senka00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2014, 13:20

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

15 paź 2015, 10:27

a ja co jakiś czas zmieniam sobie suplementy które przyjmuję. korzystam z porównywarki suplementów http://www.warto-kupic.pl/ i wybieram co jakiś czas coś innego. A widzę po sobie i swojej kondycji, ciele że sprawdza się moja metoda :)

vinger
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 paź 2015, 21:08

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

18 paź 2015, 22:31

Ja nie jestem zwolenniczką suplementów. Niektóre osoby sięgające po suplementy wyobrażają sobie, że wystarczy sięgnąć po tabletkę raz lub kilka razy na dzień albo wypić jakąś magiczną herbatę i nagle -10 kilo. To tak nie działa.. Suplement często działa na zasadzie placebo. Jeśli już zmienicie swój sposób odżywiania i styl życia na bardziej aktywny to warto sięgnąć po taką prawdziwą zieloną herbatę. Tylko wybierzcie taką sypaną, nie w torebkach.

Awatar użytkownika
Avri
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 30 paź 2015, 12:34

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

30 paź 2015, 12:54

Ja w czasie odchudzania stosowałam Doppelherz aktiv Morwa Slim Efekt z najwyższą dawką wyciągu z morwy białej na rynku. Do tego rozsądna dieta z dużą ilością warzyw i ćwiczenia. Od tego czasu polubiłam kręcenie hula hop i ćwiczenia na rowerku stacjonarnym i efekty były widoczne :). A co do samego suplementu to działanie oceniam na plus, jego zadaniem jest przyspieszenie spalania tłuszczów (ze względu na zawarty chrom) :)

gosza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 04 lis 2015, 15:57

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

04 lis 2015, 16:17

Dajcie sobie spokój z tymi suplementami diety.
Wystarczy liczenie kalorii i odrobiny aktywności fizycznej, no i oczywiście chęci ;)

ewelina34
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 lis 2015, 22:53

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

09 lis 2015, 11:42

ja wiem że nie warto brać nieznanych suplementów, lepiej poczytać wcześniej: http://beactive.pl/suplementy/nie-bierz ... plementach , dowiedzieć się o plusach i minusach, a potem zastanowić nad wyborem tego konkretnego suplementu, czy też poszukać naturalnych środków na odchudzanie :)

HamsterMother
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 lis 2015, 19:26

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

13 lis 2015, 18:32

Ewelina a ja nie wiem czy nie warto... Wiadomo tych niezdrowych, z chemicznym składem to lepiej unikać. Ale są przecież suplementy z naturalnym składem równie skuteczne i bezpieczne dla zdrowia. Ja odchudzałam się trzy lata temu i stosowałam tabletki z ekstraktem z zielonej herbaty. Schudłam 15 kg w dwa miesiace. Być może przyczyniła się do tego dieta i regularne treningi ale nie da się ukryć, że te tabletki również mi pomogły.
Ja jestem za stosowaniem suplementów, ale z głową. Są osoby, które przesadzają - np. mój mąż. Odkąd chodzi na siłownię łyka różne tabletki na przyrost masy mięśniowej. Nie raz była o to wojna, ale on mądrzejszy...

Awatar użytkownika
daffy19
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2015, 19:50

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

14 lis 2015, 20:25

Ja nie wierzę w działanie wszelkich cudownych herbatek odchudzających czy innych kapsułek, białko to zupełnie inna sprawa, bo jest to odżywka która uzupełnia braki białka w mięśniach po treningu

DietyOdchudzajace
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2015, 16:51

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

01 gru 2015, 17:00

Suplementy mogą pomóc, ale nieznacznie. Nie zrobią one tego, co odpowiednie diety, które znajdziecietutaj.
Obrazek
Diety Odchudzające.net- strona poświęcona najskuteczniejszym sposobom na odchudzanie.

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

04 gru 2015, 11:08

Ja postawiłam najpierw na zdrowie. Po pierwsze oczyszczanie z toksyn przez aloes. Wyciąg z miąższu liści aloesu (Aloe vera) zawiera wiele enzymów, witamin i mikroelementów korzystnie wpływających na procesy trawienne i oczyszczające organizm. Jest w nim ponad 75 substancji odżywczych i 12 witamin oraz nienasycone kwasy tłuszczowe - kupuję zawsze kurację trzymiesięczną z http://suplemencikowo.pl/ . Do tego zdrowa i różnorodna dieta. Ćwiczenia na siłowni i długie spacery na świeżym powietrzu. Wszystko to razem sprawi, że nie tylko poprawi się Twoja sylwetka ale również samopoczucie.

Jolanta35
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 19 gru 2014, 13:05

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

06 gru 2015, 12:53

Można stosować np http://pl.bestacaiberryplus.com/ naturalny suplement z jagód Acai mi pomógł, szczególnie w momencie kiedy zaczynałam i nie widziałam efektów., gdy zaczęłam brać ten suplement pomogło i razem z cwiczeniami dały efekt w postaci mniejszej wagi.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość