Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Atopowe Zapalenie Skóry

30 mar 2015, 19:36

Kilka dni temu dowiedziałam się o fajnej akcji społecznej, której zadaniem jest pomóc dzieciom z AZS. Za każde 1000 selfie z produktem La Roche Posay jedno dziecko zostanie wysłane na kurację termalną w Centrum Termalnym La Roche-Posay we Francji :) a tutaj podrzucam stronkę http://dzieliszsiedzielimysie.pl/ . Może ktoś z was się zainteresuje :) nas to nie kosztuje wiele a możemy pomoc.

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: Atopowe Zapalenie Skóry

08 kwie 2015, 11:53

Mnie już zainteresowałaś :D fajna akcja, bo tak naprawdę nie trzeba robić rzeczy z kosmosu, wystarczy jedno zdjęcie :) a właśnie może być tylko jedno czy kilka?

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Atopowe Zapalenie Skóry

08 kwie 2015, 12:17

Zerknij do regulaminu. Jedna osoba - jedno zgłoszenie, kolejne nie będą liczone. Może zaangażuj rodzinę i znajomych? Będzie kilka zgłoszeń więcej, bo póki co sporo jeszcze brakuje, a akcja trwa tylko do końca kwietnia.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Atopowe Zapalenie Skóry

22 lip 2015, 14:47

Na AZS działają te same preparaty co na łuszczycę. Największą skuteczność mają te DrMichaelsa. Więcej o nich można znaleźć na firmowej stronie http://drmichaels.com.pl/pytania-i-pora ... -luszczyce . Można je tam zamówić i odebrać w aptece.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Atopowe Zapalenie Skóry

20 kwie 2016, 13:38

Czy ktoś ma info o wynikach tej akcji? Ilu dzieciakom pomogli?
Ja mam w domu 3 atopików (ja jestem jednym z nich) i u nas sprawdzają się emolienty ziaja med, mediderm, olejek do kąpieli linomag w różowym opakowaniu oraz krem dermaveel.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Atopowe Zapalenie Skóry

21 kwie 2016, 14:02

Na AZS podobno bardzo pomaga ten krem http://www.langsteiner.eu/pl/produkty/e ... ina-30-ml/ Ja walczę z atopowym zapaleniem skóry od bardzo dawna i chyba się skuszę na ten krem. Do tej pory stosowane przeze mnie kosmetyki niewiele pomogły niestety :(

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: Atopowe Zapalenie Skóry

27 kwie 2016, 12:22

Czy ktoś ma info o wynikach tej akcji? Ilu dzieciakom pomogli?
Ja mam w domu 3 atopików (ja jestem jednym z nich) i u nas sprawdzają się emolienty ziaja med, mediderm, olejek do kąpieli linomag w różowym opakowaniu oraz krem dermaveel.
Niestety nie mam wyników. Ale liczę na to, że się udało pomóc. Co do AZS wspomniałaś o emolientach. Próbowałaś preparaty Eloderm? Też bardzo dobrze sobie radzi, sama mam balsam do ciała w domu i emulsję do kąpieli :)

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Atopowe Zapalenie Skóry

01 maja 2016, 18:36

Nie, nie próbowałam elodermu, gdyż boje się testować ;) Napisałam co się u nas sprawdza i póki co trzymam się tego :) Aktualnie mamy Ziaję Med i Dermaveel do smarowania miejsc zmienionych chorobowo.

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Atopowe Zapalenie Skóry

02 maja 2016, 09:03

Nie cierpię na taką przypadłość, ale przypadkiem czytałam na ten temat na tego typu portalu- http://drogadosiebie.pl/atopowe-zapalenie-skory/
Polecam jeśli Was ta przypadłość dotyczy.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Atopowe Zapalenie Skóry

07 maja 2016, 12:42

Jak oglądam takie obrazki, jakie są na stronie którą podałaś, to dostaje gęsiej skóry na całym ciele :/ Wiele osób bagatelizuje AZS i nie zdaje sobie sprawy jaka to wstrętna choroba, w dodatku choroba, której nie można wyleczyć :ico_zly:
Ja ostatnio zmieniłam mydło do rąk i dosłownie po kilkukrotnym użyciu popękała mi skóra na rękach (dokładnie na kościach). Smaruje teraz Dermaveelem. Nigdy już nie zamienie zwykłego mydła Biały Jeleń na jakieś drogeryjne badziewia :ico_zly:

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość