zanka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2014, 00:32

Czy jemu zależy na mnie??

20 sty 2014, 00:36

Czy facetowi zależy na mnie skoro od wczoraj nie odpisuje i nie odbiera smsów (a wczoraj mieliśmy się spotkać)? Jesteśmy ze sobą od pół roku. Ostatni raz widzieliśmy się 4 dni te,u jednak on był pijany i dlatego ja powiedziałam że nie mam ochoty z nim współżyć (chyba trochę się obraził) @ dni temu dzwonił także pod wpływem wiec powiedziałam że nie mam ochoty z nim gadać i że pogadamy jak wytrzeźwieje, a od wczoraj się w ogóle nie odzywa. Czy powinnam zacząć się niepokoić? Dodam że często zdarza mu się odwołać umówione spotkanie bo akurat spotkał się z kumplami i wypił o jedno piwo za dużo, tłumaczy się tym że nigdy nie był w poważnym związku i ze nie może się przyzwyczaić. czy powinnam mu wierzyć? Za 3 miesiące planuje ze mną zamieszkać jednak nie wiem czy to najlepszy pomysł, za to on twierdzi że jak będę przy nim to on się będzie zupełnie inaczej zachowywał. Na marginesie wszystkim swoim znajomym i rodzinie przedstawił mnie jako swoją dziewczynę więc myślę, albo się tylko łudzę, że coś to znaczy. Dodam także że to typ kolesia który niczym się nie przejmuje i wszystko traktuje na luzie a na umówione spotkania ze znajomymi czy rodziną także potrafi nie dotrzeć

Myślicie, że 25latek który tak niedojrzale się zachowuje jeszcze się zmieni? Dodam, że jak spędzamy np weekend razem jest zupełnie inny, nie odbiera telefonów od kumpli mimo że się nie urywają, a jak już odbierze to mówi, że jest zajęty ze mną, a jak jesteśmy razem na imprezie to nie pije zbyt wiele

agnezzb
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 sty 2014, 12:51

Re: Czy jemu zależy na mnie??

30 sty 2014, 13:04

Oj, moja droga, co to za bycie z sobą, jak nie rozmawiacie, nie macie takiej prawdziwej, głębokiej relacji, nie ufacie sobie? I on zamiast ciebie wybiera kumpli i alkohol?! On w ogóle wie, że jesteście razem? Nie chcę być złośliwa, ale trochę brutalności jest tu konieczne: musisz otworzyć oczy i odpowiedzieć sobie na parę fundamentalnych pytań: czy to go kochasz? czy on cię kocha? czy jesteście dla siebie najważniejsi? Bo z tego, co piszesz, wyłania się bardzo smutny obraz pijącego, imprezującego faceta, który odwiedza cię tylko wtedy kiedy ma ochotę sama wiesz na co i kompletnie cię nie szanuje... ;/

szczesliwainaczej
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 17 cze 2013, 10:17

Re: Czy jemu zależy na mnie??

14 kwie 2014, 10:56

Niestety rzeczywiscie tak to wyglada, jesli facetowi zalezy to sie stara i wybiera kobiete zamiast kumpli.. dalabym sobie spokoj

Awatar użytkownika
pannakota
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 04 cze 2014, 13:49

Re: Czy jemu zależy na mnie??

06 cze 2014, 14:23

Odpuść gościa ;) znajdziesz lepszego ;)

kasiamango
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:18

Re: Czy jemu zależy na mnie??

26 cze 2014, 11:28

Facet ewidentnie jest strasznie niedojrzały... ja bym na niego nie traciła czasu. To Ty powinnaś być dla niego ważniejsza, a nie spotkanie z kolegami przy piwie. Obudź się! i przestan go tłumaczyć :) zasługujesz na kogoś lepszego...

carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Re: Czy jemu zależy na mnie??

04 lip 2014, 16:53

ohh niedojrzały !

Awatar użytkownika
ankasmietanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 09 lip 2014, 15:19

Re: Czy jemu zależy na mnie??

10 lip 2014, 12:47

Uciekaj! Nie ma co!

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Czy jemu zależy na mnie??

28 lip 2014, 15:21

Nie, zdecydowanie nie. Kobiety mają tendencję do tego, by idealizować swoich partnerów i to zwykle się tragicznie konczy

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość