Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: wesele

28 maja 2015, 14:03

Pompy nie było, ale była bardzo elegancko :) mieliśmy uroczysty obiad w restauracji Pod Gigantami, to chyba jedna z najlepszych restauracji w Warszawie, świetne jedzenie, dobre wino, i garstka najbliższych osób. Nie zamieniłabym takiego wesela na żadne inne!

cerberus671
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2015, 15:36

Re: wesele

29 maja 2015, 12:23

Jestem zwolennikiem kameralnych i kulturalnych imprez.

kicia33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 01 cze 2015, 16:15

Re: wesele

01 cze 2015, 16:28

Witam wszystkich. Chciałabym się podzielić swoją refleksją. Taki dzień zdarz się raz w życiu. Uważam że powinien być taki jak każdy sobie wymarzył. Osobiście jestem za ślubami standardowymi. Wesele na 90 osób. Swoje wesele miałam w restauracji Akropol. Czy stres był duży? Mieliśmy bardzo dużo w planach(sesja ślubna zalew stare miasto botanik) więc nie. Takie momenty były tylko gdy czekałam na przybycie pana młodego i świadka w domu . Kiedy staliśmy w korkach. Tak poza tym to stres był taki dobry motywujący.Ale tego dnia nie zmieniłabym pod żadnym względem.

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: wesele

02 cze 2015, 09:54

Witam wszystkich. Chciałabym się podzielić swoją refleksją. Taki dzień zdarz się raz w życiu. Uważam że powinien być taki jak każdy sobie wymarzył. Osobiście jestem za ślubami standardowymi. Wesele na 90 osób. Swoje wesele miałam w restauracji Akropol. Czy stres był duży? Mieliśmy bardzo dużo w planach(sesja ślubna zalew stare miasto botanik) więc nie. Takie momenty były tylko gdy czekałam na przybycie pana młodego i świadka w domu . Kiedy staliśmy w korkach. Tak poza tym to stres był taki dobry motywujący.Ale tego dnia nie zmieniłabym pod żadnym względem.
To wszystkiego dobrego na nowej drodze życia w takim razie :)

kicia33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 01 cze 2015, 16:15

Re: wesele

23 cze 2015, 16:15

Dzięki zaha. Tak fajerwerki to ciekawy pomysł albo lampiony. tylko trzeba wyznaczyć odpowiedzialną osobę do tego która się tym zajmie żebyście się już tym martwic nie musieli. Myślę że można to zrobić zaraz po podziękowaniu dla rodziców wszyscy są skupieni na środku. My mieliśmy galę rozdania oskarów.

kicia33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 01 cze 2015, 16:15

Re: wesele

23 cze 2015, 16:19

Tak sobie pomyślałam że skoro lubicie takie rzeczy to u mojej siostry podczas pierwszego tańca gdy wziął ją na ręce świadkowie z tuby wystrzelili płatki róż do walca wygląda to świetnie. U nas tego ie było bo tańczyliśmy czaczę do piosenki z kimś takim jak ty. Ale myślę że to świetny pomysł.

malami21
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 10 gru 2014, 14:24

Re: wesele

25 cze 2015, 14:14

Całkiem fajny pomysł :)

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: wesele

01 wrz 2015, 15:06

Moja żona bardzo stresowała się tego dnia. Trzęsły jej się nogi, ręce. Zastanawialiśmy się, czy nie dać jej tabletek na uspokojenie. Zbawienna okazała się rozmową z naszą fotografką, która nie dość, że zrobiła nam genialne zdjęcia, to jeszcze uspokajała moją żonę. Zdjęcia wyszły tak piękne, że znajomi też ją wynajęli. Zresztą sami zobaczcie jakie dobre zdjęcia robi http://bajecznefotografie.pl

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: wesele

24 wrz 2015, 08:34

Jeśli szukacie inspiracji ślubnych, to polecam Wam ten portal- http://www.abcslubu.pl/slub-i-wesele/inspiracje-slubne
Znajdziecie tam wiele nowatorskich pomysłów na ten wyjątkowy dzień.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: wesele

24 wrz 2015, 11:47

Znam tą stronkę i swego czasu często z niej korzystałam. Można tam znaleźć wiele ciekawych porad.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość