kapelusznik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2013, 13:26

Re: jakie zajęcia podczas ciąży?

14 lut 2013, 12:53

w moim klubie fitness jest masa zajęć dla kobiet w ciąży np. piłki, step a nawet zumba. widzę, że frekwencja też jest spora, wiec mimo, że ciężarna nie jestem to na podstawie uśmiechów tych pań polecam :D

DorotkaZoz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2013, 10:54

Re: jakie zajęcia podczas ciąży?

20 lut 2013, 12:54

Ja na aerobik nie chodzę ale staram się ćwiczyć w domowym zaciszu. Znalazłam sobie takie ćwiczenia z piłką i działam sobie sama. Dla mam które nie chodzą na zajęcia to świetna propozycja.

domarant7
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2013, 21:35

Re: jakie zajęcia podczas ciąży?

22 lut 2013, 11:02

Witajcie. Obecnie jestem w 24 tygodniu ciąży. Rozmyślam na ewentualnym pójściem do szkoły rodzenia. Zastanawiam się czy tam też organizowane są jakieś zajęcia ruchowe - ćwiczenia dla przyszłych mam. Kiedy wogołe najlepiej iśc do takiej szkoły i czy drogi jest taki kurs?

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: jakie zajęcia podczas ciąży?

26 lip 2015, 20:21

czytam ksiazki, spaceruje odwiedzam znajomych- po prostu zwyczajnie spedzam czas jak i przed ciaza i jestem szczesliwa, wbrew pozorom mam wiecej czssu dla siebie, maz pomaga przy starszej coreczce

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: jakie zajęcia podczas ciąży?

31 lip 2015, 13:30

A może jakieś ciekawe zabiegi czy masaże!
Czytałam nawet ciekawy artykuł na temat akupunktury, która może świetnie leczyć nudności w ciąży.
Polecam przeczytać- http://akupunktura.bialystok.pl/akupunktura-w-ciazy/

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość