dzull
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 lis 2013, 19:30

Re: Mam 17 lat pragnę dziecka...

26 lis 2013, 15:19

Jestem w takiej samej sytuacji i też bardzo pragne dziacka chociaz nie skończyłam szkoły jeszcze bardzo bym chciała mieć juz dziecko ale boje się że nie dam sobie rady chciaż wiem ze mam bliskich ,którzy mi pomogą

Kaja225
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 15 gru 2013, 17:17

Re: Mam 17 lat pragnę dziecka...

03 sty 2014, 17:36

Też kiedyś miałam takie pragnienia :) ale urodziła się moja siostra, której poświęcałam wiele uwagi i przelewałam na nią swoją całą miłość :) Z wiekiem będziesz twierdziła że masz jeszcze na to czas, pomyśl- możesz iść na imprezę i nie martwić się niczym :) Cieszcie się młodością. Jeszcze w roli matki będziecie miały okazję "poszaleć".

ala90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 14 sty 2014, 10:54

Re: Mam 17 lat pragnę dziecka...

15 sty 2014, 12:27

Dokładnie, w tym wieku wiele rzeczy się po prostu chce z ciekawości, zapał szybko mija. 17 lat to wiek idealny na szaleństwa, wygłupy, na taką odpowiedzialność jeszcze przyjdzie czas. Do takiej decyzji trzeba dojrzeć emocjonalnie, ustabilizować się finansowo, dziecko niezwykle zmienia dotychczasowy tryb życia.

kasiaborosz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2014, 12:06

Re: Mam 17 lat pragnę dziecka...

06 lut 2014, 12:22

Zgadzam się!! To nie jest jakaś kolejna zachcianka nastolatki, tylko poważne zobowiązanie podejmowane na najbliższych kilkanaście- kilkadziesiąt lat życia!!! Do tej decycji trzeba, tak jak pisze ala90, dorosnąć, to, żę nam się WYDAJE że jesteśmy w wieku 17 (!) lat na to gotowe, to tylko nam się wydaje; gdzie mąż, gdzie praca, gdzie dom dla dziecka i nowej rodziny?!

Norbert717
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 06 maja 2014, 22:09

Re: Mam 17 lat pragnę dziecka...

12 maja 2014, 09:07

Przede wszystkim należy się zastanowić nad całą sytuacją. Dziecko to nie żarty. W wieku 17 lat dla ludzi liczy się nauka i zabawa. Na dzieci przyjdzie czas z kilka lat. Stanowczo odradzam. Nie dlatego, że mogłabyś nie sprostać zadaniu, ale dlatego, że jesteś za młoda. Dzieci, które rodzą dzieci nie staną się dorosłe.

Pozdrawiam
Norbert - Portal Dzieciaki z klasą

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość