Awatar użytkownika
DorSta
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 23 lut 2016, 13:46

Tanie przesyłki kurierskie

23 lut 2016, 18:34

Hejka-hejka, moja siostrzyczka niedawno urodziła dzieciaka. Chciałabym jej wysłać rzeczy mojej córeczki, które już są za małe. Tak jak na nie patrzę, to uważam, że to będzie dość duża paczka. A ja nie chcę wydawać kasy na taką przesyłkę. Więc może tu znajdę dobrą duszę, która będzie w stanie mi pomóc?

Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Re: Tanie przesyłki kurierskie

24 lut 2016, 00:43

Też miałam do wysłania wózek dziecięcy i prosiłam o pomóc na forum :DDD Poleciły dziewczyny mi serwis przesyłek kurierskich wysyłaj taniejpl. Trochę się obawiałam za cenę, bo wiadomo ten wózek był takim przedmiotem o nietypowym rozmiarze. Ale zrobiłam wszystko tak jak jest napisane w instrukcji i się udało. Więc ja też ci polecam skorzystać z tego serwisu, zwłaszcza jeżeli nie chcesz wydawać za dużo kasy na paczkę.

agusia87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2016, 12:17

Re: Tanie przesyłki kurierskie

24 lut 2016, 15:01

Ja zawsze paczki wysyłam z Furgonetką i jest bardzo szybko i tanio :)

Awatar użytkownika
DorSta
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 23 lut 2016, 13:46

Re: Tanie przesyłki kurierskie

24 lut 2016, 18:13

Nie słyszałam wcześniej o tych serwisach, muszę sprawdzić jaką mają ofertę. Mam nadzieję, że nie będę miała iść do jakiejś placówki stacjonarnej z tą paczką:-/

Awatar użytkownika
Bandi87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 lut 2016, 17:46

Re: Tanie przesyłki kurierskie

25 lut 2016, 18:44

Nigdy nie słyszałam o takiej firmie. Ale skoro jestes zadowolona, to bardzo dobrze.

Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Re: Tanie przesyłki kurierskie

25 lut 2016, 19:23

Nie słyszałam wcześniej o tych serwisach, muszę sprawdzić jaką mają ofertę. Mam nadzieję, że nie będę miała iść do jakiejś placówki stacjonarnej z tą paczką:-/
Nie, nigdzie nie musisz wychodzić. Zamawiasz kuriera do domu i on odbiera tą paczkę najpóźniej na drugi dzień. Poszukaj sobie w necie ich stronę - wysyłaj taniej - mają tam opisany każdy krok.

jowitasok
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 23 wrz 2015, 11:11

Re: Tanie przesyłki kurierskie

25 lut 2016, 20:53

Też miałam do wysłania wózek dziecięcy i prosiłam o pomóc na forum :DDD Poleciły dziewczyny mi serwis przesyłek kurierskich wysyłaj taniejpl. Trochę się obawiałam za cenę, bo wiadomo ten wózek był takim przedmiotem o nietypowym rozmiarze. Ale zrobiłam wszystko tak jak jest napisane w instrukcji i się udało. Więc ja też ci polecam skorzystać z tego serwisu, zwłaszcza jeżeli nie chcesz wydawać za dużo kasy na paczkę.
Mówisz, że wózek też można wysłać ?! Ciekawe :) Ja już od dłuższego czasu szukam w jaki sposób można to bezpiecznie zrobić, a jak się okazuje wszystko jest tu na forum :) :ico_haha_01:

piece87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 01 mar 2016, 10:38

Re: Tanie przesyłki kurierskie

01 mar 2016, 11:20

Sprawdź firmę kurierską Riders - mają dobre ceny i są rzetelni. Przesyłka dotrze na czas i pod wskazany adres bez "niespodzianek" :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość