Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

07 sie 2014, 14:04

A może warto byłoby zaopatrzyć się w jakieś fajne akcesoria kuchenne? :) Na przykład sklep Black Red White oferuje bardzo fajne rzeczy w szalonych kolorach: http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia ... -kuchenne/ , które na pewno ożywią praktycznie każdą kuchnię.
Poniżej zdjęcia akcesoriów, które szczególnie przypadły mi do gustu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

13 lut 2015, 12:37

Owszem akcesoria mogą ożywić kuchnię, ale moim zdaniem remont to jednak największa zmiana wizualna i namacalna. :) Ja u siebie w mieszkaniu mam kuchnię wykończoną w szkle, jestem bardzo zadowolony z takiego rozwiązania. Zero problemów, łatwo się czyści. Więcej nt. oferty, o której mówię: http://glasshouse.com.pl/oferta/szklo-do-kuchni

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

13 lut 2015, 17:00

Myślę, że warto wybierać ciekawe akcesoria kuchenne, które ładnie urozmaicą wnętrze. Sama zaczęłam ostatnio stawiać na tę opcję i kupiłam między innymi coś takiego:

Obrazek

domartstyleu
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 30 mar 2015, 14:09

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

08 kwie 2015, 14:08

Może jakieś kolorowe krzesełka tapicerowane? Takie meble na pewno pomogą kuchnię ożywić. Podaję przykład

Obrazek

TAMASIA
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:59

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

12 kwie 2015, 22:05

No na pewno dużo robią dodatki, bo to nimi można fajnie ożywić każde wnętrze, nie tylko kuchnię. A jeśli już właśnie o samą kuchnię chodzi, to uważam, że idealnie sprawdzają się jasne barwy. Mnie na przykład moja kuchnia strasznie zaczęła ostatnio przytłaczać, jakaś taka ciemna, szara, mimo sporej ilości ciekawych, kolorowych ozdób. No i pomyślałam, że fajnie by było zainwestować w jaśniejsze meble. A że nie mam na razie pieniędzy na wymianę całego kompletu, wpadłam na pomysł, że wystarczy wymienić stół, który stoi u nas akurat w centralnej części kuchni. Kupiłam stół na wymiar, utrzymany w białej kolorystyce, z drewnianym blatem ze sklepu MebleSedia. Wiecie, jak bardzo pomógł taki mały zabieg? Kuchnia od razu zyskała nowe życie.

Awatar użytkownika
Hardy
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 kwie 2015, 19:48

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

14 kwie 2015, 20:44

Ja lubię gadżety i pomieszanie stylu skandynawskiego z angielskim. Suszone zioła, wianki, wiszący miedziany kociołek, trochę wiklinowych koszyków, ciekawej ceramiki, na ścianach metalowa tabliczka retro i botaniczne ryciny, nad blatem reling z wiszącymi akcesoriami (chochle etc). Jest ciepło, jasno, lekko rustykalnie, ale i nowocześnie bo mam dużo barwnych naczyń (miętowe, kobaltowe), jest na czym zawiesić oko (az za bardzo ;))

karolciacz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 16 paź 2014, 12:51

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

15 kwie 2015, 10:49

Mnie się podobają zielone roślinki - mogą być kwiaty, ale także i zioła w pięknych doniczkach ;)
Nie dość, że wygląda to pięknie to jeszcze jest bardzo praktyczne (w przypadku świeżych ziół)

weronikawroblewska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 31 mar 2015, 13:15

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

21 kwie 2015, 13:19

Kuchnię można ożywić malując jedną ze ścian na ciekawy i intensywny kolor. Nabiera wtedy życia, świeżości i oryginalności. Bardzo podoba mi się również pomysł, by kuchnię ozdobić fototapetą. Szczególnie efektownie wygląda na ścianie nad blatem kuchennym. Podobają mi się wzory kojarzące się z kuchnią, w tym szczególnie owoce i warzywa zdobiące taką fototapetę.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

07 gru 2015, 15:37

Może nie do końca meble. Na pewno dodatki pozwolą ożywić wnętrza.

Salse
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 21 mar 2015, 14:26

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

14 gru 2015, 14:02

Ja czesto kupuję nowe firanki do kuchni :) ostatnio fototapete kupiłam i od razu inna kuchnia :-)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość