PolaLola
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 cze 2014, 13:52

Re: dobre, dietetyczne przepisy

17 cze 2014, 12:44

Moja ulubiona sałatka, to makaron+kurczak+ kukurydza+ papryka+ pomidor+ żółty ser (oczywiście można dodać coś jeszcze, wedle swojego uznania) i do tego sos czosnkowy+ketchup, wymieszać wszystko i gotowe, czasami zamiennie dodaję również sos curry, ale to juz w zależnosci od dnia :)
Bardzo fajne jest również połaczenie broukułów, jajka, pomidora i sosu czosnkowego :)

Kameralna85
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2016, 10:00

Re: dobre, dietetyczne przepisy

22 cze 2016, 10:10

Próbuję wprowadzić ryż do codziennej diety, ale ciężko wykombinować coś, żeby miał on dobry smak i nie był suchy. Jakieś mięsne sosy odpadają, ale są fajne przepisy na sosy cytrynowe, na przykład do łososia na parze albo robionego w piekarniku.
Zupy też są fajnym rozwiązaniem, ale ja mam zawsze problem, żeby je dobrze doprawić. Na przykład ryżowa z kurczakiem bardzo mi smakuje. Tania i smaczna, ryż powoduje uczucie sytości na długo.

agusia87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2016, 12:17

Re: dobre, dietetyczne przepisy

23 cze 2016, 13:30

Dania z ryżem są bardzo dobre, zdrowe i pożywne ;) Ja bardzo lubię ryż z różnymi sosami - pieczarkowym, itp. :) Ostatnio bardzo fajne przepisy od Max Kuchnie znalazłam na https://branded.me/maxkuchnie ;) Mają tam bardzo wiele przepisów na zupy, dania obiadowe oraz ciasta i desery ;) Zawsze biorąc przepisy z tej strony całej rodzinie smakuję ;)

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: dobre, dietetyczne przepisy

14 lip 2016, 08:49

Na blogu Qchenne inspiracje znajduje się wiele ciekawych, dietetycznych przepisów. Ja bardzo często z niego korzystam.

marys
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2016, 11:14

Re: dobre, dietetyczne przepisy

08 sie 2016, 16:01

bardzo zdrowe i dietetyczne są wszystkie owoce morza, no może za wyjątkiem tłustych makreli choć słyszałam że to zdrowy tłuszcz. Tak czy owak rybki i inne morskie zwierzątka są bardzo dobre a jak jeszcze zrobimy z czosnkiem i odrobiną masełka to palce lizać. Ja znalazłam ciekawy przepis na krewetki, bo wiecie można je bardzo szybko zepsuć. https://www.przepisy.pl/przepis/tapas-k ... -czosnkiem spróbujcie to proste i bardzo dobre danie.

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość