AlicjazkrainyOz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 28 gru 2009, 14:30

Re: Pękające naczynka

30 sie 2015, 15:05

laser zamyka naczynka, ale sam zabieg jest bolesny i oczywiście bądź przygotowana że będą Ci wyskakiwały nowe. Laser opłaca się na twarz, mój kolega miał od popękanych naczynek czerwony nos i wyglądało to okropnie. Po laserze zupełnie inna twarz. Na nogi ja z kolei smaruję żelem galvenox soft. U mnie pajączki się po nim zmniejszyły. Sam żel jest trochę lepki i chwilę trzeba zaczekać żeby się wchłonął, ale za to ładnie pachnie.

EkspertDiosminex
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2015, 23:21

Re: Pękające naczynka

30 sie 2015, 23:27

Dla osób z syndromem ciężkich nóg i ze skórą skłonną do pajączków naczyniowych i rozszerzonych lub kruchych naczynek lekarze polecają żel Diosminex Ulga. Żel ten zmniejsza uczucie zmęczenia, napięcia i ciężkości nóg, a także pielęgnuje skórę, poprawia jej estetykę i wygląd.

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Pękające naczynka

02 wrz 2015, 15:28

Możesz stosować jakieś kremy, trochę pomagają. Najlepiej jednak wiadomo zabiegi w spa. Ja bardzo często odwiedzam ustkę bo mam tam znajomych i jak nocuję w tym hotelu Grand Lubicz to wtedy zawsze korzystam z zabiegów w tamtejszym spa. Nogi jak nie te. Zero pajączków, przynajmniej są mało widoczne. Mogłabym tam mieszkać ;)

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Pękające naczynka

07 wrz 2015, 11:36

Najlepiej się wybrać do dermatologa

Slowianka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 wrz 2015, 11:55

Re: Pękające naczynka

08 wrz 2015, 12:30

Teraz jest tak rozwinięta kosmetologia, że naprawdę warto w razie potrzeby zrobić sobie kurację w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Trzeba jeszcze oczywiście do tego używać dobrych kosmetyków do codziennej pielęgnacji. Mi kosmetyczka poleciła naturalne kosmetyki organicseries, super współgrają z moja cerą, a też mam z nią problemy. Wiem, że w asortymencie mają również kremy do cery naczyniowej, może warto wypróbować w Twojej sytuacji.

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: Pękające naczynka

10 wrz 2015, 10:08

Zgadzam sie i w tym przypadku również wybrałabym się do dermatologa aby ocenił w jakiej kondycji znajduje się moja skóra oraz czy zabieg laserowego zamykania naczynek jest dla mnie wskazany,od tego należy zacząć.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Pękające naczynka

11 wrz 2015, 11:43

Ja już się z moimi naczynkami pogodziłam. Używam po prostu dobrze kryjącego podkładu i jakoś z tym żyję :)

mycha87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 25 wrz 2015, 14:09

Re: Pękające naczynka

28 wrz 2015, 14:02

Ja bym bardziej optowała za zabiegiem w Klinice, która oferuje zabiegi medycyny estetycznej, jest taki zabieg, jak zamykanie naczynek, zobaczcie sobie tutaj: http://www.klinikasfera.pl/zamykanie-naczynek :)

mozecoswiem
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 17 wrz 2015, 23:22

Re: Pękające naczynka

05 paź 2015, 23:18

Na pajączki jest wiele specyfików. Ważne też jest staranne pielęgnowanie nóg, gdy one się pojawią. Ostatecznością zawsze jest wizyta u lekarza. Możesz ewentualnie spróbować żelu obkurczającego naczynka, ewentualnie jakiś suplementów może. Więcej na temat pielęgnacji pajączków możesz przeczytać tutaj. Jeśli nic nie pomaga, to chyba wizyta u lekarza jest jedyną opcją. Dodatkowo, jeśli pajączki pomimo stosowania jakiś preparatów nie znikną, to obowiązkowo trzeba pójść do lekarza, żeby się potem nie przerodziły w żylaki.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Pękające naczynka

07 paź 2015, 13:21

Tutaj również jestem zdania,że wskazana byłaby wizyta u specjalisty lub w dobrym studiu kosmetycznym. Co do samej pielęgnacji,to wypróbuj kremu do twarzy z dodatkiem kolagenu,na pewno nie zaszkodzi,a może tylko pomóc.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość