Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Co na ból pleców?

30 sie 2014, 19:17

Dla mnie przy bólach między lopatkami od siedzenia przy kompie zbawinna okazała się maść rozgrzewająca. Lekarz sam mi polecił Dip Hot i smarowałam sobie. Ulga szybka i serio nie wiem jakbym sobie dala radę bez tego.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Co na ból pleców?

30 sie 2014, 20:56

Ten sam stosuję jako wsparcie rozgrzewki przed kijami. :)

polla8
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:35

Re: Co na ból pleców?

03 wrz 2014, 14:46

Oczywiście na ból pleców pomagają ćwiczenia (w internecie można znaleźć ich mnóstwo), masaże, joga, maści rozgrzewające, tabletki czy opaski. Sama borykam się z problemem bólu pleców, a konkretnie bólu kręgosłupa (niewyleczalne schorzenie), i tak mniej więcej przez 10 dni w miesiącu boli tak, jakby się łamał. Już nie wiem jak sobie z nim radzić, ostatnio przyjaciółka pokazała mi takie opaski na podczerwień http://xeniapolska.com/opaska-na-brzuchkregoslup/ niestety nie korzystała z nich, i nie wie czy pomagają. Ktoś wie czy jest to skuteczne?

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: Co na ból pleców?

17 wrz 2014, 15:23

Napisałam długiego posta i mnie wywaliło -.-
Generalnie najgorsze jest to, że jak bardzo boli, chcesz efekty NATYCHMIAST!!! :) A nie ma tak dobrze. Ćwiczenia dają efekt może po tyg... Fizjoterapeuci też nie są na zawołanie... Kręgarzy z kolei sie boję ;) a nawet nie wiem czy przyjmują w moim mieście

Awatar użytkownika
mojaglowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 23 wrz 2014, 16:03

Re: Co na ból pleców?

24 wrz 2014, 15:35

Mnie pomogła sesja 4 masaży u masażystki. Do tego trochę więcej ćwiczę i jest lepiej.

Awatar użytkownika
sklepiksenioraPL
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 paź 2014, 15:06

Re: Co na ból pleców?

21 paź 2014, 15:16

Weź pod uwagę zakup siedziska ortopedycznego DorsaBack produkcji szwedzkiej firmy Sissel. Można je stosować na krzesłach, fotelach, kanapach, łóżkach czy leżakach, także w pozycji leżącej. Podtrzymuje ono całe plecy (nie tylko odcinek lędźwiowy), koryguje wadliwą postawę kręgosłupa oraz podnosi komfort siedzenia.

http://sklepikseniora.pl/siedzisko-orto ... p1546.html
Obrazek

Radzimir362
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2014, 13:55

Re: Co na ból pleców?

21 paź 2014, 18:53

moja mam mówi, że jest ok, ma takie

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: Co na ból pleców?

22 paź 2014, 11:08

Odkryłam supermagika, który leczy dotykiem, ale czeka się na prywatną wizyte pół roku, hehe :) Póki co szykuję się na prześwietlenie...

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Co na ból pleców?

13 lis 2015, 14:06

Ja niestety ale odczuwam ból pleców.Czy to może byc z nieodpowiedniej pozycji siedzącej?

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Co na ból pleców?

13 lis 2015, 15:17

A bardzo móżliwe. Wiele osób pracuje przed komputerem.Nie rozprostowuje swoich kości i potem zastanawia sie czemu po 8 godzinach wszystko ich boli.Sama swego czasu cierpiałam na bóle kręgosłupa.Pomogły mi odpowiednie ćwiczenia oraz dzięki temu czuję się o wiele lepiej.Świetne sa jeszcze maści borowinowe.
Możesz sobie zajrzeć na stronę:
http://sulphur.com.pl/problem/bol-krego ... -leczenie/ - są tutaj opisane przyczyny bólu pleców oraz sposoby leczenia.Poczytaj sobie.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość