Awatar użytkownika
Weronika88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 lis 2015, 18:17

Re: Co robić w zimę? :)

18 lis 2015, 21:42

Czytać:-) Krucyfiks, autor Chris Carter. Przyprawiający o dreszcze, mroczny i niepokojący thriller, który wbija w fotel i długo nie pozwala zasnąć. W głębi parku narodowego Los Angeles National Forest, w opuszczonej chacie, policjanci odkrywają zwłoki młodej kobiety. Przed śmiercią ofiarę okrutnie torturowano, a na koniec przywiązano ją za nadgarstki do dwóch równolegle ustawionych drewnianych pali. Dla czytelników o mocnych nerwach:-)

Wejherowo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 08 lip 2015, 14:42

Re: Co robić w zimę? :)

23 gru 2015, 11:12

W taką zimę trzeba jak najdłużej korzystać z braku śniegu i wysokich temperatur - biegać, jeździć na rowerze. Warto też wybrać się na nieplanowany wcześniej wyjazd, np. nad morze www.wejherowo.pl

weronikawroblewska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 31 mar 2015, 13:15

Re: Co robić w zimę? :)

28 gru 2015, 12:56

A może tak wykorzystać ten czas na poszerzanie horyzontów i na naukę jakiegoś języka obcego :) można uczyć się przez internet, moża pójść na kurs i dodatkowo poznać wiele fajnych osób :)


---
zobacz tutaj

KuchniaLaziska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 17 gru 2014, 10:58

Re: Co robić w zimę? :)

11 sty 2016, 15:50

No taka zima jak teraz to beznadzieja. nie ma śniegu więc za bardzo nie ma co nadzwyczajnego robić.
No, teraz troche sniegu się pojawiło :-) czas wiec na coś "nadzwyczajnego" czyli w moim przypadku narty :ico_brawa_01: dotad spedzałam zimowe wieczory otulona w koc i z dobra książka oraz gorąca herbatką ale teraz czas się obudzić i ruszyć na stok ;) muszę jeszcze tylko ubezpieczenie wykupic bo dotąd temperatura raczej do tego nie motywowała, no ale że korzystam z Link 4 http://www.link4.pl/ubezpieczenie-turystyczne to raczej wszytsko szybko załatwię i będzie można poszaleć na stoku :-D

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Co robić w zimę? :)

23 sty 2016, 16:01

Ja tam w zimę lubię się byczyć w domu kiedy tylko mogę :) i oglądam ze swoim lubym seriale w telewizji np ostatnio mamy fioła na punkcie NCIS które to leci wieczorną porą w środy , piątki i soboty na pulsie 2 a że to dopiero 3 sezon także jeszcze sporo oglądania przed nami :D jeśli lubicie klimaty kryminalne to polecam.

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: Co robić w zimę? :)

24 sty 2016, 11:52

Mi się udało wczoraj obejrzeć jeden odcinek NCIS. Nie sądziłam, że się wkręcę. Ale takie wyczekiwanie do końca, żeby wyjaśniło się wszystko jest dla mnie cudownym uczuciem :D Aż ciekawa jestem jak poprzednie sezony.

Awatar użytkownika
drewcarey
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48

Re: Co robić w zimę? :)

24 sty 2016, 14:11

W ciągu dnia korzystam z uroków zimy. Wieczorem szukam jakiegoś dobrego filmu. To mój sposób na zimę. Polecam!

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Co robić w zimę? :)

24 sty 2016, 21:45

Ja też zimą raczej wieczorami stawiam na filmy, bo co innego można robić. Teraz oglądam na Tv Pulse "W obronie własnej" - GENIALNY! Gość był policjantem, działał jako tajniak. Musiał się wynieść do małego miasteczka. Zmarła mu zona i sam wychowuje córkę. Oczywiście w nowym miejscu wpada w kłopoty z miejscowymi. Ale film w takiej obsadzie, że nie mógłby nie być świetny. Statham zawsze na topie :)

http://tvpuls.pl/filmy/w-obronie-wlasnej

cera
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 sty 2016, 20:53

Re: Co robić w zimę? :)

27 sty 2016, 15:59

Ja nadrabiam zaległości w czytaniu :) i wieczorami szukam w internecie jakiś fajnych przepisów bo bardzo lubię piec ciasta :)

Awatar użytkownika
moztin
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 sty 2016, 20:10

Re: Co robić w zimę? :)

31 sty 2016, 21:46

Też lubię czytać. Najlepiej w ciepłym kocu z kakao :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość