gabrysia123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2008, 19:27

Plastyka krocza

16 sie 2008, 19:40

Po urodzeniu dziecka, gdzie przy porodzie byłam nacinana, nie odczuwam wraz z mężem przyjemności z „normalnego seksu”. Wejście do pochwy wydaje mi się szersze i zdecydowanie niżej niż było kiedyś. W „środku” mam „balonik”, w którym jest próżnia. Wszystko to powoduje, że seks nie jest taki sam jak przed porodem (nie potrafię mieć orgazmu, o jakiejkolwiek przyjemności z normalnego seksu dla męża mogę pomarzyć).
Jeżeli którakolwiek z Was poddała się zabiegowi plastyki krocza, proszę o info jak przebiegał sam zabieg, ile dni spędziłyście w szpitalu, jak było po samym zabiegu oraz jaki był seks po nim i jaki jest w późniejszym okresie.
Jestem z Warszawy, więc będę wdzięczna za podanie mi adresów szpitali (obojętne czy państwowych czy prywatnych) w których robiłyście plastykę krocza, nazwisko lekarza, którego polecacie oraz to, czy byłyście zadowolone z opieki w szpitalu jak i opieki po zabiegu.

Z góry dziękuję za szczere odpowiedzi ;)

gabrysia123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2008, 19:27

17 sie 2008, 16:16

Od porodu minęło już ponad 3 lata ;( w tym tygodniu idę do swojego ginekologa porozmawiać o plastyce krocza, może podpowie mi jakieś szpitale czy kliniki wykonujące ten zabieg. Obawiam się tego, że powie, iż wszystko jest ok, a ja wiem, że nie jest tak jak przed porodem ;(

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

18 sie 2008, 09:34

Kiedyś coś czytałam na ten temat i z tego co pamiętam zabieg taki wykonywany jest raczej u kobiet starszych, jeśli chodzi o niesatysfakcjonujący seks, nie jest to czynnik kwalifikujący do plastyki. Raczej są zalecane ćwiczenia mięśni Kegla (podobno skuteczne). Może jednak w prywatnych klinikach za niemałe pieniądze coś takiego robią "na życzenie". Daj znać co Ci powiedział lekarz bo sama jestem ciekawa.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 sty 2009, 01:18

gabrysia123 pisze:Jeżeli którakolwiek z Was poddała się zabiegowi plastyki krocza, proszę o info jak przebiegał sam zabieg, ile dni spędziłyście w szpitalu, jak było po samym zabiegu oraz jaki był seks po nim i jaki jest w późniejszym okresie.
Jestem z Warszawy, więc będę wdzięczna za podanie mi adresów szpitali (obojętne czy państwowych czy prywatnych) w których robiłyście plastykę krocza, nazwisko lekarza, którego polecacie oraz to, czy byłyście zadowolone z opieki w szpitalu jak i opieki po zabiegu.
gabrysiu jesli nadal interesuje Cię ten temat to dr. Młynarski wykonuje plastykę krocza w swojej klinice w Podkowie Leśnej. Daj znać czy sprawa aktualna to prześle ci dokładny adres.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

27 sty 2009, 20:41

hej na szaserów - wykonuja podobno bardzo dobrze

claudiam
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 kwie 2013, 13:08

Re: Plastyka krocza

24 lip 2013, 22:35

Wiem o czy piszesz i wiele kobiet ma taki problem ale nie wiedza jak kiedys ja co zrobic, poszukaj kolo siebie zabiegu wykonywanego na urzadzeniu Monalisa Touch, na pewno bedzie to zaznaczone w ofercie. Taki zabieg powinien byc obowiazkowy po porodzie naturalnym, zabieg ten powoduje ze wszystko na nowo sie ujedrnia, zaweza i powraca do stanu przed porodem, blizny nie sa juz probleme i co wazne powraca dawne nawilzenie, mysle ze bedzie to dla ciebie idealne rozwiazanie bo w szpitalu na pewno ci nie pomoga:(

viki88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 23 kwie 2014, 15:14

Re: Plastyka krocza

22 paź 2014, 13:08

No i właśnie, dlatego dzięki Bogu jest coś takiego jak zabiegi ginekologiczne, które pomagają właśnie takim kobietom jak Wy. Nie słuchajcie przeciwników takich zabiegów, bo dopóki się nie wie jak to jest, kiedy ma się takie problemy, to się fajnie gada i ocenia. Jeśli szukacie dobrej kliniki, która Wam pomoże, to mogę polecić - link - Proclinic z Wrocławia.

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Plastyka krocza

18 lis 2014, 18:20

Raczej nic mnie do tego nie przekona, nawet jak zaprosiliby mnie za darmo. Moje ciało musi być naturalne.

agathos87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2015, 13:41

Re: Plastyka krocza

01 kwie 2015, 14:01

Ja robiłam sobie jakieś 4 miesiące temu zabieg w http://klinikiziemlewski.pl/ginekologia ... nie-pochwy. Z tego co wiem to maja gabinet i w Warszawie ale ja robilam w Poznaniu. I naprawde polecam bo wszystko u mnie sie zmienilo - oczywiscie na lepsze:) Kobiety! Nie bójcie sie tego! To nic nie boli a różnica sie ogromna.

siemaneczko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 lip 2015, 14:58

Re: Plastyka krocza

06 sie 2015, 14:49

Totalnie się zgadzam!!! Ja korzystałam z http://www.rzepka.lek-med.pl/plastyka-w ... owych.html - na początku bardzo się bałam (krępowałam), ale teraz ani trochę nie żałuję :)

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość