ilusss
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:33

Re: Chcę czy nie chcę zostać teraz mamą?

10 paź 2012, 16:46

Ja zaś nigdy nie marzyłam o dzieciach i chyba się to nie zmieni, jestem szczęśliwa z mężem, niczego mi nie brakuje a dziecko popsułoby moje wspaniałe życie. jedyne co mnie denerwuje to to, że inni nie rozumieją że bez dziecie można być szczęśliwym

Awatar użytkownika
MonikaKosmyk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 lis 2012, 04:01

Re: Chcę czy nie chcę zostać teraz mamą?

15 lis 2012, 21:46

Ja bym już chciała dzidziusia, ale kochany nie chce jeszcze, także się boję trochę tego, choć myślę, że postaramy się o maleństwo już nie długo, będzie wspaniały dzień.

Katarynka100
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 15 lis 2012, 15:53

Re: Chcę czy nie chcę zostać teraz mamą?

16 lis 2012, 10:30

nieraz bywa tak,że nie wiemy same czego chcemy,ale jeśli pojawiły się już takie wątpliwości to lepiej poczekać aż znikną.Nie warto robić niczego na siłę,potem nie będzie już odwrotu,więc nie rób niczego,czego mnie jesteś pewna.

angelikan
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 06 gru 2012, 09:19

Re: Chcę czy nie chcę zostać teraz mamą?

06 gru 2012, 09:32

wydaje mi się normalnym mieć wahania szczególnie jak sie nie układało ale teraz ruszyłabym do akcji:P

ona .

Re: Chcę czy nie chcę zostać teraz mamą?

09 lip 2013, 08:21

Witam po długiej nieobecności. :)

Minął ponad rok i bardzo wiele się zmieniło. Za dwa miesiące bierzemy ślub i chcemy od września rozpocząć starania. Teraz mam 100% pewności czego chcę. :ico_brawa_01: Od czasu kiedy ostatnio tu pisałam, dostałam jeszcze dwie umowy, teraz miała być trzecia, już na śtałe. Były zapewnienia, a kilka dni przed końcem miesiąca powiedzieli, że jednak im przykro. Drugi tygdzień jestem bez pracy. Szukam czegoś nowego, ale to nie zmieniło naszych planów. Inacżej musielibyśmy czekać kolejne miesiące/lata, a znowu nie wiadomo co by było. Dojrzałam do tego, że umowa o pracę niczego nie gwarantuje.

Musi być dobrze. :-D

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Chcę czy nie chcę zostać teraz mamą?

14 sie 2013, 08:54

Ech, ja tak strasznie chcę zostać mamą, że chyba aż za bardzo i pewnie przez to się nie udaje. To taka pułapka. Najpierw człowiek przez kilka lat uważa, żeby nie zaliczyć wpadki, a później chce mieć dziecko, a tu cykl po cyklu nic z tego :P

kaskazzz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2013, 23:19

Re: Chcę czy nie chcę zostać teraz mamą?

19 sie 2013, 23:21

ja bym bardzo chciała... niestety nie ma z kim. mój "ukochany" sam jest jak dziecko

bambinok
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 paź 2013, 09:37

Re: Chcę czy nie chcę zostać teraz mamą?

21 paź 2013, 09:43

Ja to generalnie od dawna już chcę, ale ustaliliśmy z mężem, że zaczniemy się starać, jak dostaniemy umowy na stałe - na razie ja mam jeszcze na pół roku, mąż na rok

maladi
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 14 wrz 2013, 18:46

Re: Chcę czy nie chcę zostać teraz mamą?

04 lut 2014, 21:49

Właściwie to już bym mogła, ale najpierw muszę jeszcze zrobić parę rzeczy ;)

brzuszkowata
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 04 lut 2014, 15:44

Re: Chcę czy nie chcę zostać teraz mamą?

05 lut 2014, 12:49

Teraz to jeszcze nie (najpierw chcemy mieć oboje umowy na czas nieokreślony), ale tak za pół roku, jak wszystko dobrze pójdzie, to kto wie ;)

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość