zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: prywatna opieka medyczna

02 cze 2015, 09:43

W Polsce jest taka mentalność, że myśli się prywatne znaczy lepsze.

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: prywatna opieka medyczna

16 cze 2015, 06:11

Może nie tyle lepsze co szybsze. Na NFZ bardzo ciężko jest sie dostać. O wiele łatwiej jest po prostu wykupić sobie prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Jeśli masz fundusze to płacisz te 100 zł miesięcznie i masz na przykład darmowy dostęp do wszystkich lekarzy w LUX Medzie.

Polecam dopytać się jeszcze tutaj: http://superpolisa.pl/ - jest to niezależny doradca tak wiec powinien Wam tam dobrać odpowiednie ubezpieczenie dla Was . Mają zwykle wynegocjowane o wiele lepsze stawki.

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: prywatna opieka medyczna

18 cze 2015, 15:26

A kogo polecacie z Warszawy?

madziulkaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2016, 13:05

Re: prywatna opieka medyczna

22 sie 2016, 10:23

Ja też korzystam głównie z prywatnych gabinetów. Na NFZ to głównie lekarz rodzinny albo pediatra z dzieckiem. Widziałam, że tu http://medinfo.pl/ udzielają informacji, gdzie jest najkrótsza kolejka w ramach NFZ i w sumie nie jest tak tragicznie. W niektórych placówkach np. do kardiologa czeka się ok. 20 dni. Mogło być gorzej ;)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: prywatna opieka medyczna

23 sie 2016, 12:16

Ja już dawno zaczęłam szukać pomocy medycznej poza NFZ. Zwłaszcza po tym jak moja mama przeszła stan przedzawałowy, a lekarze bardzo źle ją traktowali. Znajoma poleciła mi skontaktować się z kardiologiem Barbarą Kuśnierz Bytom, która zajmuje się też jej matką i chwaliła zarówno poziom wyposażenia gabinetu, jak i podejście samych lekarzy. I miała rację.

eweli13
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 07 cze 2016, 13:06

Re: prywatna opieka medyczna

26 sie 2016, 09:51

Ja mam prywatną opiekę medyczną i jestem zadowolona. Lekarza załatwiam szybciutko.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: prywatna opieka medyczna

06 wrz 2016, 20:08

Ja tam też prywatnie się leczę.

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: prywatna opieka medyczna

28 lis 2016, 19:12

JA w razie potrzeby idę do lekarza prywatnie i już. Nie mam wykupionego stałego pakietu, jak coś to zapisuje się do poradni w mojej przychodni (KEN W Warszawie). Jestem pacjentką na fundusz podstawowej opieki zdrowotnej i na inne usługi mam stałe zniżki. Nie jestem nie wiem jak chorowita, takie rozwiązanie najbardziej mi pasuje.

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: prywatna opieka medyczna

29 lis 2016, 00:14

Ja mam wykupiony abonament medyczny z eDoktor24. Dla mnie to dobre rozwiązanie. Nie muszę pamiętać o umówieniu się na wizytę czy też nie stoję w kolejce. Uważam, że każdy powinien leczyć się tam, gdzie mu najwygodniej. Jeden woli na NFZ, drugi woli prywatnie. A w eDoktor mam natychmiastową opiekę medyczną dopasowaną do moich potrzeb- mogę porozmawiać z lekarzem przez telefon lub porozmawiać na czacie.

Olka93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 17 lis 2016, 11:14

Re: prywatna opieka medyczna

13 sty 2017, 11:09

Również jestem za prywatną opieką medyczną zamiast państwowej. I tak, chcąc dostać się do specjalisty muszę iść do niego prywatnie, bo zanim znajdzie się miejsce na kasę chorych to trzeba czekać nieskończenie długo, a przecież boli mnie już! Jestem z Poznania i tam już od lat działa placówka Certus i od kilku dobrych lat korzystam z ich usług. Przynajmniej wiem za co płacę, mogę liczyć na fachową opiekę i to bez kolejek!

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość