lila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 02 wrz 2015, 00:26

Re: Czy warto jest zainwestować pieniądze w fundusz inwestyc

16 wrz 2015, 20:50

W obecnej niestabilnej sytuacji gospodarczej naszego kraju najbezpieczniej będzie zainwestować w złoto albo brylanty. Główną zaletą takie rozwiązania jest to, że są to fizyczne nośniki wartości, inaczej niż w przypadku pieniędzy drukowanych.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Czy warto jest zainwestować pieniądze w fundusz inwestyc

21 wrz 2015, 09:15

Fundusze inwestycyjne są całkiem opłacalne, ale zainteresowałabym się też obligacjami korporacyjnymi. Moi znajomi inwestują w ten sposób i wychodzą na tym całkiem nieźle.

kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: Czy warto jest zainwestować pieniądze w fundusz inwestyc

28 wrz 2015, 23:01

Wiele słyszałam, że nie jest to opłacalne i mozna też sporo stracić. Ludzie teraz lokują swoje oszczędności w złocie. I wcale się nie dziwie bo jest to opłacalne. Tylko trzeba wiedzieć gdzie kupować złoto. Ja polecam Mennica Staropolska http://www.mennicastaropolska.pl/ to bezpieczne miejsce.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Czy warto jest zainwestować pieniądze w fundusz inwestyc

09 lis 2015, 12:45

Moim zdaniem warto pomyśleć o funduszach inwestycyjnych. Dzięki temu można mieć dodatkowy dochód bez ponoszenia większego ryzyka, gdyż to specjaliści zajmują się naszymi finansami tak, by przynosiły one korzyści.

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Czy warto jest zainwestować pieniądze w fundusz inwestyc

11 maja 2016, 11:36

Szczerze mówiąc nigdy nie zastanawiałam się nad ulokowaniem pieniędzy w funduszu inwestycyjnym, bo wydaje mi się być on mało bezpieczny, a ja wolę bezpieczne produkty bankowe, które charakteryzują się minimalnym lub zerowym ryzykiem. Z tych powodów planuje ulokować pieniądze na lokacie bankowej, która znalazłam tutaj http://www.santanderconsumer.pl/lokaty . Może nie zarobie ogromnych sum pieniędzy, ale zyski z tych lokat są całkiem spore i na pewno uda mi się dzięki temu zarobić spore pieniądze zwłaszcza, że dysponuje sporą ilością gotówki, która chce ulokować na lokacie bankowej.

pomocna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2016, 23:41

Re: Czy warto jest zainwestować pieniądze w fundusz inwestyc

14 maja 2016, 23:50

Nie zrażajcie się do inwestowania w fundusze :-) Istnieją narzędzia, które wspierają inwestorów. Od niedawna można testować innowacyjne narzędzia, które analizują sytuację funduszy. Dostępna jest prosta wyszukiwarka ocen funduszu. Z łatwością można odczytać, jaka jest rzeczywiście kondycja inwestycji! Dodatkowo przesyłane są alerty sms i e-mail, dzięki którym można szybko reagować i podejmować lepsze decyzje. Polecam, nie zawiedziecie się :) A tu można otrzymać kod do darmowego korzystania przez 3 miesiące. Korzystajcie, narzędzia dodają pewności :) http://ankieta.targeto.pl/

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Czy warto jest zainwestować pieniądze w fundusz inwestyc

17 cze 2016, 16:04

Moim zdaniem najlepszym wyjściem są obligacje i inne papiery wartościowe. Ostatnio trochę czytałem o obligacjach papierach wartościowych na blog.squaber.com. Jestem teraz jeszcze bardziej przekonany do tego rodzaju inwestowania.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość