joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Klapnięte włosy

20 lis 2015, 20:14

mam na to rozwiazanie - głównie delikatny tapir i lakier do włosów z venity, nie skleja mi włosów, poprawia ich wyglad i nablyszcza.. i włosy mam lekko naturalnie uniesione u nasady.

Awatar użytkownika
daffy19
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2015, 19:50

Re: Klapnięte włosy

24 lis 2015, 23:25

Mam ten sam problem z oklapniętymi włosami, szczególnie teraz jak jest zimno i chodze w czapce. Moja dobra znajoma używa własnie tego volumizera z rowenty i mówi, że efekt tych uniesionych włosów trzyma jej się do następnego dnia, jak byłam u niej to pożyczyłam tego sprzętu i faktycznie jest jak mówiła :p plusem jeszcze jest to, że nie niszczy mi bardziej i tak już zniszczonych włosów, mogłabym używać codziennie ;) chyba wiem o co poproszę Mikołaja niedługo ;)

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Klapnięte włosy

25 lis 2015, 01:53

No i stało się - wszyscy mają Rowentę mam i ja :) Mój mąż okazał się przed czasem św.Mikołajem. Urządzenie mnie zaciekawiło juz jak zobaczyłam je w reklamie w tv. Jak rozpakowywałam to trochę z duszą na ramieniu, bo nie wiedziałam, czy zadziała na moje włosy i czy będę umiała się nim posługiwać. Zupełnie niepotrzebnie! Mega łatwe i przyjemne w urzyciu urządzenie. Bardzo intuicyjna obsługa. Nawet moje długie wlosy ukąłdają się od razu i pozostaja takie na długo. Porównałabym ten volumizer do wałka który działa kolejno na nakładane na niego pasma. Rozgrzewa się szybko i ma odpowiednią temperaturę, o ile pamietam 170'C, a mimo to włosy sa bardzo poddatne.

Awatar użytkownika
KamilaW
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 lis 2015, 14:20

Re: Klapnięte włosy

25 lis 2015, 14:36

moze i ja spróbuję

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Klapnięte włosy

25 lis 2015, 21:27

Coolka no 170 stopni to wbrew pozorom nie tak dużo, te prostownice nowej generacji to mają i 220 stopni i to już może palić włosy, 170 to taka dość bezpieczna temperatura :) ja też jestem szczęśliwą posiadaczką rowenty - na początku rzeczywiście był niezły sajgon żeby to obczaić co i jak ale bardzo pomogły mi te filmiki https://www.youtube.com/user/RowentaBeautyPL jest krótka instrukcja co i jak, a jak to nie pomoże to zawsze można wspomóc się blogerkami które testowały volumizer :)

TinkerBell
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 02 lis 2015, 16:53

Re: Klapnięte włosy

27 lis 2015, 12:59

A możecie napisać ile kosztuje to urządzenie? Bo sama interesowałam się tematem,natomiast nigdzie nie mogę znaleźć informacji co do ceny,orientujecie sie w tym nieco bardziej?

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Klapnięte włosy

29 lis 2015, 22:29

Jak dobrze poszukasz, to znajdziesz już za 169 zł, a za 180 to już na spokojnie. :)

MartynaS
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 18 sty 2015, 04:36

Re: Klapnięte włosy

19 gru 2015, 15:18

A możecie napisać ile kosztuje to urządzenie? Bo sama interesowałam się tematem,natomiast nigdzie nie mogę znaleźć informacji co do ceny,orientujecie sie w tym nieco bardziej?
Ja ten volumizer kupiłam na raty :) w sklepie internetowym. Dużo czasu nie zajmuje układanie nim włosów. Tu są przykładowe stylizacje https://www.youtube.com/watch?v=gvsPx8ShBa0&index=8&list=PL_q2ScJvZJxabu9GAp0g5IitQqvwNIT1Q Już kilka z nich wypróbowałam. Najczęściej sobie robię ten kucyk z warkocza dobieranego.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Klapnięte włosy

11 sty 2016, 14:21

Ja mam dokładnie taki sam problem, nie cierpię swoich włosów bo są całkowicie bez wyrazu. Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja kiedy zrobię sobie loki lokówkami spiralnymi, wówczas moje włosy nabierają nowego wyrazu i wdzięku, a znajomi mówią że dodatkowo dodają młodzieńczego i dziewczęcego uroku.

tinabik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 16 sty 2016, 12:04

Re: Klapnięte włosy

16 sty 2016, 13:16

.


Zapraszam do polubienia fanpage na fb

Przedłużanie włosów

Profil stworzony dla wszystkich, którzy chcieliby podzielić się doświadczeniem z zabiegiem
przedłużania włosów.
Opinie, sugestie i porady.

Czekamy na wasze opinie :)

https://www.facebook.com/pages/Przed%C5 ... 6111585042

Sprawdź koniecznie!

Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość