Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Dobry podkład

12 paź 2015, 14:57

Mnie odpowiada Double Wear od Estee Lauder. Nie jest najtańszy, ale wart jest swojej ceny.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Dobry podkład

14 paź 2015, 11:06

Czytałam gdzieś, że bardzo podobny do podkładu Estee Lauder Double Wear jest podkład dr Ireny Eris z serii Provoke. Różnica jest tylko w cenie - jest dwa razy tańszy.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Dobry podkład

14 paź 2015, 23:31

Normalnie kosztuje 35-40 zł, ale ostatnio kupiłam go o 30% taniej w naturze w promocji, jeszcze trwa, jeśli chcecie wypróbować.
Co do odcieni to ja często miałam z tym problem, bo zwykle paleta różnych firm zaczyna się od ivory, który dla mnie bywa zbyt ciemny, taka jestem blada. A tutaj light beige jest idealny dla mnie :)
Bardzo dobra cena! Dzięki za cynk. Miałam okazję wypróbować u koleżanki i jestem nim oczarowana. :)

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Dobry podkład

15 paź 2015, 08:10

Po nałożeniu jakiegokolwiek podkładu- matujący, nawilżający, drogi tani, krem bb, na krem/bazę, na sucho (innymi słowy nieważne co i jak) cera się błyszczy i strasznie zapycha. Macie jakiś pomysł jak ten problem rozwiązać czy ten typ tak ma i moja skóra nie będzie tolerować jakiegokolwiek podkładu?
Ja mam bardzo suchą skórę i problem podobny do Twojego, ale jednak ten podkład kupiłam. Tak jak pisały dziewczyny jak trafisz na promocji to możesz go kupić za niewielkie pieniadze choć i jego normlana cena nie jest wysoka. Warto spróbować. U mnie się sprawdził i nie dość, ze nie wysusza to jeszcze nawilża. Gdybyś miała obawy i cokolwiek by się w Twoim odczuciu miała dziać ze skórą to możesz na dłoni wymieszać go lekko z kremem którego normlanie używasz. Ale jeśli szukasz podkładu, który nawilża i jednocześnie jest matujący i kryje niedoskonałości to zaryzykuj ten SUPERSTAY BETTER SKIN .

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Dobry podkład

30 paź 2015, 14:48

Cieżko jest znaleźć naprawdę dobry podkład. Ja ciągle szukam, co miesiąc kupuję nowy i za każdym razem jestem zawiedziona. Teraz planuje zakup pędzli do makijażu Kavai z puderka - http://puderek.com.pl/pedzle-kavai/1259 ... ktora.html może z ich pomocą nakładanie podkładu będzie łatwiejsze a efekt lepszy. Miałam kiedyś podkład revlon i byłam z niego zadowolona ale odkąd zmienili skład już nie jest taki swietny. Nie pozostaje mi nic innego jak dalej szukać.

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: Dobry podkład

08 lis 2015, 14:30

Ja już po swojej cerze widzę że pora żebym zmieniła podkład.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Dobry podkład

09 lis 2015, 15:44

To fakt,znaleźć dobry podkład jest naprawdę ciężko,wiem bo sama cały czas szukam,testowałam już kilka i jak do tej pory nie mogę polecić żadnego,tym bardziej jeżeli masz wrażliwą cerę,wtedy trzeba szczególnie uważać.

Awatar użytkownika
miotk25
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 28 paź 2015, 21:13

Re: Dobry podkład

16 lis 2015, 12:02

Ja trochę inaczej podchodzę do makijażu, bo zamiast typowego pudru używam bazy pod makijaż z Revlonu, jest teraz w promocji nawet na http://www.cocolita.pl/bazy-pod-makijaz, dokładnie nazywa się PHOTOREADY CORRECTING PRIMER

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Dobry podkład

18 lis 2015, 10:54

Miotk ale ty wiesz że baza pod makijaż to tylko baza i nie nada ci odpowiedniego kolorytu skóry? :) no i to głównie silikony, które zatykają pory. Ja niedawno kupiłam sobie taki podkład http://www.lorealparis.pl/makijaz/cera/ ... te-11.aspx i nie mam problemu z pudrami czy bazami :) Nakładam standardowo swój krem nawilżający i jak wyschnie nakładam podkład. Wszystko się świetnie trzyma cały dzień i nie wygląda to sztucznie bo ten podkład fajnie się dopasowuje do koloru cery :) Nie mówiąc już o matowieniu, bo to była moja największa bolączka - ciągle się świeciłam na czole i nosie i wkurzało mnie to już. Wiesz cały dzień w biurze, świetlówki, komputer i potem się wychodziło na miasto jak z sauny.. :) A teraz zero problemu, sam podkład ma w składzie polimery, które właśnie dobrze matowią.

Awatar użytkownika
KamilaW
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 lis 2015, 14:20

Re: Dobry podkład

25 lis 2015, 15:00

dla mnie najlepszy jest mineralny annabelle minerals

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość