fjanina1979
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 17 mar 2015, 19:18

Re: Gotowe diety - odchudzają?

17 mar 2015, 22:17

Myślę, że nie bo każdy jest inny i inaczej funkcjonuje :)

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Gotowe diety - odchudzają?

21 mar 2015, 00:06

Myślę, że to prawda, że każdy reaguje inaczej. Nie wiem czy widziałyście ostatni artykuł o błędach na diecie http://naobcasach.pl/7-popularnych-bled ... na-diecie/
Co o nim sądzicie? Ja zgadzam się szczególnie z tymi tłuszczami. Gotowe diety często własnie tłuszcze najbardziej ograniczają, a jest to mit!

EweBen
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 27 mar 2015, 16:35

Re: Gotowe diety - odchudzają?

27 mar 2015, 16:48

Byłam kilka miesięcy na takiej gotowej diecie z kateringu dietetycznego, super sprawa, bo nie trzeba samemu przygotowywac i liczyć tych wszystkich kcal. Dania bardzo dobre, generalnie czułam różnice w mojej kondycji, miałam więcej energii, chodziłam wyspana, choc spałam tyle samo co zazwyczaj. Teraz nie jestem na tej diecie od 2 miesięcy i znowu odklada mi sie tu i ówdzie. Dodam, że cały czas ćwicze z Chodakowską, 3 razy w tygodniu skalpel :) no czasami 2 ale nie zawsze mam czas...

Krakowianka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 27 kwie 2015, 01:37

Re: Gotowe diety - odchudzają?

26 cze 2015, 10:35

Też uwielbiam catering dietetyczny, świetna sprawa;) nie mam prawie nic w lodówce, żeby nie kusiło i jem tylko to co mi dostarczą z Dietering bo to od nich mam catering;) mam opcję śródziemnomorską, pyszne jedzenie;) jem tak od niecałego miesiąca i już widać bardzo fajne efekty;)

malinka889
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2015, 09:16

Re: Gotowe diety - odchudzają?

07 lip 2015, 10:08

Myślę że nie ma czegoś takiego jak dieta. Trzeba po prostu zmienić nawyki żywieniowe. Odkąd spróbowałam owoców morza w restauracji Mekong w Nowym Sączu tak teraz goszczą często na moim talerzu. Tak samo ryż czy duże ilości warzyw.
;D Coś takiego jak dieta to po prostu sposób odżywiania - słownik! :)
Gotowe diety odchudzają oczywiście ;) ale oprócz tego w większości psują nasz metabolizm i robią nam bardzo dużo krzywdy.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Gotowe diety - odchudzają?

04 sie 2015, 12:55

Czy słyszałyście może o kateringu dietetycznym? Polega na tym,ze przywożą Wam gotowe 5 posiłków dziennie do domu. Sama sie na coś takiego zdecydowałam bo po prostu nie miałam czasu na gotowanie w domu. Jestem bardzo zadowolona. Jest to bardzo wygodne , możecie sobie również wybrać ile chcecie jeść dziennie kalorii. Czy 1200 czy 1500 . Sama jestem na tej pierwszej diecie i mimo,że jest bardzo odchudzająca to czuję się najedzona bo porcje są naprawdę porządne.
Zamawiam to tutaj:
http://diet4you.waw.pl/

Jest to firma z Warszawy. NIe jest to takie drogie a oszczędzacie zarówno czas jak i pieniądze. Macie również świadomość,że wszystko jest dobrze zbilansowane.

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: Gotowe diety - odchudzają?

07 sie 2015, 14:57

Wiecie, Razem z siostrą i przyjaciółką odchudzamy się 3 miesiąc /skutecznie!!!/ pijąc wyciskane soki z owoców i warzyw. Ja schudłam 7kg, siostra 5kg a psiapsióła 4,5kg. Do tego znacznie poprawiły mi się wyniki krwi, mam lepszą kondycję włosów, paznokci i cera. W czerwcu piłyśmy pokrzywę + jabłko, rewelacja. Wtedy chudłyśmy najwięcej! Naszą wyciskarkę dostałyśmy razem z mnóstwem diet z terapiasokami.pl a diety były w prezencie i nic za nie nie płaciłyśmy. Przezwyczajam teraz do picia takich zdrowych soków moje dzieci, skutecznie :)

Amelia23
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2015, 11:22

Re: Gotowe diety - odchudzają?

11 sie 2015, 15:17

Ja w sumie sama układałam dietę, przy pomocy ludzi i rad z forum dla kulturystów http://forum.realbody.pl/, trzeba wyliczyć sobie swoje potrzeby, każdy jest inny, każdy ma inne zapotrzebowania.

magiotka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 13 sie 2015, 14:35

Re: Gotowe diety - odchudzają?

17 sie 2015, 20:59

Zbilansowane żywienie, unikanie przetworzonych produktów pozwoli nam zrzucić parę kg, nie mniej należy pamiętać, że ruch jest również ważny dzięki któremu ujędrniamy skórę która wiotczeje przy odchudzaniu co jest naturalnym procesem. Trucht, spacery, brzuszki jazda na rowerze to równie ważne czynności obok diety :) aby osiągnąć wymarzoną wagę i sylwetkę.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Gotowe diety - odchudzają?

11 wrz 2015, 18:32

Jest blogerka kulinarna - Qchenne inspiracje, które jest zawodową dietetyczką. Z tego co słyszałam jest naprawdę skuteczna.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość