limmax
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2014, 16:14

Re: nasze domki...

29 wrz 2014, 16:25

Mój domek nie jest duży. Ale jestem z niego naprawdę dumna. Ma piękną elewacje, okna, drzwi. I jest pięknie urządzony.

Kliczko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2014, 19:59

Re: nasze domki...

08 paź 2014, 20:01

ja uwielbiam mój domek, jeszcze tylko musimy do niego kupić drzwi drewniane i wszystko będzie wyglądało super!

Jakot
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2014, 20:09

Re: nasze domki...

09 paź 2014, 20:10

Ja jeszcze nie mam domu, ale razem z mężem rozglądamy się za kupnem działki budowlane kraków, jak kupimy to zaczniemy budowę

Fobi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2014, 15:00

Re: nasze domki...

10 paź 2014, 15:01

Ja na razie nie mam jeszcze własnego domu, ale jestem w trakcie poszukiwania jakiejś fajnej nieruchomości gorzów mam nadzieję, że uda mi się coś znaleźć

tirroso
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2014, 13:32

Re: nasze domki...

28 paź 2014, 13:34

Ja mam dwa domy. Jeden całoroczny, a jeden tylko na lato. W każdym zamontowaliśmy wysokiej jakości drzwi, okna, i rolety.

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: nasze domki...

05 lis 2014, 12:13

To ja wam powiem, że nie spodziewałam się, że tyle zachodu jest z wyposażaniem działki i ogólnie ogrodu wokoło domu. W środku już wszystko zrobiliśmy rok temu i w tym roku zajęliśmy się działką. Nie miałam pojęcia, ile to kosztuje! Na szczęście jakoś udało nam się wszystko dopiąć, z niewielką pożyczką od rodziców. Najdroższa okazała się kostka, mimo wszystko, że akurat cena za libet trawertyn była również dość wysoka. Chodzi o takie stopnie do wejścia do domu oraz na taras. Mimo wszystko warto było trochę więcej wydać, bo teraz i dom oraz podwórko prezentują się znakomicie :)

justyna1puszko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2014, 18:26

Re: nasze domki...

05 lis 2014, 18:31

Ja niestety poki co nie moge sobie pozowlic na wlasny domek. Ale bardzo mi sie podobaja nieruchomości hiszpania, ktore znajuja sie u wybrzeza morza... Są takie piękne, to otoczenie... mmm pomarzyc mozna... Moze kiedys bede mogla sobie pozwolic chociazby na malutki domek, niewazne ze ciasny, wazne, ze wlasny jak to sie mowi :)

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: nasze domki...

23 cze 2015, 08:20

Dziewczyny jeśli zastanawiacie się nad kupnem mieszkania to zerknijcie sobie tutaj:
http://www.vivainvest.pl/ - nie wiem czy znacie stronę ale znajduje się tam fajne zestawienie nowych mieszkań obecnie realizowanych w całej Polsce ( a jest ich sporo - budowę nieco popchnął program Mieszkanie dla Młodych).

Czemu mieszkanie z rynku wtórnego?

ładniejsza okolica
łatwiej jest je wyremontować
można skorzystać z dofinansowania od rządu.

kicia33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 01 cze 2015, 16:15

Re: nasze domki...

26 cze 2015, 14:49

odpowiadając na Twoje pytanie to mieszkam w domu z rodzicami mam tam swoje mieszkanie. Jednak jeżeli chodzi o mój wymarzony domek to jest to ten:
Obrazek
Obrazek
Zdjęcia pochodzą ze strony:http://www.dominanta.pl/
Powiem szczerze że bardzo bym chciała mieć taki domek. Może kiedyś mi się go uda wybudować. A wy macie jakieś swoje ulubione wymarzone?

duddud
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 10 mar 2016, 13:31

Re: nasze domki...

10 mar 2016, 13:45

Ja właśnie rozważam instalację alarmu. Na moim osiedlu od czasu do czasu dochodzi do włamań, a taki alarm na pewno poprawia bezpieczeństwo.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość