nessa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 19 gru 2014, 18:10

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

25 sty 2015, 18:12

Sąsiedztwo jest ważne, żeby się potem nie męczyć.

Awatar użytkownika
matylda007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:38

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

18 lut 2015, 16:47

zwróć uwage tez na developera. cześć z nich pozostawia kontrahenta samemu sobie, a czesc zalatwia za Ciebie praktycznie wszystkie formlaności. my trfailiśmy na niezłego i nie musieliśmy sobie zawracać głowy papierkologią.

Awatar użytkownika
makarska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 04 lut 2015, 12:57

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

23 lut 2015, 23:53

Wydaje mi sie, ze na dewelopera przede wszystkim, ale też na biuro nieruchomości przez które kupujesz mieszkanie. Moja siostra kupowała lokal za pośrednistwem biura nieruchomości Nova i bardzo była zadowolona z tej współpracy.

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

26 mar 2015, 15:29

Myślę, że przede wszystkim na sprawdzonego developera, jeśli chcemy kupić z rynku pierwotnego, bo to jednak podstawa, a jeśli w dodatk pomoże nam z papierami to już w ogóle super.. Ważna jest też oczywiscie lokalizacja, ale jak nie mamy pod nosem pracy, szkoły czy przedszkola to już troche wieksze odległosci nie beda miały znaczenia :) zreszta ja dla kawałka ogródka mogłabym dojezdzac poł godziny dłuzej ;) kolezanka z Ząbek dojeżdza do pracy do warszawy niemal tyle samo co ja z jednego konca na drugi. No i ona ma ogródek a ja nie :P

fjanina1979
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 17 mar 2015, 19:18

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

27 mar 2015, 20:04

Ja bym chyba zainteresowała się jaka jest cena energii elektrycznej, bo wiesz, może jest jakiś drogi dostawca i co z tego, ze czynsz jest niski skoro opłaty za prąd będą bardzo wysokie. To też jest dla Ciebie ważne kto jest dostawcą.

WojciechMaslowski
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 30 mar 2015, 04:53

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

30 mar 2015, 11:32

Na pewno na szczelnych oknach i ogrzewaniu. Kupując swoje mieszkanie nie zwróciłem uwagi na to jakie jest ogrzewanie i później musiałem je wymieniać. Na szczeście dużą ofertę przeróżnych zbiorników ma http://www.komnino.com.pl.

Awatar użytkownika
matylda007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:38

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

22 kwie 2015, 15:13

Myślę, że przede wszystkim na sprawdzonego developera, jeśli chcemy kupić z rynku pierwotnego, bo to jednak podstawa, a jeśli w dodatk pomoże nam z papierami to już w ogóle super.. Ważna jest też oczywiscie lokalizacja, ale jak nie mamy pod nosem pracy, szkoły czy przedszkola to już troche wieksze odległosci nie beda miały znaczenia :) zreszta ja dla kawałka ogródka mogłabym dojezdzac poł godziny dłuzej ;) kolezanka z Ząbek dojeżdza do pracy do warszawy niemal tyle samo co ja z jednego konca na drugi. No i ona ma ogródek a ja nie :P
oooj i ja nie mogłabym bez ogódka funkcjonować! tzn funkcjonuję, bo na razie nie mam innego wyjścia, ale z moim się rozglądamy za mieszkaniem z jakimś ogrodkiem lub domem, ale w takiej lokalizacji, z której łatwo byłoby dojechać. w zobakach to chyba same mieszkania sa z tego co się orientuje, a taka okolica podwarszawska z domem - marzenie <3

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

24 kwie 2015, 12:11

Też planuję zakup mieszkania i szperając w internecie zapoznałem się z oferta Dozbudu
Patrzyliśmy ostatnio na domy w Serocku, bo teraz są w jakieś promocji- bliżniaki, ale ze sporym metrażem za 320 tys. To jest jeszcze dobra cena. Może nawet w ten weekend podjedziemy się tam pospacerować i podpatrzeć jak to wygląda. Na zdjęciach ładnie.

tobi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 sty 2015, 19:01

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

25 kwie 2015, 23:37

Ja bym chyba zainteresowała się jaka jest cena energii elektrycznej, bo wiesz, może jest jakiś drogi dostawca i co z tego, ze czynsz jest niski skoro opłaty za prąd będą bardzo wysokie. To też jest dla Ciebie ważne kto jest dostawcą.
Nie tylko cena prądu, ale i elektryka, czy kabelki są prawidłowo podłączone, a nie na odwal :ico_oczko:

fjanina1979
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 17 mar 2015, 19:18

Re: Mieszkanie - na co zwrócic uwagę przy jego kupnie?

26 kwie 2015, 09:43

Hmm to już chyba zależy od tego co kto oczekuje od mieszkania. Wiadomo, że elektrykę, wodę itp wszystko trzeba sprawdzić. Ja zawsze zwracam uwagę na balkon, czy jest winda itp. Tak znalazłam swoje wymarzone 4 kąty na http://www.vivainvest.pl/ i poważnie przymierzam się do zakupu. Mam nadzieję, że dostanę kredyt i wszystko będzie super.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość