Awatar użytkownika
NIUTA
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 258
Rejestracja: 13 mar 2007, 21:58

31 lip 2007, 20:40

u nas byla rodzina najblizsza balony serpentyny i ogromniasty tort ze zdjeciem niuni :ico_oczko: nie zapomnij o rozancu,dlugopisie,kieliszku,pieniazku :ico_oczko: i daj znac co bylo pierwsze u nas w jedna raczke dlugopis a w druga 100zl. zlapala jednoczesnie :ico_oczko: Acorcia naprawde ladniutka i jak moja MARTYNKA :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

19 wrz 2007, 22:01

A u nas w dzien roczku (25.07.2006) bylismy sobie tylko w trojeczke czyli maz,ja i nasza Solenizantka Nicole :ico_oczko: Byl torcik,ale gotowy taki z Benjaminem Blümchenem,byly paluszki i wszystko do kawy a pozniej kolacjka kanapki,itd.Prawdziwy roczek byl w sobote,i wtedy byli dziadkowie,i chrzestny Nicole z rodzina bylo fajnie,byl wiekszy torcik tez gotowy,a pozniej zrobilismy sobie grilla.Mamy duzo zdjec z tego waznego wydarzenia i mala dostala mnostwo prezentow.. Od babci i dziadka pieniazki i kolczyki :ico_oczko: Potem od siasiadki laleczke i cos do ubrania,potem od chrzestnego taka fajna duza drewniana kostke do zabawy taka do uczenia tam sa takie obrazki i cymbalki tam wszystko jest :ico_oczko: Od nas mala dostala dwie zabawki taka grajaca Farme i takie do ukladania krazki.Ogulnie malutka jest i byla zadowolona z prezentow i ze swojego roczku :ico_oczko: Bylo super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

24 lis 2007, 12:33

NIUTA pisze: nie zapomnij o rozancu,dlugopisie,kieliszku,pieniazku :ico_oczko: i daj znac co bylo pierwsze u nas w jedna raczke dlugopis a w druga 100zl. zlapala jednoczesnie

A co oznacza konkretny przedmiot? Mniemam, że pieniązki oznaczają dostatnie życie, a pozostałe fanty? :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 lis 2007, 22:59

scoiattolo84 pisze:
NIUTA pisze: nie zapomnij o rozancu,dlugopisie,kieliszku,pieniazku :ico_oczko: i daj znac co bylo pierwsze u nas w jedna raczke dlugopis a w druga 100zl. zlapala jednoczesnie

A co oznacza konkretny przedmiot? Mniemam, że pieniązki oznaczają dostatnie życie, a pozostałe fanty? :ico_oczko:

Ja słyszałam że różaniec oznacza ...zostanie księdzem ,
długopis-pisarzem...lub oczywiscie pokrewny zawód...,

Mój Antoś zlapal śrubokręt, bo taki przedmiot też położyłam...za to nie było kieliszka :ico_oczko:

tetrees
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 03 lis 2011, 22:27

12 maja 2012, 17:22

U mojego Kamilka były moje koleżanki z dziećmi w wieku od 0,5 roku do 4 latek. Był zwykły tort :ico_tort: , jakieś dziecięce piosenki i mnóstwo przekąsek, no i oczywiście prezenty :-D . Kamilkowi najbardziej spodobały się klocki lego duplo, dostał zestaw fotosafari :ico_oczko: . Są w nim różne afrykanskie zwierzątka, które wszędzie chciałby ze sobą zabierać :P

Tutuanka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 wrz 2014, 18:36

Re: Roczek

14 wrz 2014, 18:50

U nas byli wszyscy święci, czyli cała rodzina z przyległościami. Bylo super, ale już się nie piszę na samodzielne imprezy na 30 osób...

PatrykSocha
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 wrz 2014, 08:29

Re: Roczek

25 wrz 2014, 08:57

U nas roczek jeszcze nie nadszedł,ale jak nadejdzie to pewnie będzie część rodziny i wspólnoty.

Mieszko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2014, 20:43

Re: Roczek

11 paź 2014, 20:48

U nas babcie, rodzice chrzestni i ciocie i wujkowie. Wyszło 20 osób. Torcik, baloniki i duzo śmiechu. Było fajnie.
________________________
Profesjonalne usługi budowlane wrocław

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Roczek

13 paź 2014, 16:20

U nas były dwa torty - jeden dziecięcy, drugi dla młodzieży i dorosłych (troszkę zakrapiany). Było około 20 osób i jak to na imprezach rodzinnych zawsze te same pytania :)

Lululaj
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 13 wrz 2014, 19:51

Re: Roczek

12 gru 2014, 12:33

Bardzo fajne są takie urodzinki na roczek,kiedy przyjeżdża najbliższa rodzina i możemy wspólnie świętować,a zawsze są to też prezenty dla dziecka,oby te praktyczne które faktycznie się przydadzą:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość