monia0934
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 kwie 2014, 01:49

Re: OKLAPNIĘTE WŁOSY

26 kwie 2014, 01:53

Dobre cięcie + nieobciążające kosmetyki + suszenie włosów w dół. ;)

kujawiaczek1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 26 maja 2014, 12:14

Re: OKLAPNIĘTE WŁOSY

29 maja 2014, 12:13

Suszenie włosów w dół + utrwalenie delikatnie lakierem (też od dołu) :) I odrzucić odżywki, bo one bardzo odbiążają włosy..

Awatar użytkownika
pannakota
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 04 cze 2014, 13:49

Re: OKLAPNIĘTE WŁOSY

06 cze 2014, 14:27

Suszenie włosów w dół + utrwalenie delikatnie lakierem (też od dołu) :) I odrzucić odżywki, bo one bardzo odbiążają włosy..
Nie wszystkie obciążają. Trzeba poszukać odpowiedniej do naszych włosów. Ja mam z pantene i jest ok.

Awatar użytkownika
ankasmietanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 09 lip 2014, 15:19

Re: OKLAPNIĘTE WŁOSY

15 lip 2014, 12:01

Są specjalne odżywki nieobciążające włosów. Trzeba poszukać. Ja po pantene miałam szopę ;p Więc też muszę szukać dalej ;p

krystynaen
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 lip 2014, 11:28

Re: OKLAPNIĘTE WŁOSY

16 lip 2014, 10:21

O matko męczę się z tym problemem od kiedy pamiętam! Próbowałam już chyba wszystkich możliwych kosmetyków dodających objętości... Czasem jakiś efekt jest, ale bardzo krótkotrwały, bo większośc z nich obciąża włosy i po dwóch godzinach wyglądam jakbym nie myła ich 2 tygodnie...
Ostatnio używam takiego sprayu do stylizacji na ciepło z Wella i daje nawet radę. Póki co jestem zadowolona.
Mam natomiast wielki problem z trafieniem na dobry szampon, bo z reguły włosy albo są mega "ulizane" albo robi mi się siano na głowie-a to też nie jest fajne :(:( HELP!

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: OKLAPNIĘTE WŁOSY

25 paź 2014, 21:35

Ja chyba testowałam już wszystkie kosmetyki na objętość włosów jakie są na rynku i nic. mam proste włosy tak, że żadne prostownice nie są mi potrzebne i są strasznie oklapnięte. Tragicznie to wygląda. Czasami próbuję je suszyć głową w dół ale objętość utrzymuje się max pół dnia. Ostatnio znalazłam na http://www.respectissim.rowenta.pl/ volumizer od Rowenty i zastanawiam sie nad jego zakupem. Może on pomoże mi zwiększyć objętość włosów tak, ze efekt utrzyma się od rana do wieczora.., Macie to urządzenie u siebie?

Cewer
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2014, 11:04

Re: OKLAPNIĘTE WŁOSY

30 paź 2014, 11:06

a moje włosy są strasznie cienkie, planuję zrobić sobie zagęszczanie włosów mam nadzieję że będę dobrze wyglądała

Lenusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2014, 15:04

Re: OKLAPNIĘTE WŁOSY

14 lis 2014, 15:13

Moja koleżanka znalazła taki sposób na oklapnięte włosy: Kupiła sobie karbownicę babyliss (czy jakoś tak), taką bardzo cienką - płytka ma może z 1 cm i robi bardzo drobne karby. No i karbuje ona włosy od nasady od dołu. Z góry zostawia tylko warstwę włosów niepokarbowanych, tak zeby te karby z dołu nie prześwitywały. Efekt jest świetny! Od razu 2 razy więcej włosów, a karby są tylko u nasady włosów ;)

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: OKLAPNIĘTE WŁOSY

08 gru 2014, 19:10

Zastanawiam się nad urządzeniem rowenty w sumie. Ale nie wiem czy nie będę niszczyć tym włosów :( fryzjerka powiedziała mi, że wystarczy szampon i odzywka bez sylikonów i włosy nie będą oklapnie. Ale zastanawiam się czy faktycznie tak jest. Ktoś może testował?:)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: OKLAPNIĘTE WŁOSY

14 gru 2021, 08:12

Myślę, że to jest dobry motyw, zobaczcie - pro-sprzet.pl/blog/suszenie-wlosow-dyfuzorem-jak-robic-to-skutecznie.html
Żadna cudowna metoda, prosty krok i zmiana jest. wiadomo, że metody są różne.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość