Marciula87
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 02 wrz 2015, 20:52

Re: Tabletki na odchudzanie

09 wrz 2015, 21:03

Nie jestem przekonana do jakichkolwiek tabletek...wolę aktywność fizyczną...

suplementybio
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2015, 20:41

Re: Tabletki na odchudzanie

28 wrz 2015, 09:23

Polecamy Młody Zielony Jęczmień Bio. Dzięki zawartości wysokiej dawki błonnika nie chce się jeść a dodatkowo jest bogaty w witaminy i minerały. Nasz organizm nie jest wycieńczony odchudzaniem.,jest dodatkowo odżywiany. Jest dostępny w formie tabletek ale także proszku, który dodajemy do jedzenia. Zapraszam do zakupów https://www.suplementybio.pl/mlody-jecz ... bletki-100

Awatar użytkownika
itomka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2015, 11:52

Re: Tabletki na odchudzanie

28 wrz 2015, 14:27

Ze względu na to, że trochę orientuję się w tematyce żywienia i odchudzania, bo jestem na takich studiach mogę powiedzieć, że wspomaganie odżywiania suplementami ma dobre znaczenie w przypadku, gdy nabawiliśmy się niedoborów i musimy je szybko uzupełnić. Niedobory takie wynikają w głównej mierze właśnie z tego, że kobiety zamiast skupić się na dostarczeniu składników odżywczych z normalnego jedzenia zajmują sobie głowę różnymi wspomagaczami. Niestety dziewczyny, dobre odchudzanie wymaga wyrzeczeń, dzięki nauce świadomego jedzenia mamy efekt w postaci super sylwetki - na dłużej.

jeanine
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 25 cze 2013, 22:26

Re: Tabletki na odchudzanie

19 lis 2015, 18:51

chyba bym musiała bardzo komuś ufać żeby zacząć łykać polecone tabletki... a póki co ja walczę z moimi niedoskonałościami domowymi sposobami, masaże, nawilżanie skóry, spacery, rower - kiedy jest pogoda, no i zdrowe zasady odżywiania:)

Lola10
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2015, 20:09

Re: Tabletki na odchudzanie

30 lis 2015, 10:07

Czy tabletki na odchudzanie pomogą schudnąć ? Trzeba się nad tym zastanowić http://beactive.pl/odchudzanie/tabletki ... i-schudnac Podobnie jak wszystko powodują efekty uboczne. Muszą być odpowiednio dobrane i trzeba uważać żeby nie przedawkować.

Magdalena25
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 13 kwie 2015, 15:33

Re: Tabletki na odchudzanie

07 sty 2016, 16:47

ogólnie nie polecam brać samych tabletek .To nie pomoże. chyba, że ćwiczysz i masz dietkę to wtedy można jako wspomagacze. Ja kiedyś brałam term line , ale do tego ćwiczyłam i było oki.

lucja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 02 lut 2016, 10:04

Re: Tabletki na odchudzanie

02 lut 2016, 11:15

Prawie na każdych tabletkach odchudzających jest napisane, że działają tylko w połączeniu z dietą i ćwiczeniami. Mnie się wydaje, że działa właśnie zdrowe odżywianie i ćwiczenia. Tabletki to tylko po to, żeby jakieś sprytne firmy zarabiały na naszej chęci do uzyskania pięknej sylwetki. Dlatego polecam zdrowy styl życia.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Tabletki na odchudzanie

11 lut 2016, 13:20

Ja jakoś nie wierzę w działanie tabletek odchudzających. Uważam, że najlepsza jest dobrze dobrana dieta i ruch. Trafiłam ostatnio na jak zdrowo schudnąć po zimie w Primavera i chyba wybiorę się na takie wczasy odchudzające... Przyda mi się dodatkowa dawka motywacji i chwila dla siebie. Ostatnio mam wrażenie, że wszystko się wali a ja nie wiem w co ręce włożyć.

kinga85
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2016, 00:46

Re: Tabletki na odchudzanie

16 lut 2016, 00:50

większość spalaczy tłuszczu na rynku nie ma prawa działać, a tylko niektóre skuteczne spalacze mają faktycznie potwierdzoną skuteczność, lecz z pewnościa nie te po kilkanaście złotych z aptek niestety

lazar
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2016, 11:40

Re: Tabletki na odchudzanie

22 lut 2016, 11:48

ja ostatnio natknęłam się zarówno w internecie, jak i u mojej koleżanki na podobno bardzo fajnie działające tabletki na odchudzanie. Jakie macie zdanie o tym suplemencie ? Czy któraś z was zna to, może stosowała i podzieli się swoimi efektami?
Ostatnio zmieniony 10 lip 2016, 16:52 przez lazar, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość