Wasz ulubiony sklep Internetowy to :

link usunięty przez obsługę forum
5%
2
ASOS
5%
2
OTTO
Brak głosów
0
BON PRIX
9%
4
INNY (napiszcie w poście jaki?)
81%
35
 
Liczba głosów: 43
farfocelia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 kwie 2015, 13:02

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

30 kwie 2015, 15:03

uwielbiam robic zakupy w Pan tu Nie Stał rewelacyjne ciuchy, praktycznie wszystko mi się podoba od nich. Świetne jest to nawiązanie do PRL-u, jakoś nigdy mi się nie nudzi ;) słyszałam też, że Cubus Online ma powstać, no ale czekam, bo nie wiem czy to sprawdzone info.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2015, 13:47 przez farfocelia, łącznie zmieniany 1 raz.

thalia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 15 gru 2014, 13:59

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

03 maja 2015, 12:26

Dermokosmetyki kupuje na internetowej stronie ziko dermo, mają wiele rabatów, paczka przychodzi w miarę szybko do domu, produkty zgodne z opisem.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

04 maja 2015, 10:09

Zapraszam także na naszą stronę Lagenko,gdzie znajdziecie szeroki wybór kosmetyków z dodatkiem naturalnego kolagenu ,teraz mamy kilka ciekawych i wartych uwagi promocji:)

natalkaziolko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2015, 11:54

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

05 maja 2015, 15:53

w sumie jakiegoś ulubionego sklepu nie mam gdzie dużo kupuję, odwiedzam ich sporo, ale zwykle tylko przeglądam :) a jeśli miałabym jakiś polecić to polecam sklep vooc. mają bardzo fajne skórzane torby na ramię

obas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 21 kwie 2015, 15:54

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

07 maja 2015, 23:45

ostatnio natrafiłam na świetny sklep z bielizną. dla spróbowania zamówiłam jedną rzecz 0 prostyw obsłudze, pełen asortyment. szybko mi przesłali także nie musiałam czekać. mają bardzo duży wybór leginsów http://easyfiore.com/index.php?main_pag ... on_value=6 co w moim przypadku w czasie ciąży to niezzawodny strój. ubieram leginsy i tunikę i jest wygodnie i ładnie. pełna rozmiarówka więc nie miałam problemu z wyboorem odpowiedniego dla siebie rozmiaru.

Awatar użytkownika
julkas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 09 kwie 2015, 15:56

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

09 maja 2015, 17:36

jednego ulubionego to nie mam, raczej tam, gdzie coś mi się spodoba, gdzie jest taniej, bądź aktualnie są jakieś obniżki^^

szymon676
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2015, 09:09

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

11 maja 2015, 09:30

Ja ostatnio szukałam ciekawych książek i znalazłam je na Gloria24.pl :ico_haha_02:

MariaEscriva
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:07

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

14 maja 2015, 15:54

Jeśli chodzi o sprzęt wind i kitesurfingowy, to http://www.surfshop.pl/ <3

domi99
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2014, 14:32

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

15 maja 2015, 11:18

Ja nie wiem, ale jakoś tak jeśli mam do wyboru allegro albo jakiś sklep online,to wybieram pierwsze. Zawsze jakoś tak udaje mi się znaleźć jakąś fajną aukcję. Chociaż w sumie zanim mi chłopak pokazał snajpera aukcyjnego, to owszem, kupowałam, ale po takich normalnych cenach. A teraz to udaje mi się takie okazje złapac że głowa mała. Przykład? Skórzana torebka z P&B za 60 zł w stanie nienaruszonym to mój nowy nabytek. Znacie te stronkę http://www.aukcjoner.pl ? Jesli nie, to sobie koniecznie przejrzyjcie jakie tam są narzędzia (zarówno do kupowania jak i do sprzedawania online) i to za darmo. Mnie to pokazał chłopak i wiele na tym skorzystałam, więc może Wam tez posłuzy.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

21 maja 2015, 16:02

Merg.pl - jeśli chodzi o obuwie, to zdecydowanie najważniejsza według mnie marka. Zdecydowanie na plus działa nie tylko wybór, ale i ceny, bo zawsze u nich znajduję to, czego szukam.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość