oloriusz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lis 2015, 13:39

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

14 gru 2015, 16:53

W odniesieniu do wpisu wyżej przypomniał mi się artykuł, który przeczytałem przed weekendem http://interia360.pl/porady/zdrowie-i-u ... owie,75253
I chyba można stwierdzić, że są suplementy lepsze, gorsze i te które są totalną ściemą.

iga77
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2015, 16:28

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

17 gru 2015, 16:32

A czy ktoś miał jakieś przyjemności przy stosowaniu zielonej kawy? Słyszałam, że jest bardzo popularna za granicą i bardzo fajnie i skutecznie wspomaga odchudzanie.

Selio
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2016, 17:31

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

04 sty 2016, 17:52

Raczej nie słyszałam o nich dobrych opinii. To byłoby zbyt piękne, :ico_noniewiem: gdyby naprawdę istniał jakiś cudowny środek pozwalający schudnąć bez żadnych wyrzeczeń. Za to mogę pochwalić dietę lekkostrawną, chudnie się bez głodu i nie szkodzi zdrowiu.

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

10 sty 2016, 01:09

Mi ostatnio wpadł w oko suplement o nazwie kapsaicyna. Jest on wytwarzany przez papryczki chili. Myślę, że może on świetnie wspierać odchudzanie i przyczyniać sie do stabilnego tracenia wagi. Sprawdźcie sami na http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/ ... ,id,t.html Polecam :)

trinitty
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 29 lis 2011, 10:41

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

14 sty 2016, 12:58

żaden! chemia i same świństwa! dla mnie to pic na wodę, bo jesteśmy zbyt leniwi, by zadbać o siebie. Warzywa na parze, grillowany kurczak, owoce, warzywa, nabiał, regularne ćwiczenia picie wody codziennie - to recepta na ładną figurę, a nie jakieś chemiczne ble!
Suplement diety wspomagający odchudzanie jaki możecie mi polecić?

kinga85
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2016, 00:46

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

16 lut 2016, 00:48

kobitki taka prawda że nic nie przychodzi łatwo nawet ze suplementami na spalanie tłuszczu bo jak widać ile ludzi tyle opinii

znajoma stosowała krem liporedux, chwaliła sobie i opinie zbiera ogólnie bardzo dobre

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

03 mar 2016, 18:03

Najśmieszniejsze jest to, że pomimo tego, że cudowne tabletki na odchudzanie nie działają, to kobiety je i tak kupują i łudzą się nadzieją :D Co innego termogeniki. One w połączeniu z ćwiczeniami aerobowymi przynoszą efekty. Kiedyś popularny był Termline, aczkolwiek efekty były mizerne. Teraz usłyszałam o kimerze. Zbyt wielu informacji na temat tych supli nie ma, ale z tego co przeczytałam ludzie piszą, że efekty są. Spotkałyście się już z tymi suplami?

enina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 21 gru 2014, 14:17

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

15 mar 2016, 14:30

Wspomaganie nie znaczy to samo co zrobienie za Ciebie:)
Można schudnąć, ale wymaga to systematycznych działań takich jak dieta - nie jakaś drastyczna, ale zdrowa dostosowana do trybu życia, do tego aktywny tryb życia( ćwiczenia, bieganie, chodzenie i co komu do głowy przyjdzie) , a pomoc w tym może suplement typu Napolinia Max, który jest naturalny i w sposób naturalny powoduje to, że mniej chęci się ma na podjadanie pomiędzy głównymi posiłkami.
Obrazek

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

18 kwie 2016, 09:43

Nie rozumiem, po co większość kobiet katuje się jakimiś dietami i zaśmieca swoje organizmu dodatkowymi obciążeniami w postaci suplementów. Fakty są takie, że najlepiej działają standardowe metody, takie jak oczyszczanie organizmu, na przykład cytryną. Zobaczcie, jakie daje to efekty http://neera.pl/oczyszczanie-organizmu-cytryna/ To najlepsze sposoby, więc nie nastawiajcie się na żadne suplementy.

kamiko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2016, 09:58

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

19 kwie 2016, 10:09

ja ostatnio zarejestrowałam się na stronie takiego sklepu internetowego http://www.activebody.pl/ i planuję sobie kupić jakieś spalacze, czytałam że są takie na johimbinie, które są skuteczne, czy słyszałyście może? Czy to niebezpieczne? Chcę spalić ładnie dolną oponkę.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość