naszpilach
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 21 lis 2014, 14:51

Re: Film, który warto obejrzeć

21 lis 2014, 14:58

A ja tam jestem komercyjną raszplą. Jak oglądam filmy to tylko dla rozrywki, nie lubię się dobijać w kinie

berekowska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2014, 15:17

Re: Film, który warto obejrzeć

21 lis 2014, 15:18

Polecam całą serię transformersów. Są różne opinie na temat tego filmu, lecz ja uwielbiam całą fabułę. Bardzo dobrym dodatkiem, a może głównym wątkiem są efekty specjalne. Pomimo tego, że nie jestem zwolenniczką tego typu filmów, tak cała ta seria bardzo przypadła mi do gustu.

idalia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 04 sie 2013, 16:04

Re: Film, który warto obejrzeć

25 lis 2014, 11:15

na pewno warto obejrzeć film The Fountain ze świetną muzyką, poza tym ja teraz postawiłam sobie wyzwanie i chcę przeczytać oraz obejrzeć każdą pozycję z tej listy http://xiegarnia.pl/aktualnosci/10-najl ... adaptacji/ chociaż słyszałam, że książka Mobyc Dick jest nie do przebrnięcia :/

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Film, który warto obejrzeć

16 lis 2015, 14:10

Dobry film widzieliśmy w ostatnią sobotę. "Imigranci" . Tytuł trafny, ale to nie jest film, który ma po prostu opowiadać o ciężkim losie przybyłych do Europy, ale jest konkretną historią. Piękną i trochę brutalną, bo Dheepan (imię) szuka szczęścia i jeszcze opiekuje się innymi ludźmi, a dostaje w zamian mało dobrego... Film zdobył Złotą Palmę w Cannes.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Film, który warto obejrzeć

17 lis 2015, 10:11

Film o tematyce na czasie. Ale ja już się naoglądałam filmików w internecie które pokazują ich prawdziwe oblicze. Wczoraj się wściekłam kiedy zobaczyłam zdjęcie zrobione przez jakiegoś Francuza podczas ewakuacji ze Stadionu i udało mu się uchwycić moment, w którym wychodzili właśnie imigranci i zaczęli mu z uśmiechem na twarzy pozować do zdjęcia. No szlag mnie trafi!!!

Awatar użytkownika
sali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:00

Re: Film, który warto obejrzeć

17 lis 2015, 16:41

Oj tak niestety temat bardzo na czasie. Zdjęcie też widziałam, oburzyło mnie również, nie do pomylenia. Film Imigranci dobry, pokazuje jak wygląda życie na osiedlach imigranckich i jaki Francja ma z tym ogromy problem. Szkoda, że wszyscy przybysze nie prezentują takiej postawy jak bohaterowie tego filmu. Nie każdy chcę się integrować i szanować kraj do którego przybywa.

Awatar użytkownika
matylda007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:38

Re: Film, który warto obejrzeć

18 lis 2015, 15:20

Mnie się w Imigrantach podobało najbardziej to, że historia pokazana jest w ich - imigrantów perspektywy. I wcale nie jest pokazane to jednowymiarowo, żebyśmy im współczuli. Polecam!

Awatar użytkownika
Weronika88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 lis 2015, 18:17

Re: Film, który warto obejrzeć

21 lis 2015, 14:56

Ja polecam Kryptonim U.N.C.L.E. :-D
Na początku 1960 roku, w szczytowym okresie zimnej wojny, organizacja The Man From Uncle (United Network Command for Law Enforcement) koncentruje się na relacjach miedzy agentami CIA Solo i KGB Kuryakina. Dwie drużyny sprzymierzają się wspólnej misji, aby zatrzymać tajemniczą, międzynarodową organizację przestępczą, której działania mogą zaburzyć równowagę świata poprzez swoją technologię i siły broni jądrowej. Jedynym tropem jest córka zaginionego, niemieckiego uczonego, który jest kluczem do infiltracji organizacji przestępczej. Ścigając się z czasem, muszą go odnaleźć i zapobiec światowej katastrofie.

Awatar użytkownika
wisnior3
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2015, 20:59

Re: Film, który warto obejrzeć

21 lis 2015, 15:45

Ja uwielbiam Ojca Chrzestnego :)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Film, który warto obejrzeć

26 lis 2015, 14:13

ja chciałam iść na ten Kryptonim ale już przestali go wyświetlać.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość