TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Własna działalność, od czego zacząć?

29 lip 2015, 23:25

Biuro jest bardzo ważne. Bez tego nie ma co zaczynać.

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Własna działalność, od czego zacząć?

11 sie 2015, 12:32

Tak samo jak dobra stronka www. To w końcu będzie twoja wizytówka w sieci!
Warto ją zlecić profesjonalistom w tej dziedzinie tak samo jak teksty zamieszczone na niej- copywriterowi. Znajdziesz takiego pod twój biznes na https://goodcontent.pl
Uwierz, że nie raz będziesz potrzebować jego pomocy :-) zwłaszcza gdy się prowadzi też bloga!

rekojto
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2014, 22:24

Re: Własna działalność, od czego zacząć?

16 sie 2015, 19:28

.

Szukam informacji od fryzjerów i specjalistów, albo od kogoś profesjonalnego w tej dziedzinie.

Sama skończyłam szkołę fryzjerstwa i obecnie jestem zatrudniona w salonie.

Teraz chcę zaproponować mojej pracodawczyni, żeby wysłała mnie na kurs z przedłużania włosów. Poszukałam już nawet miejsca, padło na beauty for you.

Czy może mi ktoś z profesjonalistów powiedzieć,czy warto brać się za przedłużanie włosow?

Opinie jak widziałam są różne, ale dużo jest pozytywnych.

Z ciekawości zadzwoniłam i właściwie siedemset zł za kurs to jeszcze nie takie straszne.

Macie może jakieś doświadczenie, a może powiedzcie mi czy same skorzystałybyście z takiego zabiegu?

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Własna działalność, od czego zacząć?

04 wrz 2015, 11:40

Na pewno warto zainwestować w platformy i systemy, które ułatwią nam pracę. Można zastanowić się np. nad wdrożeniem qlik z bpxglobal.pl. Dzięki temu programowi sporządzanie jakichkolwiek analiz stanie się dużo prostsze i, co ważne, wcale nie trzeba być informatykiem, żeby sobie poradzić z obsługą tej platformy.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Własna działalność, od czego zacząć?

11 wrz 2015, 17:59

Prowadzenie własnej działalności należałoby zacząć od skorzystania z usług Tax Expert biura rachunkowego we Wrocławiu. Jednym z najważniejszych aspektów prowadzania firmy są prawidłowo rozliczane przychody, więc warto zlecić to profesjonalistom.

BurgundowaMaja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 wrz 2015, 11:21

Re: Własna działalność, od czego zacząć?

14 wrz 2015, 11:30

Moja koleżanka otwierała własną kawiarnię i powiedziała że wszystko miała dopięte na ostatni guzik tylko nie księgowość. W ostatnie chwili zaczęła szukać programu do fakturowania i ktoś jej powiedział o bizin.pl dzięki czemu mogła zaglądać do faktur z różnych miejsc... iteraz całkiem dobrze sobie radzi z wystawianiem faktur dla dostawców- choć przez chwilę bała się jak sobie poradzi z tym.

samrew
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2015, 21:38

Re: Własna działalność, od czego zacząć?

16 wrz 2015, 16:36

.



Macie może jakieś doświadczenie w przedłużaniu włosów, a może powiedzcie mi czy same skorzystałybyście z takiego zabiegu?

Znalazłam kursy w beauty for you i zastanawiam się, czy warto zainwestować w siebie i zacząć własny biznes.

Podpowiecie?

IdaMarch
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 wrz 2015, 12:20

Re: Własna działalność, od czego zacząć?

17 wrz 2015, 12:27

hmm nie wiem, przedłuzanie włosów to fajna sprawa na raz i to jesli jest zrobione przez kogoś doświadczonego, na stale na pewno nie korzystałabym z takich usług ;)

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Własna działalność, od czego zacząć?

25 wrz 2015, 12:37

ja na Twoim miejscu poszukałabym dobrej księgowej i kupiła program do faktur, który będzie prosty w obsłudze i szybko da sie go ogarnąć. Z tego co wiem Faktura Small Business właśnie taki jest a do tego posiada dożywotnią licencję. zastanawiam sie nad zamówieniem go.

huana
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 wrz 2015, 18:01

Re: Własna działalność, od czego zacząć?

26 wrz 2015, 18:32

Trzeba się zorientować czy nie będzie potrzebna kasa fiskalna :) ja swoją zamawiałam w firmie http://sklep.kotrak.pl/kasy-fiskalne . Poza sprzedażą oferują serwis i szkolenia, więc nawet dla poczatkujących nie bedzie to takie straszne :)

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość