:54

Teraz zamierzałam zabrać się za "Trafny wybór" JK Rowling, ale chciałam też zainteresować Was pewnym projektem, który przynajmniej mi wydał się ciekawy. Chodzi konkretnie o Gruziński Smak, ma to być przewodnik kulinarny wzbogacony o różne fotografie i opowieści trójki autorów, którzy do wydania książki potrzebują pewnej kwoty pieniędzy. Zbierają ją przez portal Polakpotrafi.pl, a co ważne, każdy z darczyńców otrzyma w zamian jakąś nagrodę. Zerknijcie pod link http://polakpotrafi.pl/projekt/gruzinsk ... urce=index, może akurat projekt wyda się Wam ciekawy ;)

kawusiazrana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 04 paź 2013, 14:00

Re: Co teraz czytacie?

22 lis 2013, 14:00

Ja ostatnio nie czytam, ale ogladam:> Zapisalam sie do akademii psychologii sukcesu, za darmo, oczywiscie, i staram sie cos zmienic w swoim zyciu!! Jak na razie obejrzalam pare filmow z tej strony, ale juz musze przyznac, ze moje postrzeganie swiata sie zmienilo:>

A co do ksiazek - to Inferno, Browna:>

wygodny
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 08 mar 2012, 00:54

Re: Co teraz czytacie?

22 lis 2013, 22:00

Ja ostatnio nie czytam, ale ogladam:> Zapisalam sie do akademii psychologii sukcesu, za darmo, oczywiscie, i staram sie cos zmienic w swoim zyciu!! Jak na razie obejrzalam pare filmow z tej strony, ale juz musze przyznac, ze moje postrzeganie swiata sie zmienilo:>

A co do ksiazek - to Inferno, Browna:>
kurde, klinkałem, bo przeczytalem"psychologii seksu...
Ja czytam aktualnie nowy numer CdA ;) A w kolejce czekają Demony milości Edwards, kobieta mnie wciągnęla w to :P

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

Re: Co teraz czytacie?

22 lis 2013, 23:06

Hihi głodnemu chleb na myśli.

Ja dostałam wreszcie z biblioteki Alice Munro. :D

Awatar użytkownika
sali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:00

Re: Co teraz czytacie?

29 lis 2013, 15:13

Przeczytałam ostatnio "Przykry początek" Lemonego Snicketa. Lubię czarny humor więc książką bardzo mi się spodobała, chociaż na końcu była trochę zszokowana, autor podchodzi do tematu. Historia opowiada o dzieciach, których rodzice giną w wypadku a oni trafiają krewnego, który za wszelką cenę i wszystkimi sposobami stara się oskubać dzieciaki z pieniędzy.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość