Awatar użytkownika
sali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:00

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

07 lut 2014, 17:15

Ja bym na jej miejscu sobie poczytała na ten temat czy warto się decydować na orzekanie o winie. Jednak takie sprawy są dużo bardziej czasochłonne i na pewni nie przyjemne dla każdej ze stron. Sporo na ten temat można znaleźć na portalu mojrozwod. Lepiej się zastanowić, czy warto. Chociaż wiadomo orzekanie o winie może mieć wpływ na alimenty etc, wiec może i warto.

Awatar użytkownika
sali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:00

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

07 lut 2014, 17:15

Ja bym na jej miejscu sobie poczytała na ten temat czy warto się decydować na orzekanie o winie. Jednak takie sprawy są dużo bardziej czasochłonne i na pewni nie przyjemne dla każdej ze stron. Sporo na ten temat można znaleźć na portalu mojrozwod. Lepiej się zastanowić, czy warto. Chociaż wiadomo orzekanie o winie może mieć wpływ na alimenty etc, wiec może i warto.

basiaaa30
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 08 maja 2012, 12:51

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

12 lut 2014, 14:15

Mieszkanie z teściami może być prawdziwym koszmarem. Żadko kiedy udaje się wypracowwać kompromisy...

radebis
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 kwie 2014, 14:07

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

25 kwie 2014, 10:17

Ja na szczęście dostałam mieszkanie po babci. Wyprowadziła się z Łodzi i przeniosła do swojej siostry do innego miasta.

monik22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwie 2014, 11:40

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

27 kwie 2014, 17:33

wiadomo zawsze lepiej na swoim ale tez nie przesadzajmy :) :ico_buziaczki_big:

orkada
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2014, 13:28

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

30 kwie 2014, 13:45

Ja mam bardzo fajnych przyszłych teściów więc nie mam takich problemów :)

Awatar użytkownika
MartaW
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 maja 2014, 09:11

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

12 maja 2014, 09:31

Moi teściowie też są jak najbardziej w porządku, w szczególności teść, z którym zawsze się dogadywałam. Teściowa to fajna kobieta, ale wolałabym nie wchodzić z nią w konflikt :)

AlicjaWKrainieCzarow
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 05 cze 2014, 14:28

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

05 cze 2014, 16:02

Lubię swoich teściów... na niedzielnym obiedzie :)
Jest całkiem przyjemnie wtedy. Nie wyobrażam sobie jednak mieszkać z nimi, albo z moimi rodzicami.
Po co ktoś ma się mieszać do związku? A mieszkając razem czasem mimowolnie się miesza w życie innych osób. Trudno tego uniknąć.
Dlatego, jeśli możliwości pozwalają lepiej mieszkać osobno. A jeśli już trzeba z nimi mieszkać pod jednym dachem to wyraźnie ustalić jakieś zasady co robimy razem, a do czego nie mają prawa się mieszać i do czego my mieszać się nie będziemy. Bez tego mogą być problemy.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

08 cze 2014, 15:39

Ja chyba jako jedna z nielicznych nie narzekam na swoich teściów mieszkam z nimi i lubym już jakiś czas i nie mam żadnych problemów :) nawet jak z lubym drzemy koty to nigdy się nie wtrącają. Wiadomo że bywają miedzy nami wszystkimi jakieś małe spięcia od święta ale to chyba normalne :) mieszkanie mamy duże także nikt sobie nie przeszkadza.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

13 cze 2014, 22:40

Ja na szczęście mam tylko teściową w dodatku złotą kobietę i nie mieszkamy razem. Współczuję Wam kobitki i życzę dużo pokładów cierpliwości!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość