Awatar użytkownika
johanna33
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 14 sie 2013, 10:36

Re: oktoberteam 2006

17 paź 2013, 10:56

Sto lat Jasieńku :)

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

Re: oktoberteam 2006

17 paź 2013, 11:17

Sto lat dla Jasia.
Pasowanie w piątek, mały przyniósł już do domu togę, birety pewnie dostaną dzisiaj. Maciej przeżywa, bo chce zostać prawdziwym "uczniem", zatem jutro idziemy na imprezkę, po pasowaniu planujemy zabrać Macieja na pizzę lub gofry.
riterko, życzę wam zdrówka. Maciej od wczoraj trochę pokaszluje, 23 października mamy wizytę u alergologa. Wyszło, że ma uczulenie na bylicę, ciekawe, co o tym powie nam pani doktor. Chyba znowu zaczynają się u Macieja choroby, a w przedszkolu było juz ok, teraz zmieniły się dzieci i mały jest bardziej podatny na zarazki. Boję się o Marysię...
lala, a ty pewnie już z maluszkiem?!
U nas komunia faktycznie w trzeciej klasie. Znikam, Maria się budzi.

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

Re: oktoberteam 2006

17 paź 2013, 14:14

hej dziewczyny
i znowu mnie wywialo,ale juz jestem i nadrobilam zaleglosci.
My dzis swietujemy 7 urodzinki Olci! az nie wierze ze to juz 7 lat,pamietam jak"wczoraj" po szpitalnym korytarzu chodzilam a to juz 7 lat szok!!
W poniedzialek bylysmy na kontroli u diabetyka i ortopedy,same dobre wiesci,skolioza nie postepuje a gorset koryguje bardzo dobrze,wiec jest szansa ze bedzie mozna zmniejszyc godziny noszenia tego cholerstwa :ico_sorki: :ico_sorki:
W szkole wszystko ok mala nadal chodzi chetnie,problemow brak,jak narazie :)w poniedzialek jest zebranie wiec zobaczymy co tam za nowosci beda.

Sto lat i spelnienia marzen dla Jasia :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

Re: oktoberteam 2006

21 paź 2013, 19:13

wszystkiego najlepszego dla 7 latków :-)

Gosia67
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 10 sie 2013, 18:45

Re: oktoberteam 2006

29 paź 2013, 22:03

hejka
serdeczne życzenia dla naszych jubilatów. Nasze kochane 7 latki :-)

Dużo zdrówka dla dzieciaczków.

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

Re: oktoberteam 2006

30 gru 2013, 18:21

Hej!Wszystkiego najlepszego w nowym 2014 roku :-) :-) A co tam u was? U mnie w porządku. Maciej zaczął chodzić do szkółki pływania i bardzo mu się podoba. Malutka od wczoraj jest przeziębiona, walczymy z katarem.Po Nowym Roku wracam do pracy. Ehhh. Mam nadzieję, że to wszystko ogarnę. Pozdrawiam serdecznie!

PS Dziwna ta zima, nie??

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

Re: oktoberteam 2006

31 gru 2013, 19:06

Szczęśliwego Nowego Roku!!!!
u nas chorobowo ale to już chyba tradycja ;)
dzieciaki w miarę ok
Chloe ogarniesz ogarniesz zdolna bestia jesteś :) a zima faktycznie dziwna

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

Re: oktoberteam 2006

26 sty 2014, 10:43

Hello!

Widze,ze nikt tu dawno nie zagladal....

maritka jak tam sie czujesz? Spojrzalam tak na twoj suwaczek i widze,ze Tobie juz malo zostalo do rozwiazania :ico_oczko:

Wpadam tak z nagla pochwalic sie,ze jestem :ico_ciezarowka: Wprawdzie dopiero piaty tydzien, ale juz sie baaardzo ciesze :ico_haha_01:
Spotkanie z polozna mam dopiero 4 lutego, ale z moich obliczen wynika,ze spodziewamy sie bejbika na koniec wrzesnia / poczatek pazdziernika (z moim szczesciem, to raczej pazdziernik).. czyli znowu bede pazdziernikowka jak sie uda :ico_oczko:

Tak sie zlapalam,ze choc mama zostawalam juz 2 razy, to normalnie juz nie pamietam jak to jest byc w ciazy (ostatni raz bylam 6 lat temu) :ico_oczko:

A co u Was slychac?

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

Re: oktoberteam 2006

29 sty 2014, 18:44

Felicyty, to i tu serdeczne przyjmij gratulacje :-D bardzo się cieszę!!! Mi zostało już mało, ale zarazem tak dużo - toczę się już, "troszkę" jak zwykle przytyłam i mam nieodpartą pokusę na żarcie, na słodkie, słone, kwaśne i każde :-P Też nie pamiętałam jak to z dzidzią, wyprawką, mam dużo obaw a dzieci już troje ostatnie niecałe 3 lata temu - Bartek się puka, że czwarte dziecko a panikuje i zamartwiam jak dwudziestoletnia pierwiastka ;-) Torbę już mam, musze tylko ubranka poprasować ostatnie i git :-)
Jak dzieciaki zareagowały? Nasze czekają, nawet Ludwiś chodzi i przytula się do brzucha i powtarza kocham dzidziusia, kocham bjata Jocha :-D

Co u Was pozostałe dziewczęta? Któraś tez chce comming out zrobić?? ;-)

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

Re: oktoberteam 2006

29 sty 2014, 22:20

U nas dzieci jeszcze nie wiedza...Troche jeszcze wczesnie - i nie chcialam nic zapeszac...
W przyszlym tygodniu mam dopiero spotkanie z polozna, wiec moze wtedy...
Poza tym dopiero okolo polowy marca - pierwsze usg :ico_oczko:

U Ciebie maritta, to super bo masz 2 dziewczynki i synek tez sie doczeka brata :ico_oczko: U mnie na 100% oboje by chcieli rodzenstwo swojej plci, wiec na koniec jedno z nich bedzie rozczarowane :ico_oczko: No ale kto powiedzial,ze do 3 razy tylko sztuka :ico_oczko: (nie bede zapeszac, ale planowalam 2 dzieci z mala roznica wiekowa, i potem znowu dwoje) :-D

Ty to naprawde juz bliziutko masz do porodu - ale nie martw sie - masz juz taka wprawe,ze nie ma co sie stresowac niepotrzebnie :ico_oczko:

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość