Awatar użytkownika
pollyanger
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 22 mar 2013, 18:36

Jak poradzić sobie ze stresem - porady (Warszawa)

10 paź 2013, 18:39

Temat może zainteresować młodsze i starsze dziewczyny, które mają problemy ze stresem czy też po prostu z samopoczuciem w czasie ciąży. Pojutrze w warszawskim Centrum Stworzonym dla Zdrowia mają być zajęcia poświęcone właśnie temu tematowi. Pomiędzy 12 a 13 wykład na ten temat poprowadzi Olga Falczyńska, potem pomiędzy 13 a 14 będą jeszcze z nią indywidualne konsultacje. Dla pań zainteresowanych aktywnością fizyczną jutro ma być sporo zajęć i cały czas, tj. od 10 do 16 będzie działa Szkoła Rodzenia.

Norbert717
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 06 maja 2014, 22:09

Re: Jak poradzić sobie ze stresem - porady (Warszawa)

28 maja 2014, 09:18

Bardzo dobra inicjatywa, popieram propagowanie takich informacji, ponieważ mogą one komuś pomóc.

Pozdrawiam
Norbert - Portal Dzieciaki z klasą

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Jak poradzić sobie ze stresem - porady (Warszawa)

03 mar 2015, 12:54

Oj, szkoda, że sama nie miałam okazji w czymś takim uczestniczyć. Ale i tak sobie poradziła.
W czasie ciąży stresowałam się bardzo, przede wszystkim bałam się porodu, bo jestem bardzo wrażliwa na ból i nie wiedziałam, jak to zniosę. Druga sprawa to sam fakt, że będę mieć dziecko - no cóż, ciąża nie była planowana, ale to może i lepiej, bo sama bym się raczej nie zdecydowała. Pomogły mi wizyty u pani psycholog w Pracowni Psychorozwoju w Warszawie. Tu jest ich strona: http://psychoterapia-kielczyk.pl/
Myślę, że gdyby nie ta terapia, to nie wiem, jak dałabym sobie radę ze stresem i obciążeniem psychicznym.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Jak poradzić sobie ze stresem - porady (Warszawa)

24 mar 2015, 08:20

Myślę, że na początek, zamiast sięgać po porady specjalistów, lepiej zaopatrzyć się w odpromienniki Creatos. Nazwa brzmi być może jak z kosmosu, ale są to urządzenia pomagające pozbywać się stanów lękowych i wszelkich negatywnych emocji. Można ustawić je zarówno w domu, jak i w pracy, czy każdym innym miejscu. Sama pewnie pomyślałabym, że to jakaś ściema, gdyby nie fakt, jak dobrze działa to na moją mamę, więc myślę, że warto rzucić na to okiem.

KrolZabawek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 22 cze 2015, 12:28

Re: Jak poradzić sobie ze stresem - porady (Warszawa)

22 cze 2015, 13:02

Bardzo ciężko jest poradzić sobie ze stresem,np mi osobiście najlepiej pomaga aktywność fizyczna,kiedy uprawiam sport,biegam lub pływam. To też znakomicie mnie relaksuje i odpręża.

koszulaula
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2015, 13:15

Re: Jak poradzić sobie ze stresem - porady (Warszawa)

23 cze 2015, 13:25

Bardzo ciężko jest poradzić sobie ze stresem,np mi osobiście najlepiej pomaga aktywność fizyczna,kiedy uprawiam sport,biegam lub pływam. To też znakomicie mnie relaksuje i odpręża.
wg mnie też najlepiej działa ruch. Wydzielają się endorfinki i jest łatwiej stawic czoła strachom :)

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Jak poradzić sobie ze stresem - porady (Warszawa)

26 lip 2015, 19:56

najlepiej po prostu unikac stresujacych sytuacji?? ja melise pije i chyba jakos mi pomaga to noce mam spokojne, lubie czytac i podczas czytania ksiazek się odpręzam

mysza81
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 23 cze 2016, 12:56

Re: Jak poradzić sobie ze stresem - porady (Warszawa)

31 paź 2018, 11:39

Życie niestety jest takie, że nie ma opcji żeby uniknąć stresu. A ludzie różnie sobie z nim radzą. Czasami własnie nie radzą i wówczas w mojej ocenie - wizyta u psychologa to konieczność. W Warszawie jest bardzo dobra klinika PaychoMedic. Wiem, że mają psychologów zajmujących się i dorosłymi, i młodzieżą, i dziećmi. Wygodnie można zapisać się online, a jeśli i na to brak czasu to jest opcja wideokonsultacji. Tutaj numer telefonu do nich 22 253 88 88.

Emilecrubs
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2019, 03:27

Jak poradzić sobie ze stresem porady Warszawa

14 paź 2019, 10:13

Dziewczyny jestem teraz w 8 tc ciązy blixniaczej i zastanawiam sie jak ja bede wyglądać po tej ciąży, strasznie sie martwie o brzuch Mam już 9 letniego synka i po ciąży z nim miłam brzuch nie tkniety, niedługo po porodzie miałam znowu przyklejony do kręgosłupa ponieważ wtedy byłam bardzo szczuplutka. Teraz niby też jestem szczupła, ale to jednak ciąża podwójna i skóra rozciaga się strasznie. Jak Wy poradziłyście sobie z brzuszkiem po podwójnej ciąży ?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość