kawusiazrana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 04 paź 2013, 14:00

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

01 lut 2015, 19:36

hmm moze to glupie, ale ja jakos lubie sie odchudzac stosujac dodatkowo jakis suplement diety. Odnosze wtedy wrazenie, ze robie wszystko co tylko moge, aby schudnac. Teraz aktualnie testuje Therm Line Fast i musze stwierdzic, ze niezle dziala:>

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

03 lut 2015, 19:37

Jeszcze o takim nie słyszałam, to chyba jakaś nowość?
Ideałem jest wyeliminować zupełnie cukier z diety, efekty są zauważalne prawie natychmiast. W krytycznej sytuacji, kiedy już muszę posłodzić często robię to syropem Paola. :-D

zuzankowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 05 lut 2015, 11:40

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

01 kwie 2015, 05:40

Ja jakoś nie umiem być na diecie. Nie lubię ograniczeń, ale racjonalne odżywianie pozwala mi na pewną kreatywność w komponowaniu moich posiłków, tylko ze muszę wiedzieć co mogę, a czego nie. Kto odmówiłby sobie świeżego chleba? :) Ja nie muszę, pod warunkiem, że jest to w 100% żytni na zakwasie z piekarni Mega&Dolce :)

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

15 kwie 2015, 11:31

Dobre i wartościowe porady, typu: Jak spalić tłuszcz w jak najkrótszym czasie? Były by na miejscu. Czasami sama rutyna nie wystarczy. Potrzebne są bodźce, które będą nas umacniać i podbudowywać :-)

fibi
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 12 lut 2015, 23:44

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

20 kwie 2015, 21:23

No wybór jest ogromny, możesz dołożyć np spalacz tłuszczu przeznaczony dla kobiet np. taki jak ten http://www.uns-supplements.com/pl/p/Sli ... 90caps/147 możesz też zażywać białko i kreatynę aż w końcu będziesz wyglądać jak kulturystka. Są też takie fajne wspomagacze treningowe... nie wiem jak to nazwać, suplementy dzięki ktróym jesteś bardziej wydolna i efektywniej ćwiczysz, zażywa się je na pół godziny przed ćwiczeniami. Możliwości jest masa, trzeba tylko wiedzieć co chce się osiągnąć ;)

Kamilla
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwie 2015, 00:04

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

21 kwie 2015, 00:36

Dużo śpij, świeże powietrze, nie opuszczać posiłków bo przez to się jest rozdrażnionym i ma się ochotę zjeść wszystko. Tu jest kompendium takich podstawowych zasad żeby schudnąć a się nie zamęczyć http://szuper.net/blog/dieta-odchudzajaca-skuteczna/

malgochna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 25 kwie 2015, 10:13

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

25 kwie 2015, 10:35

Ja przez wiele miesięcy walczyłam z nadprogramowym tłuszczykiem. Dieta i ćwiczenia nie pomagały. Efekty były marne. Na siłowni laski polecały suplementy na odchudzanie a szczególnie therm line fast. Postanowiłam spróbować. I faktycznie, po miesiącu zauważyłam, że spodnie zrobiły się luźniejsze a waga pokazała 3kg mniej.

krzywenogi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2015, 10:54

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

22 cze 2015, 12:10

I dobry balsam/mleczko do tego! Dużą różnicę robi to, czy dodatkowo nawilżamy skórę... Ja ostatnio kupiłam http://www.vichy.pl/rodzaje-produktow/m ... ps969.aspx i oprócz ładnego zapachu mam fajny efekt :)

karolusia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2015, 12:13

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

30 cze 2015, 12:25

Może pokrzywa indyjska? Czytałam, że powoduje rozkład tłuszczu w tkance tłuszczowej i pobudza trzustkę do produkcji insuliny, a co za tym idzie - chudniemy szybciej. Dla mnie ogromnym plusem jest to, że suplement wykonany jest z naturalnych składników - z liści i korzenia.

Awatar użytkownika
mama_muminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 18 lut 2010, 21:01

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

30 cze 2015, 13:04

możesz spróbować dorzucić suplement. ktoś już wspomniał o therm line fast, mogę potwierdzić, że jest on całkiem skuteczny. ma dobry skład, substancję aktywną sinetrol, która jest baaardzo ok w porównaniu do innych spotykanych w tabletkach na odchudzanie. mi udało się zrzucić sporo na therm linie, bo połączyłam branie tabletek z dietą i aktywnością fizyczną. takie połączenie przynosi najszybsze i najbardziej spektakularne rezultaty.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość