Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Mam z tym mega problem

17 mar 2016, 10:50

Ja też chodzę rano na siłkę. Ciężko było tylko wstać przez pierwsze trzy dni. Później jesteś tak nakręcona że wstajesz bez budzika ;) Spróbuj kiedyś. Najlepiej wiosną gdy słońce wcześniej wstaje. Zimą iść rano na siłkę gdy jest ciemno za oknem to nie na moje siły ;)

wieno
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2016, 15:51

Re: Mam z tym mega problem

21 mar 2016, 15:56

Moim zdaniem lepiej pomyśleć o czymś co będziesz miała w zasięgu ręki, na przykład bieganie. Teraz zaczyna się robić ładna pogoda, pomyśl

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Mam z tym mega problem

10 kwie 2016, 12:32

Też jestem dość leniwa i nie zawsze mi się chce, szczególnie, gdy muszę wcześnie wstawać do pracy, a jak wracam, to nie mam już na nic siły. Mówiąc szczerze mało ćwiczę, bo mi się po prostu nie chce, ale miałam taki okres, że przez kilka miesięcy miałam ułożony dokładny plan i określony pory, w których ćwiczyłam. Dało się to zrobić, choć wytrwałam w tym dość krótko, bo około 3 miesięcy, ale zawsze coś.

natikab
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 29 kwie 2016, 23:09

Re: Mam z tym mega problem

30 kwie 2016, 00:05

Siłka to fajna rzecz , musisz się jakoś przełamać na nią. Moj facet często chodzi na siłownie . Nawet jak mu się nie chce. Wiesz jego coś zobowiązuję. Bierze suplement therm line man , to jak go już łyknie to aż zal na siłownie nie iść. Może Tobie jakis suplement pomoże ?

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość