obas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 21 kwie 2015, 15:54

Re: Gdzie na wakacje?

19 maja 2015, 15:30

ja od kilku lat mam jedną metodą - domek letniskowy. jadę, mam tam wszystko, płacę nie wiele a cała rodzina wypoczęta http://www.domki-holender.pl latamy też za granicę ale na krócej bo tak naprawdę bardzo często za granicą się nie odpoczywa.. inny klimat, ciężko dogadać się a tutaj jest wspaniale. polecam szczególnie z dziećmi.

BeataSz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 24 cze 2014, 11:03

Re: Gdzie na wakacje?

21 maja 2015, 13:48

Mi podróżowanie w polsce już trochę zbrzydło. Jeździło się kiedyś na wycieczki czy to ze szkoly czy ze znajomymi, ale teraz powiedzialam sobie, ze pojade gdzies za granicę. Mam kilka takich punktow do zwiedzenia. Byłam w Londynie u znajomych, w Paryżu ale z biurem podróży i tak średnio mi się podobalo. bylam zalezna od programu wycieczki, a wolalabym dłużej sobie posiedzieć np. pod wieżą. W sierpniu kierunek Mediolan i już sama sobie zarezerwowalam loty i hotel przez platformę traveloppa. Sama zdecyduje gdzie i ile czasu spędzę, no i może wyskoczę na jeden dzień do Bergamo, bo to podobno tylko godzina autobusem, a jest pięknie.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Gdzie na wakacje?

25 maja 2015, 12:16

A macie do polecenia miejsca z dzieckiem zagraniczne? My myslimy o Chorwacji w tym roku, ale nie mamy żadnego punktu odniesienia, a to w sumie juz trzeba rezewrwować. :)

jaddiczka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 02 cze 2015, 12:37

Re: Gdzie na wakacje?

02 cze 2015, 12:51

Tylko i wyłącznie Chorwacja już się nie mogę doczekać. Okolice Dubrownika.

Labusz
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:04

Re: Gdzie na wakacje?

03 cze 2015, 14:14

A macie do polecenia miejsca z dzieckiem zagraniczne? My myslimy o Chorwacji w tym roku, ale nie mamy żadnego punktu odniesienia, a to w sumie juz trzeba rezewrwować. :)
Wiesz co na tak czas najwyższy robić rezerwacje, zobacz sobie na stronie Interhomu , ja na majówkę z nimi jeździłam, tam możesz fajne domki wynająć, to wg. mnie najlepsza alternatywa dla hoteli.

malgochna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 25 kwie 2015, 10:13

Re: Gdzie na wakacje?

05 cze 2015, 11:23

Szef mojego męża w tym roku za sponsorował wyjazd z http://holidaytravelcenter.pl/ i problem wakacji mamy z głowy :) Zapowiada sie cudownie!

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Gdzie na wakacje?

09 cze 2015, 11:43

A macie do polecenia miejsca z dzieckiem zagraniczne? My myslimy o Chorwacji w tym roku, ale nie mamy żadnego punktu odniesienia, a to w sumie juz trzeba rezewrwować. :)
Wiesz co na tak czas najwyższy robić rezerwacje, zobacz sobie na stronie Interhomu , ja na majówkę z nimi jeździłam, tam możesz fajne domki wynająć, to wg. mnie najlepsza alternatywa dla hoteli.
Dzięki za namiar, słyszałam o takimwynajmowaniu apartamentów, ale w ogóle nie wiedziałam jak to ogarnąć. :) Dla rodizny z dziekciem to chyba lepsza opcja niż hotel, można samemu gotować i jest większy luz.

dyzia2013
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2013, 11:34

Re: Gdzie na wakacje?

17 cze 2015, 21:58

w tym roku Stambuł. W ubieglym roku Madera. Jeśli lubicie zwiedzać - polecam te miejsca.

Beata405
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:19

Re: Gdzie na wakacje?

19 cze 2015, 12:37

ja w tym roku Włochy : :ico_brawa_01:

mileczka87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2015, 13:25

Re: Gdzie na wakacje?

20 cze 2015, 13:26

Ja też - Toskania i Umbria! Ale jeszcze nie wiemy dokładnie kiedy...

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość