Dreptaki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 16 gru 2014, 15:50

Re: Kupowanie karmy w internecie

29 cze 2015, 16:28

Teraz przez internet kupimy każdą rzecz,wiec nie widze nic złego aby pokusić sie również o karmę,wręcz przeciwnie bo zyskujemy dobrą jakość w niższej cenie,wg mnie warto.

aliciakiss
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 15 sty 2014, 16:23

Re: Kupowanie karmy w internecie

24 wrz 2015, 20:48

Ja również zamawiam w Internecie, bo przyznam szczerze że nie lubię dźwigać kilka kilogramów w worku, a tak wygodna wysyłka pod Twój dom. Zamawiamy sprawdzoną karmę, którą Jessy lubi jeść - zawyczaj Frolic w Glonojadzie albo innym sklepie zoologicznym online, czasem nawet zdarzy kupić się nam, jakieś przysmaki :D

karla33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 27 kwie 2014, 22:46

Re: Kupowanie karmy w internecie

28 gru 2015, 14:11

W sieci często znajdziesz, to czego nie ma w sklepach stacjonarnych. Przynajmniej tych z twojej okolicy. A to, że można kupić taniej - to prawda. W sieci można znaleźć również wiele artykułów np. jak pielęgnować sierść psa oraz kota http://www.krakvet.pl/artykuly/jak-piel ... ota-i-psa/

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Kupowanie karmy w internecie

07 lip 2016, 18:29

ja mojemu przez internet zamawiam suchą karmę Doctor Dog, mają różnej wielkości paczki. najpierw na próbę wzięłam mu kilogramową, teraz jak mu posmakowała to nawet 12kilogramowe paczki. Karma jest naturalna, bez sztucznych składników

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Kupowanie karmy w internecie

29 sie 2016, 12:22

Ja w necie zamawiam karmę dla psów dopiero wtedy jeśli w sklepie stacjonarnym braknie karm Iams.Za to mąż dla rybek non stop coś przez neta bierze-jak nie pokarm to coś do akwariów.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Kupowanie karmy w internecie

31 sie 2016, 20:01

to jest dobre rozwiązanie bo można kupić dobrą karmę za mniejsze pieniądze.

malinkakatarinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2017, 23:09

Re: Kupowanie karmy w internecie

21 gru 2017, 23:20

tez zamawiam ze sklepu internetowego :) jest o wiele prosciej :) ja wypróbowałam chyba już wszystkie mokre karmy dla mojego szczeniaka. Zawsze byłam rozczarowana. Po każdej puszce był inny problem. Począwszy od dolegliwości żołądkowych, kłopotów z wypróżnianiem, po alergie skórne i całkowitą niechęć do jedzenia. Traciłam już w sumie nadzieję, że znajdę coś co będzie odpowiednie. Będąc w jednym ze sklepów zoologicznych opowiedziałam Pani o tym problemie. Poleciła mi puszki, które były całkowitą nowością na rynku. Chyba nie muszę tłumaczyć swojego niezdecydowania czy w ogóle powinnam je kupić. Uległam skuszona fenomenalnym składem. Szczerze to był najlepszy wybór. Puszki marki Petvita- mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 70% (w tym wieprzowina 37%, drób 16%, mięso z indyka 10%, wołowina 6%), warzywa (ziemniaki 5%), substancje mineralne, oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 1,5%), produkty pochodzenia roślinnego (bazylia 0,01%).
Piesek je pochłaniał dosłownie w całości. Zapach też jest przyjemny więc tym bardziej zachęca.
Naprawdę polecam wypróbować te puszki

lubiepandy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2016, 16:44

Re: Kupowanie karmy w internecie

11 sty 2019, 15:03

jesli masz jakas sprawdzona karme to pewnie wygodniej i taniej jest zamowic ja hurtem przez internet :-) ja akurat barf primex dla swojego psiaczka kupuje stacjonarnie, za kazdym razem wybieram rozne smaki, a ze jest ich duzo to nie mam z tym problemu, zeby urozmaicac diete mojego pupilka :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość