Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

31 mar 2015, 22:31

Od konsultanta diety Cambridge można zamówić takie suplementy diety wspomagajace odchudzanie. Kiedys wydawało mi sie ze tego typu rzeczy są zawsze w tabletkach. Ale tu dla odmiany moga byc np w postaci batonika czy czekoladowego szejka.

karola25
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2015, 13:40

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

08 kwie 2015, 14:13

Poczytaj sobie o Spalaczach tłuszczu często są wykorzystywane gdy chce się przyśpieszyć ten proces.

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

08 kwie 2015, 18:30

Nie stosowałam jeszcze spalaczy ale sądzę że podobnie działa acetomale, skutecznie przyspiesza odchudzanie, świetna alternatywa dla octu jabłkowego. Tabletki zawsze łatwiej stosować.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

12 kwie 2015, 13:21

Ta, i rozwalić sobie żołądek. Czytałyście kiedyś skład takich spalaczy? Nie szkoda narażać dodatkowo serce? Zdrowe chudnięcie to proces powolny, regularny i systematyczny. Nie narażałabym tak bez sensu organizmu.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

13 kwie 2015, 22:00

Mogę się podpisać, o murowanym efekcie jojo nie muszę chyba wspominać? Tylko dieta i ćwiczenia przyniosą efekty, suplementami można się wspomagać, odpowiednio dobranymi, ale nie ma co liczyć, że zrobią wszystko za nas. Ja jednak wolę zbilansowaną dietę, pisałam już zresztą, że byłam na diecie cambridge, schudłam też w niedługim czasie, ale zdrowo, około 0,5-0,7 kg tygodniowo (średnio, bo na początku szybciej leciało, później waga się stabilizowała), efektu jojo nie mam do dzisiaj.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

19 kwie 2015, 10:21

Tak jak czytam i widzę pomysły ludzkie na chodnięcie to się włos jeży na głowie. Myślę, że na poziomie szkoły powinny być już podawane nie tylko zasady zrowego żywienia jakie są elementami wprowadzane jedynie, ale także spotkania z dietetykiem i wyjaśnianie podstawowych rzeczy. Ostatnio u mojego dziecka w szkole dziewczynka z klasy 5 połknęła trzy tabletki z tasiemcem ;/ Oczywiście pogotowie, rodzice, psycholog i cały sztab osób, a temu można było zapobiegać. Dieci dziećmi, ale my dorośli powinniśmy wiedzieć co jest szkodliwe, a co nie do końca. Dietę Cambridge znam i polecałam nie raz. Przy każdym rodzaju odchudzania, każdej diecie należy zachować przede wszystkim zdrowy rozsądek.

Awatar użytkownika
Transparentna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 16 lut 2015, 11:40

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

23 kwie 2015, 19:31

Dorota, pisałaś na poprzedniej stronie o niedoborach odżywczych, jak takich "kwiatków" unikać? Ja mam ten problem, że pracuję żartobliwie mówiąc 30 godzin na dobę i nie mam czasami czasu zjeść coś rzeczywiście zdrowego i odżywczego.

malgochna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 25 kwie 2015, 10:13

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

25 kwie 2015, 10:47

Ja próbowałam rożnych herbatek na odchudzanie i octu jabłkowego ale nie widziałam żadnych efektów. Od około miesiąca wspomagam się therm line fast. I działa - już widzę, że spodnie mam luźniejsze w pasie :) Jestem bardzo zadowolona bo jest skuteczny i przede wszystkim zawiera same naturalne składniki :)

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

26 kwie 2015, 21:06

Dorota, pisałaś na poprzedniej stronie o niedoborach odżywczych, jak takich "kwiatków" unikać? Ja mam ten problem, że pracuję żartobliwie mówiąc 30 godzin na dobę i nie mam czasami czasu zjeść coś rzeczywiście zdrowego i odżywczego.
Najlepszym rozwiązaniem jest właśnie zbilansowana dieta, nie żadne eliminacyjne, które wywalają Ci z diety albo nabiał, albo owoce/warzywa itp. Może i zrzucisz kilka kg, ale szkoda zdrowia. Jeśli nie masz czasu przygotowywać kilku posiłków dziennie to może warto skorzystać z gotowych posiłków, takich jak w diecie cambridge? Gotowania nie unikniesz, bo jednak je się na tej diecie też normalne posiłki, ale nie będzie trzeba stać przy garach przez cały dzień.

olszewska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 04 mar 2015, 01:15

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

27 kwie 2015, 02:02

To pewnie dobry pomysł, nie lubię gotować, gdy nie mam czasu. Jednak przed taka dietą starałabym się do niej przygotować, oczyścić organizm, żeby przyspieszyć działanie diety. Do tego celu zwykle na wiosnę służy mi sok aloesowy AloeLive BIO, który piję dwa razy dziennie z wodą.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość