laila23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 05 wrz 2012, 22:31

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

26 gru 2014, 23:35

Cocosanka a powiedz coś więcej, ile koleżance udalo się schudnąć? Zadowolona jest?

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

27 gru 2014, 13:51

Cocosanka a powiedz coś więcej, ile koleżance udalo się schudnąć? Zadowolona jest?
Jest baaaardzo zadowolona a ja wraz z nią bo nadwagę miała dość sporawą :) do tej pory udało jej się zrzucić 25 kg :) do osiągnięcia celu zostało zaledwie 5 kg także podejrzewam że już niedługo skończy cały proces. Szczerze to ode mnie ona ma wielkie gratulacje bo po raz pierwszy udało jej się wytrwać w postanowieniu jeśli chodzi o zrzucanie wagi. Jakbyś chciała coś więcej wiedzieć pytaj śmiało mniej więcej jestem we wszystko wtajemniczona nawet miałam przyjemność próbować ich przysmaków bo mi kiedyś zrobiła. Powiem że są smaczne i sycące :) także z uczuciem głodu problemów nie ma.

laila23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 05 wrz 2012, 22:31

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

28 gru 2014, 21:58

cocosanka :ico_respekt: ukłon w stronę koleżanki. Spora utrata wagi za nią. Jak dania smakują to łatwiej jest wytrwać na diecie. Co innego gdy każdy dzień jest zmuszaniem się do diety. A jak długo jest na diecie?

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

29 gru 2014, 19:23

Strasznie dużo moich znajomych ostatnio sięgnęło po AquaSlim. Jak dla mnie fajny suplement wspomagający.

JulaI
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2015, 11:15

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

08 sty 2015, 11:25

Witajcie,
suplement który biorę nazywa się Slimcea. Jednak od razu powiem że nie jest to jedyny powód mojej lepszej figury.
Na początku kuracji, 2 miesiące temu kupiłam tabletki, bez jakiejkolwiek diety czy ćwiczeń zaczęłam brać. Ciężko było mi zrezygnować z większości potraw które na co dzień jadłam. Bardzo lubię jeść stąd żadne diety nie dawały mi efektu i nie potrafiłam ich utrzymać.
Po 2 tygodniach na Slimcea, ochota na podjadanie SAMA mi przeszła. Jadłam faktycznie mniej, ale się nie głodziłam. Spożywałam tyle ile wymagał mój organizm do poprawnego funkcjonowania. Sam efekt hamowania łaknienia pozwolił mi stwierdzić że zakup Slimcea był trafny. Z kolejnymi tygodniami dochodził efekt w postaci spadku kg.
Tak więc Slimcea działa i to fajnie.

korbeka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2015, 21:36

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

27 sty 2015, 21:53

Czytając wiele waszych opinii tych nowych i tych starszych muszę wam powiedzieć, że nie ma co się aż tak obawiać suplementacji diety. Ja sama brałam amerykańskie tabletki iqgreen z chromem, CGA i bodajże z wyciągiem z zielonej kawy i bardzo sobie to wszystko chwaliłam. Przy minimalnej diecie i tym, że po prostu się nie objadałam udało mi się w 3 miesiące zrzucić 9 kg.!

kawusiazrana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 04 paź 2013, 14:00

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

01 lut 2015, 19:37

Ojjj ile ja juz suplementow diety roznych sie nastosowalam w moim zyciu:) Ostatnio, od Nowego Roku!! jestem na diecie i wspomagam sie dodatkowo Therm Line Fast. Jakos to idzie, ale tesknie za zarciem:P

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

10 lut 2015, 15:42

Fajnie tak wczasować i gubić kg. Jeśli ktoś nie ma pieniędzy, albo inne plany z powodzeniem może odchudzać się w domu, odrobina aktywności fizycznej, dobra, zbilansowana dieta i Acetomale. 3kg w 2 tygodnie, bezpiecznie i bezstresowo. :-)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

11 lut 2015, 18:37

A ja się za siebie wzięłam, bo chciałabym jeszcze parę kilo zrzucić do lata. Jem trochę normalnych posiłków, a trochę cambridge. Liczę, że do lipca zrzucę te 8 kg, żeby wejść w ślubną sukienkę. :ico_olaboga:

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

11 lut 2015, 18:54

Mi niedawno znajoma mówiła, że aloes wspomaga odchudzanie przyspieszając metabolizm. Kupiłam sobie niedawno ten sok http://www.laboratorianatury.pl/pl/prod ... e-bio.html i rzeczywiści metabolizm przyspieszył. Do tego zmieniłam dietę a zdrowszą i ćwiczę póki co trzy razy w tygodniu. Mam nadzieje, że do wakacji schudnę te 10 kg i będzie idealnie ;)

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość