onceinalifetime
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 08 wrz 2015, 15:34

tani sprzet fitness do domu dla studentki

08 wrz 2015, 15:36

hejka! mam 19 lat, od zawsze chciałam zacząć ćwiczyć. spytacie pewnie w czym problem - zawsze mialam napakowane mnostwo zajec, wiec idac na 8 do szkoly a wracajac do domu ok. 19-20 i majac jeszcze stos prac domowych do odrobienia po prostu nie mialam ani sily, ani czasu. nie jestem gruba, po prostu chcialabym miec lepsza kondycję, moze troszke miesni. po maturze pojechalam do pracy do Norwegii żeby zarobić na studia ktore szczesliwie zaczynam w pazdzierniku :) od paru lat marzy mi sie rower treningowy, dlatego tez na studiach postanowilam spelnic to marzenie :) tylko kompletnie nie moge sie zdecydowac - czy kupic jakis tani model za dwie stowki, ktorego przy przeprowadzce (bede wynajmowac dosc duzy pokoj, przynajmniej przez ten rok) nie bedzie mi szkoda nawet wywalic, czy zainwestowac w cos drozszego (ale i tak relatywnie taniego, jak sobie wszystko popodliczalam to moge wydac ok. 500 zł). Czy może mi ktos doradzic? bede wdzieczna :)

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: tani sprzet fitness do domu dla studentki

08 wrz 2015, 21:36

A może lepiej zapisz się na siłownię?

maczeta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 cze 2015, 13:58

Re: tani sprzet fitness do domu dla studentki

09 wrz 2015, 16:36

no prosze jakie studenty teraz bogate. a biegac na nozkach to sie nie chce?

onceinalifetime
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 08 wrz 2015, 15:34

Re: tani sprzet fitness do domu dla studentki

10 wrz 2015, 08:54

chce sie, ale niekoniecznie zimą. na studiach bede tez pracowac, wiec z czasem moze byc znowu srednio. poza tym podliczajac nawet studenckie karnety wychodzi ponad 500 zł, wiec bardziej mi sie chyba oplaca miec swoj rowerek. to nie bogactwo, oszczednosc wlasnie ;]

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: tani sprzet fitness do domu dla studentki

21 wrz 2015, 13:30

Hm, ja bym radziła jednak zainwestować nieco więcej niż 200 zł - wiem, że różnica może Ci się wydawać spora, ale to będzie inwestycja w wyciszoną pokrywę i stabilność urządzenia, dzięki czemu będziesz mogła go używać bardziej komfortowo. W razie czego, sprzęt można zawsze złożyć i przetransportować do nowego lokum :) Polecam Sapphire Falcon - mieści się w Twoim budżecie a ma wszystkie najważniejsze funkcje, możesz go obejrzeć tutaj: http://www.sapphire-sport.com/pl/katego ... falcon,20/ W razie pytań - chętnie odpowiem!

onceinalifetime
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 08 wrz 2015, 15:34

Re: tani sprzet fitness do domu dla studentki

22 wrz 2015, 09:20

dzięki :) a on ma jakas gwarancje?
Danielka, a na cholerę mi proponujesz fitness na Bielanach, jak nawet nie wiesz czy bede studiowac w wawie? poza tym mowilam - stowa razy 9 miesiecy roku akademickiego i ograniczenia czasowe, albo 5 stow na raz i cwicze kiedy chce. nijak mi sie twoja propozycja nie kalkuluje.

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: tani sprzet fitness do domu dla studentki

23 wrz 2015, 09:14

Tak, jak najbardziej - 5 lat w systemie door-to-door, więc powinien Ci posłużyć przez całe studia :) W razie czego mamy też dostępne części zamienne w naszym magazynie, wszystko jest w Polsce na miejscu. W razie czego mamy też infolinię, można też pojawić się u nas osobiście żeby dopytać o sprzęt :)

Ewecka85
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2015, 15:43

Re: tani sprzet fitness do domu dla studentki

05 kwie 2016, 13:31

Mój brat kupił atlas za 2tys który ma 4 stanowiska, można na nim wykonać prawie wszystkie ćwiczenia. Ćwiczy na nim już ok 4 lat i raz wymieniał pękniętą linkę koszt 60zł. Warto zainwestować poza tym jak już wydał pieniądze to miał też lepszą motywację do ćwiczeń, ćwiczy kiedy ma czas a nie tylko w godzinach otwarcia fitness klubu. Można kupić jeszcze taniej najpierw trzeba zacząć ćwiczyć.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: tani sprzet fitness do domu dla studentki

15 wrz 2020, 15:24

Nie wiem, co dla Ciebie oznacza tani, ale sprzęt fitness, kupisz w sklepie internetowym ,https://www.hop-sport.pl/.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość