Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: oczyszczanie organizmu

24 sie 2015, 08:46

Polecam przestawić się na picie wody oraz czystej wody. Warto jest zrezygnować ze słodzonych napojów gazowanych bo mają kiepski wpływ na Wasze zdrowie. Poczytajcie sobie jeszcze o superfoods:
http://www.zdrowieinatura.pl/superfoods ... produktow/

Są to produkty, które zawierają bardzo duże ilości zdrowych składników, które są zbawienne dla naszego organizmu. Jednocześnie są niskokaloryczne tak więc odchudzanie z nimi jest o wiele bardziej skuteczne. NIe są również wbrew pozorom drogie ani ciężkie do zdobycia. Są to na przykład:
czosnek
natka pietruszki
kasza jaglana
siemię lniane
woda kokosowa

karolinka992
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 29 sty 2015, 17:23

Re: oczyszczanie organizmu

15 wrz 2015, 10:42

Do tego picia wody dodałabym regularne wizyty w saunie oraz intensywne zajęcia cardio - tak żeby się wypocić. Można też skorzystać z suplementów oczyszczających coś takiego jak te tutaj. Jednak myślę, że lepiej jest zdecydować się na ten pierwszy sposób. Próbowałyście może takich gotowych rozwiązań z apteki?

karolciacz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 16 paź 2014, 12:51

Re: oczyszczanie organizmu

17 wrz 2015, 10:53

Ja słyszałam, że mega oczyszczające dla organizmu jest picie jednego dnia tylko koktajlów owocowo-warzywnych :)

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: oczyszczanie organizmu

18 wrz 2015, 12:41

nie wszyscy pewnie mogliby takie koktajle jeść.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: oczyszczanie organizmu

22 wrz 2015, 08:38

Tak naprawdę to oczyszczanie to nie jest jedynie dieta.
Zerknijcie sobie na ten artykuł:
http://www.zdrowieinatura.pl/oczyszczan ... la-prawda/

Są tam bardzo dobrze wyjaśnione mity oraz fakty na temat oczyszczania naszego organizmu. Nie jest polecana głodówka bo organizm źle na nią reaguje. Trzeba natomiast zmienić dietę na zdrowszą, wprowadzić do ogranizmu aktywność fizyczną oraz zrezygnować z chemicznych kremów na twarz.

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: oczyszczanie organizmu

30 wrz 2015, 15:45

Może mi by się przydał taki catering? Mam problemy z układem trawiennym, stosuję co prawda dicopeg ale wiem że muszę też zwracać uwagę na to co jem.

vaxer
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2015, 14:14

Re: oczyszczanie organizmu

30 paź 2015, 14:23

bardzo ważne jest aby jeść rzeczywiście zdrowe, ekologiczne i delikatne rzeczy, od czasu do czasu znaczy regularnie ale nie bez przesady w nadmiernych ilościach pić ziółka, jakieś suplementy i na pewno organizm zdecydowanie fajniej będzie pracował. Ja jak chcę się oczyścić co kilka miesięcy to kupuję sobie całe zestawy na pronatures.pl

kirac4
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 lis 2015, 12:16

Re: oczyszczanie organizmu

18 lis 2015, 13:07

Biała, czerwona, zielona herbata korzystnie oddziałują na organizm.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: oczyszczanie organizmu

30 gru 2015, 19:24

Biała herbata, zielona, czerwona, czystek itd. Sporo herbat oczyszcza organizm. Możesz też zrobić sobie kilkudniową dietę warzywno-owocową chociaż ja bym w to nie szła bo uważam, że to głodówka. Jeśli chcesz oczyścić organizm z toksyn to zaopatrz się w proszek zasadowy od Langsteiner. Słyszałam, ze jest bardzo skuteczny.

Awatar użytkownika
miotk25
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 28 paź 2015, 21:13

Re: oczyszczanie organizmu

12 lut 2016, 21:46

Jesli chodzi o oczyszczanie organizmu to ja każdego dnia spożywam ziemie okrzemkową. Według mnie wpływa zbawiennie na organizm, nie dośc, że oczyszcza organizm z wszelkich toksyn, zmniejsza się ryzyko chorób typu nowotwory , a także poprawia stan włosów czy paznokci. Ja czuję się , jakbym miała o wiele więcej energii w sobie.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość