Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

15 wrz 2014, 15:00

Przy diecie i aktywności fizycznej,treningu to moim zdaniem palenie w ogóle nie wchodzi w grę bo tutaj jedno wyklucza drugie i cały nasz wysiłek może po prostu pójść na marne.

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

17 wrz 2014, 00:08

Szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie łączenia palenia z ćwiczeniami. Nie palę , nie miałam tego problemu, ale moja koleżanka rok przed ślubem zdecydowała że zabierze się za poprawę swojej linii, również w ramach oszczędności zdecydowała też rzucic palenie. Kondycja bez porownania kiedy odstawila papierosy.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

17 wrz 2014, 10:36

zdecydowanie odradzam takie specyfiki

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

19 wrz 2014, 13:49

No właśnie masz rację jedno wyklucza drugie :) tylko że takich przykładów niestety nie muszę szukać daleko. Moja kumpela ( pozdro Monia ) po wyjściu z fitnessu od razu zapaliła fajka i z uśmiechem wracała do domu. Próbowałam jej przetłumaczyć że niepotrzebnie ćwiczy skoro i tak zaraz się truje ale jak głową w mur zero efektów.

bbeataa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 21 wrz 2014, 15:07

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

21 wrz 2014, 15:17

dla mnie suplementy to czysta chemia która się faszerujemy. Wolałabym determinację i spokojne oczekiwanie na rezultaty. W dwa dni nie przytyłyśmy więc nie oczekujmy również cudów. Poza ćwiczeniami siłowymi poleciłabym wam jogę ( szczególnie jeśli chodzi o talie) dobrze rozciąga nasze mięśnie i uczy oddychania przez co nie meczymy się już tak syzbko.( jeśli chcecie dobry sklep, który ma sprzęt itp do jogi to zajrzyjcie na JogaStyl.pl)

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

23 wrz 2014, 18:54

Znam to doskonale, mieszkam na trzecim pietrze, windy brak, zadyszkę miałam koszmarną, po kilku tygodniach od rzucenia palenia przeszło jak ręką odjął ;) Teraz nie pale, ćwiczę, jeżdżę na rowerze i sprawia mi to prawdziwą przyjemność :) Gdyby ktoś potrzebował jakieś porady to służę pomocą. :)

viki88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 23 kwie 2014, 15:14

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

15 paź 2014, 10:35

Zależy jaką dietę stosujecie. Ja stosuję 5:2, bo wg mnie jest najlepsza i też najmniej wysiłku wymagająca. Wystarczy jak tylko 2 dni w tygodniu się ją stosuje poprzez przyjmowania ograniczonej ilość kalorii. Dodatkowo warto wspomóc ją odpowiednio dopasowanymi tabletkami - http://dietbooster.pl/, świetny i bezpieczny suplement diety.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

20 paź 2014, 18:19

Szczerze mówiąc nigdy nie wierzyłam w tego typu suplementy - tym bardziej, że jeśli stanowi to uzupełnienie dla zdrowej diety i ćwiczeń, które same w sobie są skuteczne.

Konstancja
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2014, 02:17

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

22 paź 2014, 03:00

hej dziewczyny , chciałam tylko napisać, że paliłam długo i jak zaczęłam ćwiczyć to był totalny problem , zadyszki i wgl ciężko...było , bo jak nie paliłam , to zaś żarłam , ;/ miałam jakiś ,,cug,, do słodkiego w szczególności , nie potrafiła sobie z tym poradzić , w końcu wpadłam na dziki pomysł wspomagania się e- papierosem , z początku nie powiem było ciężko... ale odkryłam smakowe liquidy atmanta , o bardzo ciekawym aromacie i smaku , np szarlotka , czekolada czy kokos z mlekiem - genialne smaki! Powiem tak , bardzo mi to pomogło jeżeli chodzi o nie zażeranie się słodkościami , to dawało pokarm dla mojego mózgu że niby coś zjadłam , a w rzeczywistości to był tylko posmak szarlotki , czy czekolady , paliłam te trzy , czekoladę , szalotkę i kokosa , a le z tego co widziałam to maja więcej smaków - może komuś cos się przyda , bo wiadomo , najlepiej nie palić , ale jak jest nałóg.... to ciężko...

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

18 gru 2014, 13:12

Ja niekoniecznie wierzę w tego typu specyfiki. Oczywiście nie mówię, że nie działają ale nie wiem czy bym im tak do końca ufała. Co myśliecie o diecie zielus: http://dieta-zielus.pl/ tak przy okazji?
Zastanawiam się czy warto na nią przechdzć.
No nie wiem jakoś ta dieta za mną nie przemawia może dlatego że pierwszy raz o niej słyszę poza tym nie znam nikogo kto by ją już próbował. Osobiście jeśli myślisz o Diecie proponuje Cambridge która jest sprawdzona a co za tym idzie bezpieczna. Na jej temat akurat mam troszkę więcej do powiedzenia bo widzę efekty po koleżance która w niedługim czasie będzie ją kończyć.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość