Labusz
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:04

Re: Dla chrześniaka

14 gru 2015, 17:48

O to tym bardziej, już mnie nie musisz "namawiać" o grze to nie wiedziałam - dzięki!

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Dla chrześniaka

18 sty 2016, 16:17

Może podaj w jakim wieku jest chrześniak i dopiero wtedy będziemy mogli pomoc,doradzić w kwestii wyboru tego najbardziej odpowiedniego prezentu,z którego dziecko faktycznie bezie zadowolone,który sprawi mu radość:)

Awatar użytkownika
matylda007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:38

Re: Dla chrześniaka

29 sty 2016, 16:12

Animal spirit - bardzo fajna seria, chrześnica ją uwielbia. Niestety - jej rodzice mnie uprzedzili i kupili wcześniej ostatni tom. W księgarni polecono mi nową serię wydawnictwa Wilga - "Strażnicy. Szkatułka i ważka". Jutro widzę się z młodą, ale na facebooku pieje, że jej się bardzo podoba :ico_haha_01:

MojeKLocki24
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:10

Re: Dla chrześniaka

03 lut 2016, 11:21

A co powiesz na zestaw klocków Lego? Bo każde dziecko na pewno będzie zadowolone właśnie z takiego prezentu więc myślę,że warto się za nimi rozglądać. Możemy pomóc i doradzić,zerknij na MojeKlocki24.pl

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Dla chrześniaka

03 lut 2016, 17:51

Matylda - dzięki za pomysł. :) Będziemy czytać. Szukam właśnie książki z magicznymi wątkami. :)

CzarneOczko
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 23 gru 2014, 20:13

Re: Dla chrześniaka

03 lut 2016, 21:28

O! Moja siostra pracuje w bibliotece i mówiła, że dzieciaki wypytują kiedy będzie dostępna ta "Szkatułka i ważka" o.O
Widać wciągająca ;)

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: Dla chrześniaka

16 maja 2016, 14:49

Ja jestem ciotka od książek ostatnio, bo moja kumpela pracuje w księgarni i wszystkie nowości mam w miarę ogarnięte, wiem co się czyta i o co dzieciaki pytają (tak, tak, chodzą do księgarni same i pytają, wierzcie mi ;) jeszcze pokolenie czytelnicze nie wymarło). Ostatnio jest fajna seria o zwariowanych rodzinkach, taka 7+, wiec dla tych zaczynających samodzielnie czytać myślę ze idealna :) Kupiłąm "Moją matkę piratkę", wiem, że jest jeszcze jedna i chyba w tym tygodniu kolejne tomy wychodzą.

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Dla chrześniaka

17 cze 2016, 16:54

Silvereye - to tej nie czytaliśmy, ale znamy "Mój Tata Smok" - może akurat w wakacje nadrobimy resztę, bo książka świetna. : )

Luska1982
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 15 wrz 2016, 08:46

Re: Dla chrześniaka

15 wrz 2016, 11:02

A z jakiej okazji ten prezent? Urodizny? Dzień dziecka? Chrzest? Lego polecają.. ta, chyba dla bogatych chrzestnych,którzy nie maja swoich dzieci albo kilkorga chrześniaków.. sztuką to jest kupić coś w rozsądnej cenie i sprawić radochę dzieciakowi, a wiadomo, że im starszy tym bardziej wymagający... Ja mam chrześnicę w drugiej klasie i staram sie po prostu ją czasem zabrać do kina czy lody, być w jej życiu a nie się zjawiać z prezentem "bo wypada". Uwielbia klocki, ale w zupełności jej wystarczą takie zwykłe, które z resztą pasują do lego:
http://allegro.pl/klocki-natalia-club-r ... 47829.html

pracuję, ale nie zarabiam kokosów, więc 15 zeta za zestaw to optymalna kwota. Lepiej coś takeigo niż czekoladę czy bzdet kolejny, w końcu ciągle się mówi, że liczy się "pamięc i gest" a potem co? Kredyt przed komunią. Bez przesady...

grazka42
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2017, 09:39

Re: Dla chrześniaka

08 cze 2017, 10:02

dla mądrali? nie ze mną takie tere-fere! super nowa książka! gorąco polecam! na bank mądrali się spodoba! ;)

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość