barbs
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:15

Re: Polskie kino

04 lut 2015, 19:11

Ja byłam na Wkręconych 2, nawet mi się podobało, zaskoczyła mnie Żmuda-Trzebiatowska w takiej roli :), nie posądzałam jej o taki dystans do siebie ;)

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Polskie kino

06 lut 2015, 16:58

Lepsze niż pierwsza część?

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Polskie kino

09 lut 2015, 15:56

Tego filmu kompletnie nie znam. Z kolei "Bogowie" to według mnie lepsza z ostatnich polskich produkcji.

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Polskie kino

10 lut 2015, 15:50

Bonałtasek - i słusznie. Bo Religa nie tylko był politykiem pod koniec życia, ale naprawdę cenionym lekarzem.

silvereye - to chyba nie będzie nawet pierwszy film o tej tematyce - tzn. Discopolo, ale fakt, że się fajnie zapowiada. Ciekawe jak Kulig i Ogronik śpiewają, bo ponoć mają śpiewać naprawdę. :D

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: Polskie kino

10 lut 2015, 16:20


silvereye - to chyba nie będzie nawet pierwszy film o tej tematyce - tzn. Discopolo, ale fakt, że się fajnie zapowiada. Ciekawe jak Kulig i Ogronik śpiewają, bo ponoć mają śpiewać naprawdę. :D
Doczytałam gdzieś, że reżyser "disco polo" zrobił kiedyś dokument o zespole Bayer full, wiec faktycznie tematyka już się pojawiła (zreszta ciekawe, to musi być naprawde interesujacy temat skoro już drugi film robi ;) ale jeśli chodzi o filmy fabularne to nie kojarze nic takiego. Amerykanie mają swoje country, my mamy disco polo, nie ma sie czego wstydzic :)
A jeszcze a propos kina, ktoś tu wspomniał, ze nie lubi oglądać filmów wkinie bo nie może sie skupić. Ja mam wrecz przeciwnie, w kinie cała uwage oddaje filmowi, atmosfera zreszta sprzyja, w domu ciągle coś sie dzieje i już nie ma tego klimatu.

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

Re: Polskie kino

15 lut 2015, 23:37

Obejrzałam zwiastun i mam przeczucie, że będzie radośnie. Ta muzyka może nie jest sztuką najwyższej półki, ale jest bardzo energiczna, wpada w ucho i porywa do tańca. Film też pewnie dostarczy fajnych doznań. Zabieram połówka, ciągle mi śpiewa jakieś refreny Akcenta i innych "disco-romantyków" :-P

wirina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 lut 2015, 13:03

Re: Polskie kino

17 lut 2015, 13:28

"Bogowie" to bardzo dobry film i jeden z lepszych w polskiej kinematografii wg mnie. Duży plus za to, że nie gloryfikowali Religii tylko pokazali go z wadami i zaletami :)
a ogladaliście może te filmy krótkometrażowe nominowane do Oscara? :)

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Polskie kino

27 lut 2015, 14:48

teraz to właśnie Ida jest na topie, myślę że warto obejrzeć:)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość