MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 318
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Tabletki na odchudzanie

23 lut 2016, 20:30

A próbował ktoś jagód acai? http://medtutor.pl/forum/acai-berry-900-prawda

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Tabletki na odchudzanie

24 lut 2016, 00:17

Ja uważam,ze żadne tabletki nie zastąpią zdrowej diety oraz regularnych treningów.A żeby zadbać o zdrowie ważne jest aby poznać stan swojego organizmu,jego podatność na różnego rodzaju choroby oraz czynniki mu zagrażające.Poznać to wszystko można poprzez badanie DNA genetic lab o,którym można poczytać bezpośrednio na stronie geneticlab.com.

zalamka13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 paź 2015, 07:52

Re: Tabletki na odchudzanie

25 lut 2016, 14:55

Ja znalazłam taką stronę z suplementem diety http://glutamina-odzywki.pl/spalacze-tluszczu/cla.html CLA to sprzężony kwas linolowy pomagają w spalaniu tkanki tłuszczowej, a to coś dla mojego męża. Sama dieta nie daje rezultatu. Wiec moze gdy wybierzemy odpowiedni suplement diety, to waga mu wreszcie zacznie spadać.

Awatar użytkownika
bonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 28 gru 2015, 13:29

Re: Tabletki na odchudzanie

26 lut 2016, 13:26

Rety..nie wierzcie w te bzdury! Żadne zabiegi, żadne tabletki, żadne suplementy nie sprawią że schudniecie i będziecie mieć super fit sylwetkę! Dieta ( a raczej po prostu zdrowe odżywianie, posiłki 5 razy dziennie) i regularne ćwiczenia ! I same zobaczycie jak ciało się zmieni. Nie trujcie jakimiś tabletkami.

hania31
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 10 lip 2015, 21:20

Re: Tabletki na odchudzanie

15 mar 2016, 20:32

Zgodzę się z poprzedniczką, że żadne tabletki nie pomogą, wiem to z własnego doświadczenia. Z nadwagą walczę już kilka lat. Wiele razy zaczynałam , ale kończyło się tak samo. W tym roku obiecałam sobie, że doprowadzę swoje ciało do porządku. Na początek zaczynam od wczasów odchudzających nad morzem http://odchudzanie.primaveraspa.pl/prog ... ajacy.html, a potem pełna sił i energii wrócę do domu i zacznę razem z nimi ćwiczyć z kanałem YouTube.

pinfrok123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2016, 12:04

Re: Tabletki na odchudzanie

17 mar 2016, 12:14

Odpowiednia dieta i zestaw cwiczeń do droga do sukcesu a nie tabletki magiczne

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 318
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Tabletki na odchudzanie

24 mar 2016, 12:36

Podstawa to dieta MŻ + ćwiczenia. Nie istnieją żadne cudowne tabletki odchudzające. Owszem istnieją zdrowe suplementy diety, które tylko WSPOMAGAJĄ odchudzanie, jak np. goji i warto je stosować chociażby po to żeby poczuć się lepiej :D
Gdy czytam o jakichś tabletkach typu adipex czy meizitanc to aż włosy jeżą mi się na głowie. Ludzie jednak są naiwni :/

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Tabletki na odchudzanie

27 mar 2016, 08:59

Nie ma tabletek na odchudzanie. Jeśli chcesz schudnąć to musisz zacząć ćwiczyć i jeść zdrowo bez słodyczy, fast foodów i gazowanych napoi. Poza tym warto oczyścić organizm z toksyn. Pomóc może w tym proszek zasadowy dostępny na http://www.langsteiner.eu/pl/kategoria/oczyszczanie/ Sama zastanawiam sie nad jego zakupem bo przez ostatni rok bardzo zaniedbałam dietę i mój organizm to istny smietnik.

Magdalena25
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 13 kwie 2015, 15:33

Re: Tabletki na odchudzanie

27 mar 2016, 18:18

bardzo fajna sprawa, polecam, tylko tak jak mówię rozsądnie, i tylko przy zdrowym odżywianiu i oczywiście ćwiczenaich

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Tabletki na odchudzanie

01 kwie 2016, 18:09

Ja nie wierzę w tabletki na odchudzanie, od nich na pewno waga nie spadnie a można sobie zaszkodzić. Jeśli chcesz schudnąć możesz zapisać się na siłownie lub na wczasy odchudzające w Primavera. Warto walczyć o lepszą sylwetkę. Ja zaczełam niedawno walkę i wierzę, że schudnę.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość