marylka55
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:22

wczasy odchudzające

28 sie 2014, 15:47

Cześć dziewczyny, chciałam się Was zapytać jakie jest Wasze zdanie na temat wczasów odchudzających? Słyszałyście o takich wyjazdach? Jestem obecnie na diecie (kapuściana + ćwiczenia mel b) ale rezultatów nie widać... Zastanawiam się nad takim wyjazdem. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat takich wyjazdów. Między innymi od teściowej, która była na takich wczasach w Szklarskiej Porębie w Zającówce. Wiele ośrodków czy hoteli oferuje takie pobyty. Czy któraś z Was była na takim wyjeździe?

PolaLola
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 cze 2014, 13:52

Re: wczasy odchudzające

15 wrz 2014, 16:00

Jedź do Jarosławca. Sanatorium Panorama Morska - polecam.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: wczasy odchudzające

17 wrz 2014, 10:35

świetne miejsce:)

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: wczasy odchudzające

26 lis 2014, 19:09

Po pierwsze i najważniejsze ja uważam że wczasy to powinny być wypoczynkowe :) i nie polegać na tym żeby sobie wszystkiego odmawiać i trzymać się twardo planu zajęć np ćwiczeń czy diety. Po drugie nie dziwie się że na kapuścianej nie masz efektów mi osobiście ta Dieta również nie odpowiada moim skromnym zdaniem jest ona źle dobrana i nie u każdego się sprawdza. Od siebie byłabym wstanie polecić coś lepszego np Dietę Cambridge. Nie dość że na niej obecnie jest moja dobra koleżanka i efekty są jak najbardziej zadowalające :) to jeszcze uczy się co , jak i kiedy jeść bez przejadania się a co za tym idzie a czego boi się pawie każdy brak poczucia głodu. Zapomniałabym dodać że ich przepisy i produkty są jak najbardziej smaczne :) także nie trzeba się również bać o jedzenie czegoś na siłę tylko dlatego że tego wymaga program.

laila23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 05 wrz 2012, 22:31

Re: wczasy odchudzające

27 lis 2014, 22:01

Cocosanka a ty też na niej byłaś?? I jak idzie twojej koleżance? Też szukam czegoś co zmieni moje myślenie i odżywianie. A potem to powiino iśc z górki.
Co do takich wczasów, nigdy nie byłam ale tak na poważnie chciałabym spróbować. Niestety nie mam takiej możliwości. Praca, dom, dzieci o wczasach mogę tylko pomarzyć.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: wczasy odchudzające

02 gru 2014, 18:33

Wydaje mi się, ze sama dieta Cambridge jest stosowana przez wiele firm organizujących takie odchudzajace wczasy. Poza tym wielu dietetyków pewnie korzysta z ich przepisów bo są na stronie wszystkie rozpisane dla każdej osoby która zada sobie tyle jedynie trudu żeby tam wejść.Nic nie ukrywają, nie stosują jakiegoś kamuflarzu. Każdy może przeczytać na czym będzie dietą polegała i jak będzie wszystko rozplanowane. No i pomysł dodatkowych produktów wspomagających wydaje mi się fajny. Mogłyby powstać wczasy z Cambridge.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: wczasy odchudzające

04 gru 2014, 18:19

Cocosanka a ty też na niej byłaś?? I jak idzie twojej koleżance? Też szukam czegoś co zmieni moje myślenie i odżywianie. A potem to powiino iśc z górki.
Co do takich wczasów, nigdy nie byłam ale tak na poważnie chciałabym spróbować. Niestety nie mam takiej możliwości. Praca, dom, dzieci o wczasach mogę tylko pomarzyć.
Koleżanka radzi sobie bardzo dobrze :) obecnie ma już 5 kg mniej i dalej walczy z kilogramami. Uważam że jest ona naprawdę na dobrej drodze bo przy okazji tej Diety uczy się jak należy jeść - co i w jakich ilościach. Co do mnie to nie ukrywam że również z niej korzystam :) bo na poprzedniej Diecie którą sobie sama ułożyłam niestety waga stanęła i nie chciała iść już w dół. Obecnie znowu zrzucam kilogramy spadło mi już ich około 3 :) niby nie za dużo ale w moim przypadku to duży sukces. Także jak już mówiłam Dietę Cambridge mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto myśli poważnie nad wzięciem się za siebie.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: wczasy odchudzające

04 gru 2014, 19:38

Też szukam czegoś co zmieni moje myślenie i odżywianie. A potem to powiino iśc z górki.
Na początek polecam to http://dieta-cambridge.pl/warto-wiedziec/dekalog.html. :) Świadome odżywianie to większa część sukcesu, a odchudzanie zaczyna się w głowie. :)

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: wczasy odchudzające

11 lut 2015, 13:13

A ja na oczyszczające organizm z toksyn, bo to one są powodem naszych największych problemów zdrowotnych.
A na http://wczasyoczyszczajace.pl oferta jest bardzo bogata.
Byłam zresztą tam kiedyś na konferencji z pracy i wiem, że okolica zalewu jest piękna.

ramona163
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2015, 11:21

Re: wczasy odchudzające

19 sie 2015, 11:53

Wczasy odchudzające bardzo pomagają w zmianie sposobu odżywiania. Doskonały sposób by zapoczątkować nowy etap i później konsekwentnie kontynuować. Efekty są na prawdę dobre, tylko trzeba przestrzegać nowych zasad żywienia i uprawiać jak najwięcej ruchu. :ico_oczko:

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość