Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Żywność ekologiczna

27 lip 2014, 00:38

Ja oczywiście też kupuje żywność ekologiczną :) może nie wszystko ale staram się w miarę moich finansów. A to co mogę to hoduje sobie na balkonie/w pokoju ;) co do viki dzięki za stronkę na pewno się przyda !

Bartma
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 07 sie 2014, 10:25

Re: Żywność ekologiczna

07 sie 2014, 11:18

Mieszkam na wsi więc w zasadzie wszystkie warzywa mam w "drugim" ogrodzie :) Świetna sprawa. Skoszona trawa dobrze służy jako kompost :)

britnisia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 10 kwie 2014, 15:23

Re: Żywność ekologiczna

26 sie 2014, 09:17

ja kupuje przez internet niektore produkty,bo jak widze,ze to sa takie same marki, opakowania to po co placic wiecej?:) Zobaczcie ile tego jest np. na takiej porownywarce: http://www.skapiec.pl/cat/4334-zywnosc-bio.html :) dlatego widzicie...czasami warto poszukac

nowysacz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2014, 15:07

Re: Żywność ekologiczna

28 sie 2014, 09:27

Jeśli wyszukujesz sklepu ze zdrową żywnością, przechodzisz na dietę lub doktor zalecił ci zdrowe żywność to polecam sklep ze żywnością ekologiczną. Znajdziecie tam faktycznie ekologiczne artykuły. Nabywam artykuły tylko w tym sklepie, gdyż reflektuję zdrowo odżywiać się. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą nabywać suplementy diety oraz nie zawierającą konserwantów żywność eko

copacabana
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 04 sie 2014, 13:33

Re: Żywność ekologiczna

28 sie 2014, 14:30

Ja słyszałam cuda o kiełkach – antyrakowe, odmładzające, a do tego są bardzo smaczne ;p Zamówiłam sobie stąd http://terapiasokami.pl/kielki-organiczne i dodaję do sałatek, kanapek itp. Sama strona też bardzo fajna – poza tym, że sklep internetowy, to są porady dietetyka, artykuły, przepisy… Sporo skorzystałam, bo wcześniej układałam sobie dietę na oko i chyba kiepsko mi to szło ;)

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: Żywność ekologiczna

17 wrz 2014, 15:13

Kiełki fasoli mung z makaronem chińskim, kurczakiem, brokułem i papryką to jest cud, nie posiłek :) A chińską różę stamtąd dodaję do kanapek jako pyszna dekoracja. Jest śliczna i zdrowa :)

Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: Żywność ekologiczna

22 wrz 2014, 11:06

Ej, a zobaczcie jaki fajny konkurs: http://palcelizac.pl/wygraj-dostawe-5-c ... ringdieta/ Chciałabym dostawać taki catering codziennie :D

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: Żywność ekologiczna

22 wrz 2014, 14:49

Szkoda, że w Warszawie :(

laklak
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 12 sie 2014, 15:56

Re: Żywność ekologiczna

22 wrz 2014, 14:54

Tez kupuję kiełki na terapiasokami.pl :) Mam stamtąd tez kiełkownicę, dlatego potrzebuję dostaw :) jak wiadomo, apeyt rośnie w miarę jedzenia...

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Żywność ekologiczna

25 lut 2019, 12:43

Wiesz co, bardzo dobrze że zwracasz uwagę na jakość żywności :) zauważyłam że coraz więcej osób tak robi, ja w rodzinie też staram się to propagować i wybierać dobre zdrowe produkty. Byłam zaskoczona że mamy tyle fajnych sklepów online z produktami bez konserwantów. Moim faworytem został Krukam.pl - bardzo polecam!

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość