Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Mały złośnik

02 cze 2014, 16:51

Ja również miałam taki problem z młodszym synkiem. Bardzo energiczne z niego dziecko i niestety ale w pewnym okresie totalnie zawładnął mną i mężem. Nie słuchał się wcale. Zdecydowaliśmy się na wizyty u pani Marty Bogusławskiej Michniak. Aktualnie przyjmuje w gabinecie psychologicznym na ulicy Gocławskiej w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona ponieważ pani psycholog złapała z synkiem bardzo dobry kontakt i co najważniejsze nauczyła nas jak do niego dotrzeć, to znaczy jak być bardziej konsekwentną.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Mały złośnik

14 lis 2014, 14:27

Podobijam pytanie. Razem z mężem coraz bardziej nie radzimy sobie z wybuchami złości u córki...Czy mogłybyście mi polecić dobrego psychologa dziecięcego z Warszawy?
Dobrego psychologa to szukaj pod tym linkiem: http://psychoterapia-kielczyk.pl/terapi ... mlodziezy/. To strona bardzo dobrej poradni z Warszawy, my tam chodziliśmy z naszą pociechą. Też miała napady złości, okazało się, że to napady na tle nerwicowym. Skąd u mojego dziecka takie problemy, nie wiem do tej pory. Podejrzewam, że to była sprawka teściowej, która zajmowała się małą, gdy wróciłam do pracy. Musieliśmy iść z nią na terapię, jakkolwiek strasznie to brzmi. Bardzo nam pomogła pani psycholog Marta Bogusławska-Michniak. Postawiła trafną diagnozę, a potem nauczyła nas, jak radzić sobie z dzieckiem. Bardzo kompetentna kobieta.

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Mały złośnik

18 cze 2015, 15:18

Wina często nie leży po stronie samego dzieciaka, ale też rodzica.

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: Mały złośnik

24 cze 2018, 21:04

zignorowanie to chyba najlepsze co można zrobić. Oczywiście kątem oka obserwować, bo w sytuacji niebezpiecznej reagować trzeba

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość