Awatar użytkownika
Transparentna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 16 lut 2015, 11:40

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

06 mar 2015, 13:39

Pięć miesięcy to na prawdę dobry wynik, nie ma co. Na tej diecie cambridge to może być każdy?

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

10 mar 2015, 22:30

Jeśli nie masz przeciwwskazań medycznych to jak najbardziej. Na pierwszą konsultację warto zabrać ze sobą aktualne wyniki krwi. :)

Awatar użytkownika
Transparentna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 16 lut 2015, 11:40

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

11 mar 2015, 13:23

U mnie przeciwwskazań nie ma, zapytałam jedynie z czystej ciekawości. Nigdy też nie byłam na nic uczulona. Chodzi o konsultację z dietetykiem?

mirra
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 mar 2015, 10:42

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

13 mar 2015, 14:35

a co myślicie o jagodach acai? bo opinie są różne: od super, takich jak ta https://www.youtube.com/watch?v=Xr62ubGAI3c&amp, do bardzo sceptycznych. ale o ile się neguje wpływ na odchudzanie, to dziewczyny zgodnie twierdzą, że miały na jagódkach więcej energii (jak na soku z gumijagód - moje pierwsze skojarzenie). któraś z Was próbowała i tez się może wypowiedzieć?

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

14 mar 2015, 16:16

Transparentna, miałam na myśli konsultanta diety, bo to z nim spotykasz się na początku aby o niej porozmawiać. :)

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

15 mar 2015, 19:26

Suple są o tyle fajne że rzeczywiście widać dość szybko efekty. Samo to już motywuje i dodaje energii do dalszych ćwiczeń, do utrzymania diety. Dziś sobie na działce pofolgowałam grillowanym boczkiem, ale mogłam sobie na to pozwolić bo z acetomale schudłam więcej niż zakładałam. W razie czego zawsze mogę po niego sięgnąć. :-)

kawusiazrana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 04 paź 2013, 14:00

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

18 mar 2015, 17:56

Moje postanowienie noworoczne troche się przesunęło, ale od 1 marca staram się być na diecie. Już przeslam granice wagowa jaka sobie postawilam za ostateczna i zaczelam się odchudzac. Ostatnio dodatkowo tez zajadam sobie Therm Line Fast, bo podobno pomaga w pozbyciu się nadmiaru wody. Moja dieta to 1300 kalorii , wiec musze codziennie liczyc co zjadlam. Ale mam nadzieje, ze będą rezultaty.

Awatar użytkownika
Transparentna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 16 lut 2015, 11:40

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

18 mar 2015, 22:58

veryAnka, czyli to nie jest tak, że pisze do nich i jest dieta. To fajnie, że jest dietetyk, doradza jakieś ciekawe rzeczy?

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 798
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

24 mar 2015, 22:53

Zdecydowanie. Na pewno pokażą jak odżywiać się zdrowo, tak by nie mieć niedoborów składników odżywczych w organizmie. Jak komponować dietę i odżywiać się racjonalnie i cała masa innych rzeczy.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

30 mar 2015, 10:39

Już dawno odstawiłam wszystkie suplementy i po prostu staram się zdrowo odżywiać. Zastanawiam się też czy nie wybrać się na taki kurs http://www.akademiadietetyki.pl/kurs-dietetyki-podstawowy/ - z tego co czytam jest na elementarnym poziomie i sama dietetykiem po nim nie zostanę, ale będę posiadać wiedzę, która pozwoli mi zmienić trochę podejście do odżywiania.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości