Awatar użytkownika
Martyna38
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 29 kwie 2014, 10:54

Re: Makijaż permanentny?

29 gru 2014, 19:28

Ja generalnie jestem na nie. Sama nigdy się nie zdecydowałam, co prawda, ale chyba zbyt wiele nieudanych przypadków się naoglądałam...

Wawrinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 21 lis 2014, 13:57

Re: Makijaż permanentny?

30 gru 2014, 12:21

Wygodna rzecz, ale ryzyko zbyt duże - wszelkie niedoskonałości trudno później skorygować, poza tym może wystąpić jakaś reakcja alergiczna. Ja bym nie zaryzykowała, już wolę się codziennie męczyć z makijażem i demakijażem. Ewentualnie myślałam o zagęszczeniu i przedłużeniu rzęs, bo mam bardzo krótkie i rzadkie.

jokurek00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 27 gru 2014, 16:44

Re: Makijaż permanentny?

30 gru 2014, 19:09

zastanawiałam się ostatnio czy nie zrobić sobie permanentnej kreski na powiece bo bardzo lubię w ten sposób podkreślać oczy ale własciwie zdałam sobie sprawę, że często maluję się cieniami więc co mi po takiej zacieniowanej kresce? :) macie jakieś sposoby?

eDrogeria24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 03 gru 2014, 09:37

Re: Makijaż permanentny?

09 sty 2015, 13:01

Moim zdaniem jeżeli odpowiada Ci obecna sytuacja i malujesz się głównie cieniami,to taka kreska permanentna naprawdę mija się z celem,bo stracisz swój czas a potem będziesz chciała coś zmienić,a jak dobrze wiemy może być już za późno.

kaja562
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2015, 12:00

Re: Makijaż permanentny?

20 sty 2015, 12:05

Ja kiedyś zafundowałam sobie taki makijaż, byłam zadowolona. Nosiłam wówczas soczewki soczewki także postawiłam na maksimum pragmatyzmu.:) I powiem Wam, że mogłam wstawać pół godziny później do pracy. Także dla porannego leniuchowania naprawdę warto.:)

edyta1980
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 16 sty 2015, 16:43

Re: Makijaż permanentny?

20 sty 2015, 15:26

Bałabym się, że nie wyjdzie i że będę źle wyglądać. Osobiście jestem przeciwniczką tego typu rzeczy, ale jeśli komuś bardzo zależy to warto najpierw poczytać w internecie i znaleźć dobrego specjalistę :)

Kreat
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 mar 2013, 10:31

Re: Makijaż permanentny?

15 kwie 2015, 15:31

Makijaż permanentnyto naprawdę świetna sprawa. Zrobiłam sobie niedawno i powiem szczerze, ze rano na szybko makijaż i można dłużej pospać, bo tylko rzęsy podmalować i człowiek juz gotowy.

dianakrolewna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 09 kwie 2015, 12:25

Re: Makijaż permanentny?

16 kwie 2015, 15:41

czy ktoś z Was ma doświadczenia z doczepianymi włosami? jak długo się coś takiego utrzymuje i na co warto zwracać uwagę przy robieniu tego?

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Makijaż permanentny?

27 kwie 2015, 10:05

Nie warto jest robić sobie doczepek. Sama nie miałam ale koleżanka robiła i nie wygląda to zbyt ładnie ani naturalnie. Lepiej jest zainwestować w profesjonalną pielęgnację w gabinecie fryzjerskim.

Natomiast makijaż permanentny super. Sama nie mam często czasu aby namalować rano równą kreseczkę nad okiem a tak mam spokój :) Bardzo wygodna sprawa dla zaganianych ludzi .Warto jest jednak wybrać odpowiedni gabinet tak aby zrobili Ci to porządnie.

Sama chodzę tutaj:
http://studiourodysophia.pl/

Jest to studio urody na Chmielnej w Warszawie. Jestem ich stałą klientką.

CosmoCenter
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 15 kwie 2015, 11:28

Re: Makijaż permanentny?

14 maja 2015, 01:20

Makijaż permanentny nie musi oznaczać rzucającego się w oczy, ostrego make-upu. Służy raczej delikatnemu podkreśleniu naturalnego piękna. Delikatne kreski na powiece, czy przyciemnione brwi nie przeszkadzają temu, by wykonywać samodzielne, tradycyjne, zróżnicowane makijaże! Mamy natomiast pewność, że tuż po przebudzeniu albo po wyjściu z basenu będziemy wyglądały lepiej niż zwykle :) Oczywiście efekt końcowy zależy od wykonawcy zabiegu. W naszym salonie słuchamy klientek i – jak najbardziej – wykonujemy delikatne, nieinwazyjne makijaże, jak na zdjęciach w galerii: http://cosmocenter.pl/makijaz-permanent ... y-galeria/. Zapraszamy!

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość