Awatar użytkownika
Dagaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 30 lis 2015, 09:08

Re: Mamy na studiach

30 lis 2015, 10:26

Też byłam w takiej sytuacji i z pomocą męża udało mi się pogodzić macierzyństwo ze studiowaniem. Co prawda skończyłam wtedy tylko na studiach pierwszego stopnia, ale w tym roku wybrałam się na magisterkę. A wybrałam Coaching na UTH w Warszawie. To przyszłościowy kierunek, w ostatnim czasie możemy zauważyć, że na rynku pracy dosyć wyraźnie widoczne jest zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie. Jestem zadowolona, bo w stu procentach realizuje się zarówno jako mama, jak i studentka :). Dlatego Wam też to polecam, wystarczy tylko chcieć, a wszystko się uda! :ico_brawa:

zuzamerkel
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 22 cze 2015, 16:58

Re: Mamy na studiach

15 gru 2015, 01:29

Ja, gdy moja córrka skończyła rok zapisałam się na mba. Kosztowało to sporo pieniędzy, ale mój mąż powiedział, że dzięki temu będę miała łatwiejszy start po macierzyńskim. Miał rację, wybrałam mba tutaj: www studiamba.wsb.pl/oferta-studiow/gdansk/korzysci i polecam. łatwo mi było znaleźć pracę z mba w cv.

Nadia99
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 gru 2015, 11:42

Re: Mamy na studiach

18 gru 2015, 12:52

Da się połączyć wiele obowiązków, ale trzeba nauczyć się organizować czas i mieć pomoc innych osób... Samemu jest ciężko ogarnąć studia, pracę i dom, nie mówiąc jeszcze o dziecku. Ale jesli ktoś nam pomoże to już powinno być znacznie łatwiej :)

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Mamy na studiach

23 gru 2015, 15:27

To prawda. Najważniejsze to mieć przy sobie odpowiednie osoby, które pomogą w studiowaniu i radzeniu sobie ze wszystkimi innymi obowiązkami. Ja sama planuję zacząć studia na http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 59,54,259 , ale na szczęście mam faceta, który wiem, że będzie mnie wspierał. To cudowne uczucie :)

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Mamy na studiach

28 sty 2016, 11:35

:)

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Mamy na studiach

28 sty 2016, 16:16

To prawda. Najważniejsze to mieć przy sobie odpowiednie osoby, które pomogą w studiowaniu i radzeniu sobie ze wszystkimi innymi obowiązkami. Ja sama planuję zacząć studia na http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 59,54,259 , ale na szczęście mam faceta, który wiem, że będzie mnie wspierał. To cudowne uczucie :)
No to nic tylko pozazdrościć takiego faceta. To skarb!

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Mamy na studiach

11 lut 2016, 10:10

Połączenie studiów niestacjonarnych oraz życia rodzinnego i pracy wcale nie jest takie trudno. Oczywiście mamy mało czasu dla siebie, ale ukończenie studiów podnosi szanse na znalezienie dobrej pracy. Ja ukończyłam kierunek administracja na Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu http://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/3 ... nistracja/ i jestem zadowolona ponieważ znalazłam pracę w zawodzie. Według mnie nigdy nie jest za późno na studia, w mojej grupie była kobieta która miała około 50 lat :)

qqkrybus
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2016, 10:42

Re: Mamy na studiach

12 lut 2016, 14:46

moja żona studiuje zaocznie i do tego pracuje i mamy dwójkę dzieci. Nie jest to nic trudnego gdy potrafi się pogodzić wszystko i trzyma się ustalonych zasad :)

_____________________________
meble na zamówienie olsztyn www.dkb.olsztyn.pl

Gaba44
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 12 sty 2016, 08:31

Re: Mamy na studiach

19 sie 2016, 13:37

By pogodzić studia z rolą matki trzeba być bardzo zdyscyplinowanym. Da się to zrobić i chyba to jest najważniejsze

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Mamy na studiach

23 sie 2016, 13:26

ja podziwiam takie kobiety, bardzo duży plus dla nich że nie chcą zrezygnować z siebie i ze swojego wykształcenia.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość